zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

W ikea kuchnia duktig w promocji.
W końcu zamknęliśmy ten temat ufffffff

zuzia

Kasia,
udało się kupić?

Kasia

Przed chwila Daniel w Jankach kupił. Miała byc dostawa w pn a na grupie na fb ktos napisał ze sa. A Daniel akurat w drodze pod Częstochowę wiec idealnie się złożyło :)
W końcu! Kupno kuchenki zajęło nam rok, jak nie dluzej lol lol lol

marax

#5253
Co kupujecie na Mikołaja  . Ja chciałabym tła laury maszynę do szycia . Ona uwielbia szyć . Rodzina chce się dołożyć https://m.ceneo.pl/10529509?se=9jCyx9WaaYkeIKRAm43MOB7H0C1TBDZh&gclid=Cj0KCQiAus_QBRDgARIsAIRGNGhFEvPVXOWo-InU0ejuxsrCjQOSFfkU0s30ft7RIUPMZh1XbE01tVAaApnxEALw_wcB

Kasia

Marax, fajny pomysł.

marax

Wole jeden wspólny konkretny prezent niż tańczące Mikołaja od teściowej

zwierzatko_mojej_mamy

marax, super, jestem za bardzo, bo ja kocham takie rzeczy i dzieckiem będąc marzyłam o swojej, kiedyś we francji kupiłam sobie na obozie, miałam jakies 13 lat, na pchlim targu maszynę do robienia na drutach, jeeezuuuu, jaka byłam szczęśliwa lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

Maszyna do robienia na drutach? Pierwsze słyszę :)

marax

Tez nie mogę robię tego zwizualizowac :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

marax

Zwierzu to wyglada na bardzo skaplikowane :)

Kasia

Pierwsze widzę, wyglada jak sprzęt przemysłowy a jie domowy :) . Kojarzę tylko to dziwne szydełko, do załapywania oczek w rajstopach - moze jeszcze gdzies je mam :)

Justynna

Moja ciocia miała taki sprzęt! A moja mama robiła nam na drutach sweterki. Wtedy uważałam, że to obciachowe nosić  taki sweterek, a teraz bym chciała taki :D

Kasia

Cytat: Justynna w 22 Lis 2017, 09:28:49Wtedy uważałam, że to obciachowe nosić  taki sweterek,
moja ciocia pracowała w firmie dziewiarskiej, raz na jakiś czas dostawałam taki sweterek niby na drutach zrobiony - niestety najczęściej z bufkami - nie lubiłam ich ;)

Justynna

Kasia, nasze były proste, ale różniły się od tych sklepowych a człowiek chciał wyglądać tak jak wszyscy ;)

magdalinska

tez teraz chciałabym takie sweterki :) a nigdy nie miałam, bo nikt u mnie robił na drutach ;)

ja juz kupiłam dla Kuby piórnik i film na dvd Auta 3
do kupienia cos z gier: Brainbox Natura albo Świat, 5 sekund, cos wspominał o Labiryncie  i jakas ksiązka. Myśle tez o zegarku AM:PM jest kolekcja dla dzieci. No i szczoteczka elektryczna - to kupie jak nie wygramy w konkursie u naszej dentystki :)
to jest do podzielenia na Mikołaja, świeta i urodziny
dla MOnka chce kupić ksiazke moze ulice czeresniową czy cos w tym stylu, bo on nie lubi jak mu sie czyta, tylko oglada, wiec moze akurat sie sprawdzi, moze jakies puzzle, moze jakis wagonik Duplo

dla bratanicy farny z Ikei, takie wyciskane, komplet papierów do prac plastycznych, jakies swiecidełka, dla bratanka kase, bo on nie wie co chce :)  a dla drugiego bratanka puzzle i jakas ksiazeczke

mobka

Hmmm u  mnie w małej miejscowości wszyscy chodzili w sweterkach robionych na drutach, w sukienkach itd. Ja teylko koleżankom zazdrościłam, bo ich mamy umiały takie fikuśne wzory robić a to zajac, a to misiu, a to jeszcze uszko doszyte wystające.
Z resztą sama i na drutach i na szydełku umiem (łam) coś zrobić.

