zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

niewiemjaka

#5225
golinda no moje dzieci tez zabawek nie potrzebuja oprocz klockow, bo bawia sie pilka+klocki głownie :D
reszta to wyobraznia - pisałam ostatnio namietnie bawia sie w bezdomnych, nie uzywaja w tym celu zadnych zabawek :D

ale chrzesnica ma urodziny musze kupic prezent, wychodzac z zalozenia ze sie bedzie kurzyc nic bym nie kupowala,
ale ona sie bawi, np teraz bawi sie kuchenka, robi kawusie i ciasteczka i takie tam, wiec moze sie bedzie bawic domkiem dla lalek, a jak nie teraz to kiedyś,
ona raczej z tych spokojnych bawiacych sie dzieci - nie jak moi dwaj biegajacy i szukajacy wrazen :D
nic nie zrobie - jak sie nie bedzie bawic, to wywala/sprzedadza/wywioza/schowaja na pozniej
what to do ;)

cumberland

niewiemjaka, ja kupiłam Basi na urodziny dokładnie ten
http://allegro.pl/eichhorn-drewniany-domek-willa-dla-lalek-meble-i6725014727.html#thumb/3

lalki musisz dokupić osobno, w tym 14-elementowym nie ma lalek, w 16-elementowym są dwie lalki
fajne jest to że jest dojście z każdej strony, że można łapki małe włożyć i się bawić

ale widzę teraz, że to był falstart dla 3-latki, może za rok się jakoś bardziej zainteresuje, bo na razie to 5-letnia kuzynka przychodzi do nas teraz częściej, żeby się domkiem pobawić ;)

magdalinska

potrzebuje fajną gre dla 7latki na prezent, cos takiego baaardzo fajnego, jak Dobble ;)


ishka82


ishka82

ja polecam jengę, albo story cubes

elve

cumberland, dzieci z carcassone
wojny robotów (o ile lubi warcaby/szachy)
gry logiczne granna smart games - wszystkie są dobre
kotolabirynt
cardline zwierzęta


elve

u nas plusk sie nie sprzwdził, zbyt drobne elementy i dziewczyny i mój mąż sobie nie radzili, już lepiej jengę

Justynna

#5234
Cytat: elve w 08 Cze 2017, 11:13:09
u nas plusk sie nie sprzwdził, zbyt drobne elementy i dziewczyny i mój mąż sobie nie radzili,
to prawda, elementy są maleńkie. Podobna gra i fajne duże klocki w kształcie zwierzaków są tu: http://www.gandalf.com.pl/p/gra-zwierzak-na-zwierzaku/?gclid=CNLtvIf3rdQCFZHKsgodQHcHEg - to jedna z moich ulubionych gier :D

https://www.rebel.pl/e4u.php/1,ModProducts/ShowImage/1348/15132/9869

magdalinska

dzieki! cos wybiore :) to za drobne elementy odpadają, bo ona ma 2letniego brata ;)

zwierzatko_mojej_mamy

ponoć fajni są osadnicy z catanu junior
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

zwierz wydaje sie fajne, wpisze na liste :)

wrobelek0403

ja mam osadników normalnych, bardzo fajna gra :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

jeszcze nad monopoly mysle, jesli nie maja


Justynna

margareta, moje dziecko dostało na urodziny UFO Farmera, w ogóle nie zakumaliśmy zasad i gra wydaje nam się beznadziejna :/

margareta

Justynna, nie znam UFO Farmera, ale po opisie widzę, że to coś innego.

Justynna

M. grał w zwykłego farmera u mojej sis. i bardzo mu się podobało. A ten jest albo bardzo zakręcony i nie załapaliśmy o co chodzi albo zupełnie bez sensu :D

niewiemjaka

Co na prezent dla dziewczynki ca 2,5 roku ?

Kasia

Kuchenka/kuchnia drewniana (jak na to fajne garnki do niej)
Domek drewniany
Nieśmiertelne duplo
Lalka bobas lub fajna szmacianka
Sa świetne lalki szyte hand made które moga służyć jako zabawka lub dekoracja
Ksiazeczki
Zestawy do rysowania
Tablica do rysowania

Z rzeczy praktycznych, jakis fajny koc, narzuta na łóżeczko, lozko. Fajne poduchy n

Dzuewczynki tez szybciej lapia modę wiec ciuchy, torebki, plecaczki itd sa inaczej odbierane niz u chłopców.
Mojej sis córka zawsze uwielbiała jak jej jakas niby dorosła torebkę kupiłam, zestaw gumek, spinek, jakas biżuterię dzuevuecą. Taka sroczka :)

rubin04

tak, kredki to zawsze fajny prezent!


a tak poza tym to Mila ma ich nieżły przerób - ołówkowe juz musze jej wymienić bo wyrysowane praktycznie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

Prezent dla 8 łatki która ma wszystko. Na pewno wszystkie możliwe gry .

rubin04

a jaki budżet?

może mały scyzoryk Victorinox? sa takie rózowe. Piękne,
Mila ma i bardzo sobie chwali wycinanie patyków.

ewent. moze jakies fantazyjne etiu na telefon jak posiada?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

Marax, Michał ma 2 zaproszenia na next week i wczoraj sie pytałam jego koleżanki co teraz dziewczyny lubią dostawać w prezencie.
Powiedziała mi ze ogólnie błyskotki, gadżety typu świecący długopis, fakt zeszyt, puchaty lub inny pamiętnik, notesik itd.
Ogólnie fajna drobnica, biżuteria, kosmetyki takie z bajeraki.
Lego,gry juz niekoniecznie - tzn cieszą ale te świecące bajery cieszą bardziej. Takie małe sroki.

Mysle ze sklep typu Claire jest dla nich rajem.

W zeszłym roku kupowalam dziewczynom po ręczniku Trolli i pamiętniku z tej serii. Jakos koło 55zl komplet mi wychodził. Dziewczyny były bardzo zadowolone.
W tym roku chyba zajrze do Empiku lub własnie claire. Moze w tkmaxx cos sie tez trafi z takich durnot.

Pewnie nie pomogłam ;) no ale to prezenty oczami dzuecka a nie rodzica :D