zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jestynka

u nas nie ma ścisłych reguł jeżeli chodzi o "elektronikę", jak czuję że jest za dużo/ dług to każe wyłączyć, są też dni zupełnie bez tv/kompa.
Bardziej myslę nad przyszłym rokiem szkolnym, zebyFilip po powrocie ze szkoły nie spędzał czasu tylko przykompie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Cytat: mobka w 23 Lis 2017, 12:55:27
Z takimi rzeczmai jak talet, konsola, telefon mam straszny problem. Nie jestem w stanie wskazać momentu, wieku, w którym zaakceptuję kupno dla dziecka.... Kuby bym już z kanapy nie oderwała.... No ale kiedyś będzie trzeba mu pozwolić, nie? ;)
ja przez dłuższy czas byłam przeciwna PS ale większość a w zasadzie wszyscy ulubieni koledzy Pawła mają i on po prostu nei ma o czym z nimi rozmawiać jak oni o tych grach gadają. poza tym co za różnica czy on będzie grał na telefonie czy konsoli. Teraz ma telefon (moj stary iphone bez karty) i może grać w weekendy i w tyg po 15 min jak już odrobi lekcje. To samo będzie przy PS, przeciez nie pozwolę mu grac non stop, ja też czasem chcę ;)

magdalinska

Kuba moze tablet tylko w weekendy. Zbiera teraz na PS, ale nie wiem czy ktos ma w klasie, jakos o tym nic nie mowi. To neich sobie zbiera az nazbiera ;)
a ile to w ogole kosztuje? i warto uzywane?

feeling.good

U nas też reguły są jasne. PS w weekendy, np. 2, góra 3 mecze. W tygodniu wyjątkowo zdarza sie, że na jeden mecz pozwolę, kiedy nie ma nic zadane albo w nagrodę za coś. Telefon sporadycznie na 10 minut, włączam timer. Tableta nie pamiętam kiedy ostatnio miał. 

ddu

helena od niedawna przejęła mój stary tablet
nigdy nie zapytała o jakiekolwiek gry, choć widziała u znajomych
ale teraz np. puszzczają sobie ze Stefkiem piosenki  i do nich tańczą :)

golinda

jest wiele gier na tablety czy smartfony, które pozytywnie wpływają na rozwój dziecka. moi grają rzadko, bo wolą się bawić ze sobą

niewiemjaka

#5281
dziewczyny help, mam brief na zabawke wodna/bankowa dla niemowlaka, cos fajnego ktos ?
takiego ca 80 zł

może takie coś? http://allegro.pl/dumel-discovery-fontanna-i-przyjaciele-do-wody-i5098299062.html#thumb/1


Angie


jusia

Hej,mam zlecenie na lalkę mowiącą dla 3-latki :) Macie jakieś doswiadczenia w tym temacie,bo Lena nie miala takiej lalki...
U nas PS pozyczylismy od szwagra,bo Franek bardzo chcial miec,ale po jakims czasi dostal zakaz i juz 2 m-c sie nie upomina,chociaz lezy to w garderobie,tel.ma teraz zupelnie bez gier,bo tracilismy nad tym kontrole w czasie pomiedzy jego przyjsciem ze szkoly,a naszym powrotem z pracy,tablet kurzy sie w szufladzie,natomiast zdarza im sie w weekendy dluzej przed TV siedziec (mogliby non stop)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


kotabma

Angie, my nie mamy garazu ale Jan by oszal z radosci gdyby dostal taki ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007

Angie, ten jest fajny. My mieliśmy drewniany chyba z mothercare (młoda w uk kupowała) ale miłosz połamał :(. Paweł używał i nic mu nie było, milosz się dorwał i koniec :(
a ten smoby fajny Fajnie, żeby miał windę i szeroki zjazd, żeby inne auta mogły zjeżdzać, nie tylko te od kompletu ;)

martullek

jeżeli sprawa z lalą jeszcze aktualna, to u nas sprawdza się ta

https://www.toysplanet.pl/product-pol-1800224197-Lalka-NATALIA-INTERAKTYWNA-BOBAS-Z-MISIEM-MOWI-PL.html

Jula dostała od szwagra na 2. urodziny i cały czas jest w użyciu. najśmieszniej jest, jak z nią rozmawia ;)

Kasia

Ma ktoś może jakąś zniżkę na zabawki Janod?
poptrzebuje dobrej zniżki :pray:

OlaFasola

Poszukuję jakiś ciekawych "zestawów kreatywnych", może fajne kolorowanki, ale niekoniecznie "arabeski" bo już takie ma. Kolorowanki z cyframi, takie że koloruje się według szyfru, albo inne artystyczne zabawy.

golinda

OlaFasola, dla kogo?

OlaFasola

Dla Mileny, czyli prawie 5 lat, ale manualnie jest sprawna, bo pięknie koloruje takie arabeski dla dorosłych, robi biżu z koralików, jakiś takie prasowane koraliki. I chyba coś ten deseń sprawi jej radość pod choinką.

martullek

Cytat: Kasia w 15 Gru 2017, 13:37:37
Ma ktoś może jakąś zniżkę na zabawki Janod?
poptrzebuje dobrej zniżki :pray:

Kasia, tu jest na Janod -15% przez weekend. Sklep przy Polu Mokotowskim
www.tublu.pl

Justynna

OlaFasola, a może taki zestaw kreatywny np. tancerki   Djeco? Najpierw trzeba pokolorować, potem złożyć, no i jeszcze można sie tym później bawić. http://www.empik.com/djeco-zestaw-kreatywny-ruchome-postacie-tancerki-djeco,p1109422043,zabawki-p Michał miał zestaw z rycerzem, piratem i kowbojem.

Kasia


magdalinska

mysle o jakis klockach konstrukcyjnych dla Kuby, polecicie cos? cos kojarze ze ktos na strefie miał  :mysli:

konwalia

Polecicie maszynę do szycia?

golinda


OlaFasola

Cytat: konwalia w 26 Lut 2018, 08:50:25
Polecicie maszynę do szycia?

http://www.szyj.pl/blog/prezent-na-komunie-maszyna-do-szycia-dla-dziecka.html

Poczytaj. Polecam coś z tych pierwszych 3 marek. Odradzam to coś co teraz sprzedawane jest pod marką łucznik albo Singer.