ktory kalendarzyk?

Zaczęty przez panikarola, 23 Paź 2008, 21:42:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

a jakiej wielkosci sa te kalendarze?

abkasia


bagietka12

a mi sie bardziej podoba różowy, jest taki oryginalny :D

panikarola

Cytat: natka w 24 Paź 2008, 09:00:34
Rozowy i swoja droga to gdzie te kalendarzyki mozna dostac ??? tez chce ;)

http://www.paperblanks.com/dayplanners/dayplanners_mini_week_2009_1.htm - tu sa one wszystkie, mozna wszystkie wzory obejrzec

kupic mozna chyba na amazonie, ebay, allegro: http://allegro.pl/search.php?string=paperblanks

zwierzatko, ty gdzie ogladalas swoje?

Cytat: brawur w 24 Paź 2008, 09:50:46
a jakiej wielkosci sa te kalendarze?


brawurka, ten mniejszy rozowy jest 9 x 14 cm, ten wiekszy 9 x 18 cm (tu tak ponad pol centymetra idzie na oprawe, na ten magnes zakladany)

ten rozowy to na zywo tak w taki fioletowy troche wpada, nie fuksja a bardziej amarant.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

panikarola

Cytat: brawur w 24 Paź 2008, 07:29:49
różowy,ten złoty wygląda troche jak tapeta

bradzo trafne skojarzenie, to jest wzor z papieru brokatowego, ktory do zdobien zaczal byc uzywany w XVII w., jak odkryli technike przenoszenia platkow zlota na papier. tak piszą na okladce. a ten różowy wzór (i te pozostale z tej serii) to jakies wzory tkackie jedwabiu z Lyonu XIX. dobry bajer to pol sukcesu, i juz tapeta to szlachetny papier ozdobny :D
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

golinda

hehe, wyobraziłam sobie, jak przychodzę na jakieś spotkanie z takim kalendarzem ;D

zwierzatko_mojej_mamy

ja ogladalam w empiku - byly rozne i planerki i kalendarze i notesy, zeszyty oraz adresowniki ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

eva_luna

a ja zaglosowalam na zloty...

justynaaaa2

Cytat: golinda w 24 Paź 2008, 10:33:53
hehe, wyobraziłam sobie, jak przychodzę na jakieś spotkanie z takim kalendarzem ;D


no ja też siebie nie widzę z czymś takim  ;) pomijam już fakt, że ja muszę mieć duuużo miejsca na pisanie, bo lubię się rozpisać w takim kalendarzu  :)

marax

a ja nie lubie takich problemow ...........

Chermelle

jakoś nie mam zdania  ??? ??? ???

sputnik_sweetheart


sputnik_sweetheart

a wiecie co pomyślałam jak zobaczyłam tytuł wątku hehehe, że ktoś się pyta który kalendarzyk stosować lol lol

dragonfly

Cytat: sputnik_sweetheart w 24 Paź 2008, 13:51:20
a wiecie co pomyślałam jak zobaczyłam tytuł wątku hehehe, że ktoś się pyta który kalendarzyk stosować lol lol
ja pomyslalam o ciazowym  (czyt. kalendarzyk malzenski ;) ) :shy: :shy: :shy:

jusia

Cytat: dragonfly w 24 Paź 2008, 15:11:42
Cytat: sputnik_sweetheart w 24 Paź 2008, 13:51:20
a wiecie co pomyślałam jak zobaczyłam tytuł wątku hehehe, że ktoś się pyta który kalendarzyk stosować lol lol
ja pomyslalam o ciazowym  (czyt. kalendarzyk malzenski ;) ) :shy: :shy: :shy:
ja też :)
ale wybieram złoty :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

panikarola

o ja cie, dziewczyny, wyobrazacie sobie, jaki to bylby watek!!!!!!!

marax, co ja ci poradze, wybor kalendarzyka to dla mnie smiertelnie powazny problem jest, musze, po prostu musze te decyzje podjac bardzo swiadomie lol lol nastepnym razem zadam wam powazniejsza zagadke, promis!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

damka

generalnie kocham róż
ale ten złoty jest elegancki

golinda

Cytat: damka w 24 Paź 2008, 16:16:00
ale ten złoty jest elegancki

jest ładny, ale wg mnie elegancki to może być kalendarz z miękkiej skóry o stonowanym kolorze :)

sputnik_sweetheart

ja też się wyobraziłam z takim na spotkaniu, mój to tomiszcze ;D zwłaszcza pod koniec roku, wypchany i opasły. ale jak wychodzę na spotkania z ludźmi z zewnatrz to mam drugi - eleganciejszy ;) ale też większy

panikarola zainspirowałaś mnie do wycieczki do Empiku celem nabycia czegoś na przyszły rok :ag: małego i słodkiego ;D

panikarola

no :D fajny kalendarz to podstawa jest ;) kurcze, jak dobrze ze nie musze nosic do pracy stonowanych kalendarzy :D

Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola, wezze rozowy, tak Ci dobrzy ludzie radza ;) ja go widzialam, jest super, taki zywy kolor...

vobi

o, widze impas... panikarola, opieprz meza ze Cie przed takim dylematem stawia i .. .bierz oba!

zwierzatko_mojej_mamy

ida leb w leb :D magnes w magnes, wstazka w dwie wstazki!! prooosze paaaaanstwa, co za pieeekna rywalizacja!! oklaski!!! lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

panikarola

no właśnie, i wzorek we wzorek!!!! ludziska, zez do diaska, juz na zadnej metodzie decyzyjnej czlowiek w tych ciezkich czasach polegac nie moze!

patrz, dragonek, ale ludziska niezdecydowane sa i obstawiaja normalnie i po rowno oba!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

dragonfly

panikarola, znaczy musisz tych madrzejszych ludziow sie sluchac, jak nie przymierzajac np. mnie i dode  :lollol: :lollol: :lollol: