zabawki różne :)

Zaczęty przez brawurka, 24 Paź 2008, 08:33:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

tą mate z Ikea mam już na liście zakupów :)

widziałam ją na zywo jest rewelacyjna

kasiad

#226
Cytat: Kasia w 12 Maj 2009, 19:08:10
tą mate z Ikea mam już na liście zakupów :)

widziałam ją na zywo jest rewelacyjna

Kasia a co jest w niej takiego rewelacyjnego że się tak wyrażę  ;)
bo ja się zastanawiam nad matą, ale taką, którą polecała twinnie ;)

Kasia

Cytat: kasiad w 12 Maj 2009, 19:12:58
Kasia a co jest w niej takiego rewelacyjnego że się tak wyrażę  ;)
bo ja się zastanawiam nad matą, ale taką, którą polecała twinnie ;)

dla mnie jest super bo jest wielka w porównaniu z innymi matami

dziecko może sobie na niej leżeć, raczkować i ma duzo miejsca :)

taki dywanik z dziecięcymi bajerami - jak dla mnie super :)

kasiad

Cytat: Kasia w 12 Maj 2009, 19:20:26
dla mnie jest super bo jest wielka w porównaniu z innymi matami

dziecko może sobie na niej leżeć, raczkować i ma duzo miejsca :)

taki dywanik z dziecięcymi bajerami - jak dla mnie super :)


no właśnie ta, którą polecała twinnie też jest duża :)
i ma te wszystkie bajery, na allegro kosztowała 170 zł ;D

Kasia

nie kojarzę tej co twinnie polecała

ta z Ikea kosztuje chyba 99zł

twinnie77

http://www.allegro.pl/item625198283_taf_toys_mata_interaktywna_3w1_ogromna_gratis.html

Ta z Ikea ma 120x120 cm. Ta co ja kupiłam 100x150 cm. Więc wielkość porównywalna.
Ale ta z Ikea nie ma pałąków, a moim zdaniem to bardzo ważny element maty. Niemniej bardzo mi się podoba.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

Cytat: twinnie77 w 12 Maj 2009, 20:44:31
http://www.allegro.pl/item625198283_taf_toys_mata_interaktywna_3w1_ogromna_gratis.html

Ta z Ikea ma 120x120 cm. Ta co ja kupiłam 100x150 cm. Więc wielkość porównywalna.
Ale ta z Ikea nie ma pałąków, a moim zdaniem to bardzo ważny element maty. Niemniej bardzo mi się podoba.

ale fajowska mata - szkoda że dopiero teraz zobaczyłam - bo już kupiłam - troszkę mniejszą ale tez z bajerami

Kasia

#232
Cytat: twinnie77 w 12 Maj 2009, 20:44:31
http://www.allegro.pl/item625198283_taf_toys_mata_interaktywna_3w1_ogromna_gratis.html

Ta z Ikea ma 120x120 cm. Ta co ja kupiłam 100x150 cm. Więc wielkość porównywalna.
Ale ta z Ikea nie ma pałąków, a moim zdaniem to bardzo ważny element maty. Niemniej bardzo mi się podoba.


bardzo fajna!

ja jednak pozostane chyba przy tej z Ikea bo chcę ją też zabierać w gości
:)

bo mam jeden taki dom do odwiedzania gdzie nie odkurza sie za często ;)
więc wole mieć swój dywanik ;)

Dodany tekst: 12 Maj 2009, 21:11:20

edit: widzę że w tej co twinnie pokazuje te pałąki się odczepa :)

no to sie jeszcze zastanowię :D

kasiad

#233
Cytat: twinnie77 w 12 Maj 2009, 20:44:31
http://www.allegro.pl/item625198283_taf_toys_mata_interaktywna_3w1_ogromna_gratis.html

Ta z Ikea ma 120x120 cm. Ta co ja kupiłam 100x150 cm. Więc wielkość porównywalna.
Ale ta z Ikea nie ma pałąków, a moim zdaniem to bardzo ważny element maty. Niemniej bardzo mi się podoba.

twinnie właśnie czekałam kiedy wstawisz link do tej swojej maty  :blush:
bo mnie się w hitach i kitach szukać nie chciało  :blush:
:beer:

właśnie o tą różnicę mi chodziło, ze ta twinowa ma pałąki, a ta z ikei nie ma ;D
bo wielkość porównywalna  ;)

vobi

#234
Cytat: maraxela w 12 Maj 2009, 16:26:57
ile taka sprezyna kosztuje ? chyba ja malej kupie bo zachecajaco wyglada

Ja kupilam na Allegro, ceny sa rozne - mozna kupic juz za ca 30 pln, az do ca 70 pln (to juz ceny z dostawa). http://www.allegro.pl/search.php?string=spirala&from_showcat=1&category=11818&description=1&country=1&category=11820

Nie patrzylam w sklepach, ale moja znajoma twierdzi ze - przynajmnie w Bielsku - nie znalazla ich w zadnym sklepie :hmm:

Dodany tekst: 13 Maj 2009, 08:47:07

Cytat: Kasia w 12 Maj 2009, 21:10:04
widzę że w tej co twinnie pokazuje te pałąki się odczepa :)

no to sie jeszcze zastanowię :D

Kasia, chyba we wszystkich sie odczepia palaki, nawet w tych najtanszych typu Canpol mozna odczepic palak

marax

#235
ja mam mate taka podobna do tych książeczek co ma abkasia i dragon -sklada sie z takich kwardacikow w kazdy jest inne zwierze ,figura itp tez sa szeleszczące liście lusterka i inne gadżety-moja mala wole nie zwraca na to uwagi jak na razie.Wydaje mi sie dla dzieci duzo lepsza niz ta pokazywana z ikea bo ma mnóstwo kolorow i bardzo duzo motywów .Moja Laura musi chyba jeszcze do niej dojrzeć :P Mam tez cos w stylu ikea -na tojuz kapletna olewka-najbardziej zwraca uwage na mate z palankami (chyba to canpol ale kolory ma takie pudrowe i musze pomyslec o kupnie czegos innego-ta to prezent)

vobi

marax, taka mata bez palakow to chyba bedzie interesujaca dla dziecka ktore juz raczkuje albo przynajmniej obraca sie samo na boki, brzuch - bo taki maluch ktory wlasciwie tylko lezy to moze sie zainteresowac tylko czyms wiszacym i/albo czyms co moze wziasc do reki (= buzi :D )

My kupilismy zwykla badziewna mate z Canpola jak Hania miala ca 2 miesiace, bo nie za bardzo wiedzielismy czy mata ja w ogole zainteresuje wiec chcielismy wyprobowac jakas tania. Na poczatku zainteresowanie bylo takie sobie, potem troche wieksze, teraz juz spore. Tylko wieszamy jej na tych palakach rozne rzeczy, te oryginalne zawieszki z Canpola sa takie sobie, ale mozna je "podmieniac" bez problemu. Planowalismy kupic pozniej jakas bardziej bajerancka mate, ale chyba damy sobie spokoj, teraz Mala potrzebuje miejsca zeby sie obracac, ruszac, a mata z palakami jednak ja troche ogranicza, najwiecej czasu spedza na ... kocu ;D



vobi

#239
maraxela fajna... a jakiej ona jest firmy? Chcialabym luknac na jakis opis dokladniejszy...

Dodany tekst: 13 Maj 2009, 09:47:24

Hania na poczatku tez nie zwracala za bardzo uwagi na jakies szeleszczace uszy na "naszej" macie, a teraz potrafi sie z nimi mocowac kilkanascie minut, wiec mysle ze Laura tez wkrotce powinna sie takimi gadzetami zainteresowac!

marax

playskool ale nie widze jej na necie

nionczka

Ja wlasnie nie chcialam palaków bo u nas ta mata jest rozkladana w salonie w przejsciu (bo nie ma innego wyjscia bo salon jest przechodni calkowicie) wiec czesto przechodzimy nad nia. Poza tym ona u nas nie ma pelnic funkcji zabawowych tylko raczej dywanowe. Bo nie mamy zadnego dywanu w domu i zeby dziecko sie nie turlalo po zimnym parkiecie ma mate. Ona glownie na niej lezy i przewraca sie, turla, podnosi nózki, wedruje jednym slowem. Czasem z niej zejdzie, ale nie za szybko wiec chwile spokoju mam.
Poza tym zabieram ja do babci czasem bo ona ma kota i nie podobaja mi sie jej dywany pelne wlosów kocich, etc a latem tez wyniesiemy ja do ogrodu.
A dla mnie najwazniejsze i tak jest to, ze moge ja wrzucic do pralki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Cytat: sonatina w 13 Maj 2009, 09:27:04
aniak1211
z jakiej firmy ten stolik edukacyjny ???

Ten akurat jest z LEAP FROG
nie wiem czy dostepna jest ta firma w PL
ale z fisher price tez sa fajne stoliki.

Musisz zwrocic uwage na bajery ile i jakie sa :)
im wiecej tym lepiej;)

vobi

#243
Hania dostala wczoraj od chrzestnej taka lalke (Emilka, firma Lamaze) i od wczoraj nie wypuscila jej dobrowolnie z reki, i nawet sie jej nie dziwie bo IMHO jest super - ma toto gryzaczek, grzechotke, szeleszczaca sukienke, rozne faktury materialu na sukience i jakis wbudowany "buczek" (ale tego jeszcze sama nie potrafi "wlaczyc", trzeba dosc mocno nacisnac), mozna powiesic na palaku czy w wozku - do tego jest kolorowa i mila w dotyku, polecam i ide szukac coz to za firma to Lamaze, moze jeszcze cos fajnego znajde

jestynka

Filipek ,w macie póki co ogląda pałąki, bardzo ciekawe ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

vobi Lamaze ma super zabawki - Ingrid dostala pare i uwielbia sie nimi bawic, jak piszesz: zabawka ma w sobie wszystko co moze takiego szkraba ciekawic....

nionczka

Vobi, szeleszczaca sukienka to super sprawa!!! Moja uwielbia wszystko co szelesci. Nawet postanowilam jej obszyc materialami kolorowymi platikowe opakowanie po chusteczkach wilgotnych bo uwielbia je gniesc!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Pyś

#247
zgadzam się z dragonfly. Lamaze ma super zabawki!

My mamy słonika:
http://allegro.pl/item644336525_lamaze_interaktywny_slonik_przywieszka_zawieszka.html

klocki:
http://www.tomi.pl/szczegoly/9153/lamaze_magnetyczne_klocki_27201__warszawa

węża:
http://www.allegro.pl/item590584135_grajacy_waz_grzechotka_z_miarka_lamaze_gratis.html

Słonik i wąż są podobne do lalki. Z tego samego materiału wykonane. Też szeleszczą i mają różne struktury.
Polecam
;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja


abkasia

my jestesmy bardzo zadowolei z zabawek tiny love...
ostatnio maly dostala takiego banana http://allegro.pl/item661480922_tiny_love_bananowa_anna_moj_pierwszy_owoc_40.html
banan ma szeleszczaca spudniczke, dzwoni, ma lusterka  w butkach i gryzaczek.. ogolnie swietny!