Autor Wątek: zabawki różne :)  (Przeczytany 161028 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: zabawki różne :)
« Odpowiedź #5400 dnia: 16 Gru 2017, 10:35:40 »
MARTULLEK, dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #5401 dnia: 18 Gru 2017, 12:44:28 »
mysle o jakis klockach konstrukcyjnych dla Kuby, polecicie cos? cos kojarze ze ktos na strefie miał  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #5402 dnia: 26 Lut 2018, 08:50:25 »
Polecicie maszynę do szycia?

golinda

« Odpowiedź #5403 dnia: 26 Lut 2018, 09:32:23 »

dla dzieci?
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

OlaFasola

« Odpowiedź #5404 dnia: 26 Lut 2018, 10:36:56 »

Poczytaj. Polecam coś z tych pierwszych 3 marek. Odradzam to coś co teraz sprzedawane jest pod marką łucznik albo Singer.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #5405 dnia: 26 Lut 2018, 10:52:54 »
Domi tez by chciała maszynę, ale ja na razie mowię nie, głównie ze względu na brak miejsca i nadmiar zajęć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #5406 dnia: 26 Lut 2018, 10:59:44 »
dla dzieci?
Tak Daga chce a tatuś postanowił kupić i ma sobie wybrać

konwalia

« Odpowiedź #5407 dnia: 26 Lut 2018, 11:00:14 »
Ja mam maszynę, dawno nie szyłam już

marax

« Odpowiedź #5408 dnia: 26 Lut 2018, 15:49:03 »
Konwalia my mamy bardzo fajna maszynę Janome mini

ewdomaga

« Odpowiedź #5409 dnia: 04 Mar 2018, 19:23:34 »
Poszukuję fajnej maty muzycznej, takiej do tańczenia. Nie chodzi mi o taką do konsoli, do usb... tylko zwykłą, typu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #5410 dnia: 14 Mar 2018, 11:05:31 »
Dziewczyny potrzebuje szybki pomysł na prezent dla 10latki tak do 50zł. Córka sąsiadki ma urodziny w piątek i kompletnie zapomniałam. A wypada iść złożyć życzenia

Justynna

« Odpowiedź #5411 dnia: 14 Mar 2018, 11:23:27 »
rudasekawf, może jakieś kolczyki. Ładny, dziewczęcy wzór, pod warunkiem, że nosi kolczyki.  Albo książka.

Kasia

« Odpowiedź #5412 dnia: 14 Mar 2018, 11:27:09 »
a wieć zależy co lubi ale ja dla takich wyrośniętych dziewczyn kupuję zawsze jakies odbajerzone pamiętniki, długopisy etc. Michała koleżanki zachwycone. jak pytam co teraz się kupuje to one zawsze mówią, że kreatywne rzeczy (a mają na myśli wszelkie papiernicze, bo zużycie mają spore)
Kupuję takie droższe, na które normalnie szkoda pieniędzy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
bo taki pamiętnik to już za 20 zł można w Pepco czy biedronce kupić ale na taki to nie szkoda kasy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
taki za 50 zł to już imo droższa rzecz, zbytek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

w Claire są fajne z przekładanymi cekinami, tylko one droższe bo 64zł kosztują (ale jest promo, że za 3 kupione rzeczy 3 kolejne gratis dostajesz wiec ja tam często hurtem zakupy robię, okazji prezentowych mam full więc mam z głowy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj).
ale stacjonarnie też tańsze właśnie za ca 50 zł widziałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tutaj jakieś inne paiuernicze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedyś kupiłam też reczniki kąpielowe z bajką która na topie była ale to dla młodszych dziewczyn, dla 10 latki można nie trafić z idolem

i przy okazji, fajne rzeczy ma lego na prezenty - bardziej unisex lub nawet chłopięce.
flamastry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
piórnik (okiem dorosłego, mało praktyczny)  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
linijka, droga, widziałam tańsze wersje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
długopis Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
gumki do scierania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
temperówki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
linijka, ta jest tańsza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #5413 dnia: 14 Mar 2018, 12:01:49 »
Kasia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj szczególnie fajne te pamiętniki. O czymś podobnym myślałam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Claire mam niedaleko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nawet nie wiedziałam. Może uda mi się podjechać.

