Autor Wątek: zabawki różne :)  (Przeczytany 148775 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: zabawki różne :)
« Odpowiedź #5325 dnia: 09 Maj 2017, 08:34:05 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale z allegro nie wiem czy zdążę
jaki problem zapytać czy ci dzisiaj kurierem wyślą?

Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #5326 dnia: 09 Maj 2017, 08:45:35 »
stanelo na domku dla lalek właśnie

stoi to u nas i się kurzy - odkąd Nina dostała, bawili się może kilka razy, służy do włażenia na niego celem sięgnięcia wyżej postawionych rzeczy
teściowa wydała chyba ze 4 stówy plus dodatkowa kasa za mieszkańców...
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #5327 dnia: 09 Maj 2017, 08:53:05 »
Łżeczko dla lalek z IKei (chyba 60 zł) jest super.

tak, super jako element dekoracyjny. właśnie wyrzuciliśmy. również służyło jako stołek ułatwiający sięganie wyżej postawionych rzeczy
małpka Blani spała w tym 3 dni

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #5327 dnia: 09 Maj 2017, 08:53:05 »

niewiemjaka

« Odpowiedź #5328 dnia: 09 Maj 2017, 08:56:46 »
golinda no moje dzieci tez zabawek nie potrzebuja oprocz klockow, bo bawia sie pilka+klocki głownie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
reszta to wyobraznia - pisałam ostatnio namietnie bawia sie w bezdomnych, nie uzywaja w tym celu zadnych zabawek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale chrzesnica ma urodziny musze kupic prezent, wychodzac z zalozenia ze sie bedzie kurzyc nic bym nie kupowala,
ale ona sie bawi, np teraz bawi sie kuchenka, robi kawusie i ciasteczka i takie tam, wiec moze sie bedzie bawic domkiem dla lalek, a jak nie teraz to kiedyś,
ona raczej z tych spokojnych bawiacych sie dzieci - nie jak moi dwaj biegajacy i szukajacy wrazen Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nic nie zrobie - jak sie nie bedzie bawic, to wywala/sprzedadza/wywioza/schowaja na pozniej
what to do Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 09 Maj 2017, 08:57:37 wysłana przez niewiemjaka »
Synu Wiktor ur.17.05.2009, 3580g, 58 cm, BRh+, Byk
Synu Franek ur.30.05.2014, 3460g, 58 cm, BRh-, Bliźnięta

cumberland

« Odpowiedź #5329 dnia: 09 Maj 2017, 15:30:19 »
niewiemjaka, ja kupiłam Basi na urodziny dokładnie ten

lalki musisz dokupić osobno, w tym 14-elementowym nie ma lalek, w 16-elementowym są dwie lalki
fajne jest to że jest dojście z każdej strony, że można łapki małe włożyć i się bawić

ale widzę teraz, że to był falstart dla 3-latki, może za rok się jakoś bardziej zainteresuje, bo na razie to 5-letnia kuzynka przychodzi do nas teraz częściej, żeby się domkiem pobawić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #5329 dnia: 09 Maj 2017, 15:30:19 »

sputnik

« Odpowiedź #5330 dnia: 09 Maj 2017, 22:52:16 »
niewiemjaka, tak jak wkleilas. Poręczny,  zamykany jak walizka, można się bawić.  Tylko czy ona już ogląda bajki? No tak mi przyszło do głowy, ze moze taki bylyby ok. A doświadczenia z domkami mam lepsze niż no Golinda, Alicja się bawiła i nadal bawi.

magdalinska

« Odpowiedź #5331 dnia: 08 Cze 2017, 09:33:44 »
potrzebuje fajną gre dla 7latki na prezent, cos takiego baaardzo fajnego, jak Dobble Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

cumberland

« Odpowiedź #5332 dnia: 08 Cze 2017, 09:42:24 »
5 sekund

ishka82

« Odpowiedź #5333 dnia: 08 Cze 2017, 11:01:25 »
5 sekund
jeśli umie już dobrze czytać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #5334 dnia: 08 Cze 2017, 11:02:00 »
ja polecam jengę, albo story cubes

elve

« Odpowiedź #5335 dnia: 08 Cze 2017, 11:07:54 »
cumberland, dzieci z carcassone
wojny robotów (o ile lubi warcaby/szachy)
gry logiczne granna smart games - wszystkie są dobre
kotolabirynt
cardline zwierzęta

Justynna

« Odpowiedź #5336 dnia: 08 Cze 2017, 11:09:36 »
magdalinska, karty UNO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
PLUSK - Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #5337 dnia: 08 Cze 2017, 11:13:09 »
u nas plusk sie nie sprzwdził, zbyt drobne elementy i dziewczyny i mój mąż sobie nie radzili, już lepiej jengę

Justynna

« Odpowiedź #5338 dnia: 08 Cze 2017, 11:27:25 »
u nas plusk sie nie sprzwdził, zbyt drobne elementy i dziewczyny i mój mąż sobie nie radzili,
to prawda, elementy są maleńkie. Podobna gra i fajne duże klocki w kształcie zwierzaków są tu: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - to jedna z moich ulubionych gier Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 08 Cze 2017, 11:28:31 wysłana przez Justynna »

magdalinska

« Odpowiedź #5339 dnia: 08 Cze 2017, 11:29:23 »
dzieki! cos wybiore Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj to za drobne elementy odpadają, bo ona ma 2letniego brata Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #5339 dnia: 08 Cze 2017, 11:29:23 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #5340 dnia: 08 Cze 2017, 11:48:30 »
ponoć fajni są osadnicy z catanu junior
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

magdalinska

« Odpowiedź #5341 dnia: 08 Cze 2017, 11:52:19 »
zwierz wydaje sie fajne, wpisze na liste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #5342 dnia: 08 Cze 2017, 11:58:03 »
ja mam osadników normalnych, bardzo fajna gra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

magdalinska

« Odpowiedź #5343 dnia: 08 Cze 2017, 12:05:02 »
jeszcze nad monopoly mysle, jesli nie maja

margareta

« Odpowiedź #5344 dnia: 08 Cze 2017, 12:10:40 »
Ja jestem fanką Superfarmera Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #5345 dnia: 08 Cze 2017, 13:17:47 »
margareta, moje dziecko dostało na urodziny UFO Farmera, w ogóle nie zakumaliśmy zasad i gra wydaje nam się beznadziejna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #5346 dnia: 08 Cze 2017, 14:45:37 »
Justynna, nie znam UFO Farmera, ale po opisie widzę, że to coś innego.

Justynna

« Odpowiedź #5347 dnia: 08 Cze 2017, 15:17:41 »
M. grał w zwykłego farmera u mojej sis. i bardzo mu się podobało. A ten jest albo bardzo zakręcony i nie załapaliśmy o co chodzi albo zupełnie bez sensu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj