Autor Wątek: zabawki różne :)  (Przeczytany 202709 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Pyś

Odp: zabawki różne :)
« Odpowiedź #125 dnia: 24 Sty 2009, 10:31:47 »
dragonfly

Zdecydowanie 1!
My mamy taką. Mała co i raz odkrywa na niej nowe rzeczy: motylki, lusterko i ogon żyraf też jest bardzo ciekawy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Może na niej powiesić też inne zabawki.

Sąsiadka ma tą drugą. Jest wąska. Małe jak się obraca to nie ma miejsca na niej. Boki tego pałąka zdecydowanie ograniczają ruchy.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #126 dnia: 24 Sty 2009, 11:12:22 »
Pyś super, dzieki za wyjasnienie! Czyli 1sza! Super!
marax rowerek to jeszcze nie, ale jej tatus juz zamowil takie cus, co sie do roweru montuje (ma przyjsc za 2 tyg) - ja to bym w tym psa wozila a nie dziecko, ale on sie uparl  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Pys, a ty ta mate kladziesz bezposrednio na podloge, czy jakis koc zarzucasz pod spod?
a, i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dla wszystkich za pomoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

eva_luna

« Odpowiedź #127 dnia: 24 Sty 2009, 11:39:58 »
ja tez stawiam na 1. dragon, a jaka to firma? bo ja tez na etapie poszukiwan..

dragonfly

« Odpowiedź #128 dnia: 24 Sty 2009, 11:41:38 »
eva - i karuzelka i maty z fisher price (seria rainforest chyba)

eva_luna

« Odpowiedź #129 dnia: 24 Sty 2009, 12:10:15 »
znalazlam juz, ale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zastanawia mnie jedno- na allegro kosztuje 189 zl, w sklepach internetowych ponizej 250 nie schodzi. kusi mnie zeby zamowic, ale cos ta cena podejrzanie odbiega...

dragonfly

« Odpowiedź #130 dnia: 24 Sty 2009, 12:14:03 »
eva, w DE cena za ta mate to od 52euro (amazon.de) w gore (srednio jak widzialam wczoraj na miescie u mnie to 69,99 euro, jeden sklep 79,99)

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #131 dnia: 24 Sty 2009, 13:28:56 »
znalazlam juz, ale  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zastanawia mnie jedno- na allegro kosztuje 189 zl, w sklepach internetowych ponizej 250 nie schodzi. kusi mnie zeby zamowic, ale cos ta cena podejrzanie odbiega...
ja kupilam karuzelke na allegro
cena byla znacznie nizsza a to dlatego, ze to sa zabawki sprowadzane z UK, z wyprzedazy niczym nie odbiegaja od polskich jedynie brak instrukcji po polsku
karuzelka hula bez zarzutu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

Pyś

« Odpowiedź #132 dnia: 24 Sty 2009, 13:35:56 »

Pys, a ty ta mate kladziesz bezposrednio na podloge, czy jakis koc zarzucasz pod spod?
a, i  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dla wszystkich za pomoc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kładę koc i dopiero matę. Ewentualnie na dywanie. Bezpośrednio na podłodze to mam wrażenie, że za zimno jest. Spód do najgrubszych nie należy. Wydaje mi się, że maty tiny love są grubsze/cieplejsze.
Coś takiego widziałam na żywo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Jest fajna. Te pałąki można powpinać w różne kombinacje. I te dodatkowe zabawki na "sprężynkach" chyba. Jest większa od naszej.

« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2009, 13:43:58 wysłana przez Pyś »

dragonfly

« Odpowiedź #133 dnia: 24 Sty 2009, 13:39:23 »

kładę koc i dopiero matę. Ewentualnie na dywanie. Bezpośrednio na podłodze to mam wrażenie, że za zimno jest.

dzikei! u mnie w calym mieszkaniu wykladzina jest polozona ale koc chyba tez bede podkladac
Pralas juz moze ja? Jakos sie to na czesci rozklada?

Pyś

« Odpowiedź #134 dnia: 24 Sty 2009, 13:49:57 »

kładę koc i dopiero matę. Ewentualnie na dywanie. Bezpośrednio na podłodze to mam wrażenie, że za zimno jest.

dzikei! u mnie w calym mieszkaniu wykladzina jest polozona ale koc chyba tez bede podkladac
Pralas juz moze ja? Jakos sie to na czesci rozklada?