Kasia

« Odpowiedź #5414 dnia: 14 Mar 2018, 12:20:48 »
tam ogólnie jest drogo ale mają te promocje kup 3 a 3 dostań gratis.
U nas Michał ma kilka tych dziewczynkowych urodzin + mamy co najmniej dwie panny w rodzinie do obdarowania wiec ta promocja 3+3 jest dla nas dość korzystna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Fajne pamietniki, tańsze, za około 30zł widziałam w smyku. Jakieś z flamingami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdalinska

« Odpowiedź #5415 dnia: 14 Mar 2018, 12:33:54 »
oo dzieki za pomysł, dla 8latki tez moze byc taki pamietnik? bo Kuba ma urodziny kolezanki niedługo i cos musze juz myslec

Kasia

« Odpowiedź #5416 dnia: 14 Mar 2018, 12:43:37 »
dla 8latki tez moze byc taki pamietnik
no tak Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Michała koleżanki konczą właśnie 9-10 lat. ale w zeszłym roku też już były obdarowywane i były zadowolone.

W ogóle mam wrazenie, że dziewczyny w tym wieku to własnie takie gadżciary papiernicze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #5417 dnia: 14 Mar 2018, 12:55:55 »
Smyk jeszcze lepiej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mam bon do wykorzystania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #5418 dnia: 14 Mar 2018, 13:18:36 »
tylko w Smyku jak nie trafisz tego to Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zbita. To sklep raczej dla młodszych dzieci, głownie zabawki i ciuchy mają. Artykułów papierniczych jak na lekarstwo. Ryzyk fizyk Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Jeszcze w TK Maxx można trafić fajne zestawy błyszczyków (błyszczyki też w Claire są)

doda

« Odpowiedź #5419 dnia: 14 Mar 2018, 14:18:02 »
ruda ja dzieciom, kolegom i koleżankom Matiego - wiek 8 - 9 lat - kupuję zawsze książki.

golinda

« Odpowiedź #5420 dnia: 14 Mar 2018, 14:36:06 »
Dziewczyny potrzebuje szybki pomysł na prezent dla 10latki tak do 50zł. Córka sąsiadki ma urodziny w piątek i kompletnie zapomniałam. A wypada iść złożyć życzenia

kup jakiś zestaw kreatywny odpowiedni do wieku - nie wszystkie dzieci będą zadowolone z książek, a te zestawy zawsze cieszą, zwłaszcza dziewczynki

marax

« Odpowiedź #5421 dnia: 14 Mar 2018, 17:22:39 »
firma W której pracuje M kiedyś sprzedawała cos takiego jak te pamiętniki. W chinach po 1 zł u nas po 60 ............. jakośc jak za 1 zł .
« Ostatnia zmiana: 14 Mar 2018, 17:28:34 wysłana przez marax »

Kasia

« Odpowiedź #5422 dnia: 14 Mar 2018, 18:38:24 »
A to te z claire całkiem dobrze wykonane.
Naprawde niezle, cekiny tez sie ładnie przekręcały, te puszyste tez ładne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #5423 dnia: 14 Mar 2018, 18:49:11 »
Uffff kupiłam taką szkatułkę do samodzielnego zdobienia takimi cekinami, brokatami itd. Do tego zestaw klejów zi brokatem, zelopisow i naklejek do zdobienia. Nie było żadnych pamiętników. Miałam w koszyku jeszcze grę, ale ostatecznie wolałam nie ryzykować, bo dziewczynka ma dużo gier.  Dzięki za pomysły.
« Ostatnia zmiana: 14 Mar 2018, 19:33:18 wysłana przez rudasekawf »

Kasia

« Odpowiedź #5424 dnia: 14 Mar 2018, 18:50:52 »
Tez super prezent Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj