ktory kalendarzyk?

Zaczęty przez panikarola, 23 Paź 2008, 21:42:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

na diamenta sie juz naciagnal (cale 1 cus karata) wiec teraz kombinuje z futrami ;)
adresownik wklejalam juz ale jeszce raz wkleje (to taki kalenarzo-adresownik); kolory mdle sa na tym zdjeciu, na zywo strasznie kolorowy jest (duzo fioletu i starego zlota jest - takiego nasyconego)


panikarola

#76
a to widzialam, ale myslalm ze to jest kalendarz. fajny, ale na zdjeciu faktycznie troche te kolory odbiegaja od rzeczywistosci.

no wiesz, niby diamenty to najlepszy przyjaciel kobiety czy jak to tam szlo, w kazdym razie: od przybytku glowa nie boli :D

tadam, tadam, tadam

and the winner is.....

tadam, tadam, tadam

kalendarzyk zloty!!!!!!!!!!!

zwyciezca wlascicielce kupuje mercedesa!!!!!!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika

Cytat: zuzia w 24 Paź 2008, 18:59:25
Cytat: panikarola w 24 Paź 2008, 18:57:18
prowadzenie zdobyl zloty!

nareszcie!!!

dzięki mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

panikarola

po piwku dziewczyny!!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

na zywo zloty ladniej wyglada, ladniej zrobiony jest. a poza tym jak slusznie zauwazyla zuzia juz podobny w tym roku mialam :D ja zadowolona jestem :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Czyli rozowy dla mnie?

Widzisz wpadlam tylko z powodz kalendarzyka ;)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

a jak dojechalas? duzo sie spoznilas?

no wlasnie, rozowy jest juz wolny ;) uwazaj, zaraz sie zamachne i ci rzuce, a Ty łap ;)
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


panikarola

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola juz zem wstawiala wczesniej babo... a masz jeszcze raz

panikarola

aaaaaaaa

juz kapuję :D

szkoda mi tej nogi z okładki, tak ją odcięli :P
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola  :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:
to jest piekny kozaczek, w sam raz na maye ;)

mayagaramond

dragonfly - piekny :) Polewam :piwko: :piwko: A gdzie takiego szukac?

Spoznilam sie 15 minut, tragedii nie bylo, Wrocilam szybko, bo kolega (nie Amerykanin!) mnie podwiozl. Nawet rzesami nie musialam machac ;) :ag: :ag: :ag:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 24 Paź 2008, 23:22:28
dragonfly - piekny :) Polewam :piwko: :piwko: A gdzie takiego szukac?

Spoznilam sie 15 minut, tragedii nie bylo, Wrocilam szybko, bo kolega (nie Amerykanin!) mnie podwiozl. Nawet rzesami nie musialam machac ;) :ag: :ag: :ag:
panikarola dawala strone, ale ja moj kupilam w ksiegarni, ale nie pamietam jakiej bo po niemiecku bylo  :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
jutro sprawdze i Ci pisne, ok?

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 24 Paź 2008, 23:25:25
panikarola dawala strone, ale ja moj kupilam w ksiegarni, ale nie pamietam jakiej bo po niemiecku bylo  :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
jutro sprawdze i Ci pisne, ok?

  :smiley_thnx: :smiley_thnx: Ale sprawdz przy okazji, nie lec specjalnie  :) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

www.paperblanks.com

;)

takiej to dobrze, rzesami nie macha, a i kalendarzyk ma i ja podwiezli!!!!

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.


mayagaramond

Cytat: panikarola w 24 Paź 2008, 23:37:39
www.paperblanks.com

;)

takiej to dobrze, rzesami nie macha, a i kalendarzyk ma i ja podwiezli!!!!



piwko dla Ciebie i spadam spac, jutro nikt mnie nie podwiezie, bo zabieram rower  :yes: :yes: :yes:

Dobranoc.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

a dla Ciebie piwko na dzien dobry!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

zosia2007

weszlam w wątek bo myslałam że ktos tu o NPR napisal i sie pyta co i jak, a tu............... wybieramy kalendarz panikaroli lol lol lol lol

normalnie padłam  :lollol:

a zaglosowalabym za rozowym bo jakis taki weselszy. ale na spotkanie z klientami go nie bierz :ag:

edit: nie zaglosowalam bo ankieta sie skonczyla

panikarola

jakis glupi klient, jakby mu sie moj kalendarz nie spodobal, nie pracuje dla takich :D

przed przyjeciem zlecenia robilabym ankiete, czy ma problem z moim kalendarzem czy tez akceptuje go bez zastrzezen, a nawet  z zachwytem :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

ja niestety musze miec kalendarz w ktorxym na poczatku kazdego miesiaca jest zestawienie wszystkich dni na jednej stronie. A wiekszosc kalendarzy tego niestety nie ma...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

panikarola

a moleskine? oni tez maja fajne :D jak bede musiala miec stonowane, to sobie moleskina rozważę, ale one mają słabą gumkę
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mayagaramond

Cytat: panikarola w 25 Paź 2008, 23:40:01
ale one mają słabą gumkę

a co ty robisz z tymi kalendarzami? lol lol lol lol lol lol
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"