Nie prałam. Nie było jeszcze potrzeby więc nie wiem jak się zachowa po praniu.
Rozkłada się na części: kocyk, dwa pałąki, wszystkie zabawki można zdemontować poza żyrafą (w niej ukryte są baterie). Pałąki muszą stać dwa na raz i na krzyż. Inaczej nie trzymają się. One na górze są jakby wpięte w siebie. W sumie to chyba inaczej się nie trzymają nie próbowałam. WIęc tu mogę się mylić. Muszę sprawdzić.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 24 Sty 2009, 13:54:23 wysłana przez Pyś »

dragonfly

« Odpowiedź #135 dnia: 24 Sty 2009, 14:30:56 »
kurcze, napalilam sie na ta mate strasznie, jak sama zaczne sie na niej bawic to sie nie zdziwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #136 dnia: 24 Sty 2009, 16:03:02 »
ja zastanawiam się nad czymś takim na roczek???

Pyś

« Odpowiedź #137 dnia: 24 Sty 2009, 16:12:40 »
ja zastanawiam się nad czymś takim na roczek???

Ta kierownica wydaje mi się super!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Chyba sama się o nią pokuszę za jakiś czas.

konwalia

« Odpowiedź #138 dnia: 24 Sty 2009, 16:14:29 »
Nie mam zupełnie pomysłu co kupić, a mała dużo podróżuje, więc wydaje mi to się fajne

Pyś

« Odpowiedź #139 dnia: 24 Sty 2009, 16:15:02 »
kurcze, napalilam sie na ta mate strasznie, jak sama zaczne sie na niej bawic to sie nie zdziwie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

coś w tym jest. Sama często ciągam za wiszącą małpkę  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #140 dnia: 24 Sty 2009, 16:26:36 »
konwalia fajny pomysł, daj znac czy prezent sie podobał

konwalia

« Odpowiedź #141 dnia: 24 Sty 2009, 16:34:57 »
dam znać, ale w połowie lutego dopiero, myślałam tez o koniku na biegunach, ale raczej jest za mała

Pyś

« Odpowiedź #142 dnia: 24 Sty 2009, 16:46:55 »
dam znać, ale w połowie lutego dopiero, myślałam tez o koniku na biegunach, ale raczej jest za mała

Na biegunach fajnie te zabawki wyglądają:

A tu trochę droższa wersja:

brawurka

« Odpowiedź #143 dnia: 24 Sty 2009, 16:58:34 »
widziałam te zabawki na zywo, nie sa takie fajne (te pierwsze). kupilismy majce zwyklego konia nabiegunach

aniak1211

« Odpowiedź #144 dnia: 24 Sty 2009, 17:28:29 »
Te misie na biegunach sa bardzo nie praktyczne bo zsuwaja sie z biegun,
ona nie sa przymocowana na stale,mozna je odpiac,

kupilam takiego psa na roczek siostrzencowi, nie bawi sie tym,
zwykly  tradycyjny kon na biegunach jest lepszy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 24 Sty 2009, 17:29:10
Akierownica bardzo fajna,zwlaszcza dla mobilnego dzieciaczka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
« Odpowiedź #145 dnia: 24 Sty 2009, 17:39:16 »
tzn ktore sa zle?

ten pieseik o ktorym brawurka pisala, ze dzieci sie go boja?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

brawurka

« Odpowiedź #146 dnia: 24 Sty 2009, 18:15:08 »
nie gios o zabawkach na biegunach teraz gadamy

aniak1211

« Odpowiedź #147 dnia: 24 Sty 2009, 18:20:05 »
tzn ktore sa zle?

ten pieseik o ktorym brawurka pisala, ze dzieci sie go boja?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Nie:)
nie wiem o jakim brawurka pisala ale tego sie nie boja;)

brawurka

« Odpowiedź #148 dnia: 24 Sty 2009, 18:30:37 »
pisałąm kiedyso szczeniaczku uczniaczku, Maja juz sie nie boi, ale dopiero teraz

Pyś

« Odpowiedź #149 dnia: 24 Sty 2009, 20:47:13 »
brawurka, aniak1211   dzięki! Rozglądałam się właśnie za czymś na biegunach, te misie wpadły mi w oko. ALe chyba jednak nie ma jak tradycyjny koń   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj