Moj Dom na pozegnanie:)

Zaczęty przez siog, 23 Paź 2008, 16:03:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

siog a czemu wyjezdzacie? maz przykal ta prace co kiedys o niej pisalas?

aniak1211

siog
Taki piekny dom:(
Lazienka,kuchnia,pokoje-pieknie,
ale podobno nie ma tego zlego...

marax

Cytat: siog w 16 Gru 2011, 20:41:50
Marax do Nemiec
no to blisko moze kiedys na zlot przyjedziesz :)

elve

siog ohhhhh komus się będzie pięknie mieszkać :dreaming:
macie już najemców

a wasz nowy dom? urządzony już?

siog

elve, jutro nasza ostatnia noc w tym domu  :crying: z szampanem :)

mamy juz najemcow, tyle mielismy ludzi,ze musialam odwolywac w koncu spotkania.

w De jeszcze nie mamy mieszkania , bedziemy przez miesiac ew hotelu a potem przeniesiemy sie do mieszkania. na pewno bedzie duzo mniejsze  :hmm:

jo_miekka

siog  :crying:
mi się ciężko z tym pogodzić, a co dopiero Tobie....

konwalia

siog ciężko musi być, niech szampan trocheę ukoi :)

Anupka

siog, jest po prostu pięknie! Zakaż w umowie dokonywania jakichkolwiek zmian w domu ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ishka82

siog, piekny dom :) Szkoda, że musicie wynająć, ale mam nadzieję, że ten wyjazd wyjdzie Wam na dobre :) No i wreszcie dzieciaki ze szkoły nie będą Was wkurzać ;) :hugsurprise:

wrobelek0403

siog piekny dom, nie dziwie się, ze ciezko sie z nim pozegnac  :friends:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

oj ciezko,ciezko... ale jak pomysle o sprzataniu to jakos latwiej pozegnac sie  :rotfl:

yoy

siog, piękny dom! Ale teraz będziesz urządzać nowe mieszkanie :) Bardzo się cieszę, bo znów coś pięknego stworzysz :)

mayagaramond

Cytat: siog w 16 Gru 2011, 21:58:36elve, jutro nasza ostatnia noc w tym domu  crying z szampanem


to juz po...
Pieknie odnowilas i urzadzilas ten dom!!! Tak sie zastanawiam, czy ja bym po 2 tygodniach nie powiedziala "pierd***, nie koncze" lol lol

Mam nadzieje, ze zobaczymy sie w przyszlym roku :) :) :)

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

errata


calla

Cytat: mayagaramond w 18 Gru 2011, 14:42:02

Mam nadzieje, ze zobaczymy sie w przyszlym roku :) :) :)



Siog a gdzie sie do DE przeprowadzasz? Gdzies blisko nas? :)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

siog

Cytat: calla w 19 Gru 2011, 21:34:46
Siog a gdzie sie do DE przeprowadzasz? Gdzies blisko nas? :)

Calla do Dusseldorf :)

annka-cygannka

a ja się egoistycznie cieszę, bo już czekam na nowy wątek siog o urządzaniu nowego lokum :)


sierpniowajulka

Cytat: annka-cygannka w 22 Gru 2011, 11:37:20a ja się egoistycznie cieszę, bo już czekam na nowy wątek siog o urządzaniu nowego lokum Smiley
mam to samo podejście - szczególnie znając już odrobinę kierunek, w którym siog pójdzie. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login