A maszyna świetny pomysł - tez kiedyś miałam, taką małą dziecięca, później starego Lucznika babci używałam.

Co do Mikołaja/Świąt chłopaki na pewno dostaną Transformersy, bo mają szał teraz. Może klocki magnetyczne, może lego, na pewno jakąs grę - chyba Labirynt i może któreś karaluchy. Z grami mam taki kłopot, że już większość fajnych z tego przedziału wiekowego mamy. A 5 sekund albo story cubes u nas się nie sprawdzą ;)

kotabma

mobka,  u nas szalem sa szachy.  Tylko ze Z w szkole ciagle w to gra.

Maszyna super sprawa tylko z wlasnego doswiadczenia wiem ze wazne jest zabezpieczenie przed przyszyciem palcow.  Takie maja tylko maszyny dla dzieci.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Cytat: kotabma w 22 Lis 2017, 22:51:35
mobka,  u nas szalem sa szachy.  Tylko ze Z w szkole ciagle w to gra.

Maszyna super sprawa tylko z wlasnego doswiadczenia wiem ze wazne jest zabezpieczenie przed przyszyciem palcow.  Takie maja tylko maszyny dla dzieci.
ta moja jest niby dla dzieci szyje wolno

zosia2007

u nas w tym roku Paweł dostanie PS4. Marzy o tym od ok 3 lat.
Dla Miłosza nie mam pomysłu. On ma teraz fazę na strażaka Sama więc pewnie coś z tej serii

mobka

Z takimi rzeczmai jak talet, konsola, telefon mam straszny problem. Nie jestem w stanie wskazać momentu, wieku, w którym zaakceptuję kupno dla dziecka.... Kuby bym już z kanapy nie oderwała.... No ale kiedyś będzie trzeba mu pozwolić, nie? ;)

Kasia

MOBKA, najważniejsze imo to ustalenie zasad korzystania.
U nas od internetu jest tylko poniedziałek.

Tv tablet konsola tylko w czasie pełnym czyli po zjedzenie, umyciu, odrobieniu lekcji, poczytaniu, pogadaniu z rodzicami itd.
W wakacje i weekendy większy luz :) w tygodniu czesto czasu zabraknie na korzystanie ;)

Tylko ze mój Michał jest bardzo zdyscyplinowany, nie oszukuje. Mam fo niego w tym zakresie pełne zaufanie, przynajmniej na razie ;)

mobka

#5272
Kuba ogląda stanowczo za dużo telewizji. Tablet mają w zasadzie teraz już ograniczony do 100% bo po prostu czasu nie starcza. Ale tv jest za dużo u nas. Konsolę mamy PS2 - raz im odpaliliśmy i było marudzenie później, że kiedy, że chcą itd. No jeszcze nie ten czas :) (choć mężowi się marzy ;))

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia, no

młody tablet ma od 2 lat chyba, na pewno od 2, może dłużej, ma 30 minut dziennie, teraz ma zakaz całkowity, już miesiąc, w sumie nawet to olewa, jak Adaś przyszedł i smucił się, ż enie ma tabletu i mu się nudzi, to doceniłam moje dziecko, bo on nigdy nie marudzi, że mu się nudzi, że pograłby tak, marudzi, ale nie, że wszystko źle, bo nie ma tabletu ;)

bez limitów ma tylko podczas jazdy autem :D cudowna sprawa dla wszystkich :)

no i tak, jak u Kasi, w tygodniu i tak by tego tabletu raczej nie wcisnął, może w srody i czwartki (w czwartki jest nasze karate starych) - ale ostatnich kilka razy też był z plecakiem zabawek i sam elegancko się bawił i pluszakami i statkami kosmicznymi, godzina bez marudzenia, coraz fajniejsze to dziecko jest lol z tabletem czy bez ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

mobka, dlatego my rezygnujemy z tv całkiem na nowym. teraz też już wdrożyliśmy procedurę włączania tv, ale przełączania od razu na radio ;) da się ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl