Spóźnialska alijka

Zaczęty przez alijka, 22 Paź 2008, 04:02:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

temat komentowania jest wrażliwy bo zgadzam się z opinią sierpniowej że gdybyśmy nie komentowały negatywnie to pewnie wszystkie miałybyśmy welony z lamówkę i rekawiczki na jeden palec ;)

ile z nas dowiedziało sie czegoś po przeczytaniu komentarzy z relacji ??? pewnie nie jedna :)


z drugiej strony myślę że trzeba uważać na to co sie pisze aby komuś przykrości nie zrobić

zwierzatko_mojej_mamy

Kasia komentarzy z relacji? nie sadze - komentarzy z przygotowan jak najbardziej

nie mam niestety innego wyjscia, jak calkiem zabrac mozliwosc komentowania negatywnego, bo dasz palec a wezma reke - jedna osoba powie "niefajnie", druga "ohydnie" trzecia "totalne bezguscie" i jestesmy na gazecie..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdarynka

A teraz wyobrazcie sobie ze skladacie zyczenia  " na zywo ", i mowicie tej osobie " gratuluje ale wiesz welon z lamowka to obciach " ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

#28
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 22 Paź 2008, 13:16:14
podejmujesz sie pilnowania porzadku na relacjach? rozgraniczania, ktore komentarze sa ok w tresci, w brzemieniu, jakosci, przekazie?  i tlumaczenia ludziom, ze tak "nie powinno sie komentowac" ? chetnie sie odetne i przekaze Ci paleczke ;D

hahaha, a przy mnie forum umarłoby śmiercią naturalną, gdyby z takiej jak ja prowadzącej wszystkie zaczęły brać przykład...  :ag: Zwierzu, Ty już się nigdy nie wywiniesz z funkcji, jaką sama na siebie nałożyłaś.  ;D ;D ;D

PS. Mój komentarz nie jest pozytywny... w jakimś stopniu, ale może by pouczający. Bo gdzie niby mam skomentować takie fuszerki jak wężyk od kibelka?? Założyć nowy wątek i przekleić tam zdjęcia z galerii?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

zwierzatko_mojej_mamy no własnie mam mieszane uczucia bo tak źle i tak niedobrze :(


magdarynka

  :oops:  Gratuluje oczywiscie  :flowers:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

magdarynka pieknie prosze pani to pani podsumowala  :piwko: :piwko:

to, ze zglaszaja sie obce nam osoby, nie znaczy, ze mozna im walic miedzy oczy rzeczy, ktorych swoim by sie nie powiedzialo!! oczywiscie zaraz znajda sie osoby, ktore stwierdza, ze one tez by tak skladaly zyczenia nawet najblizszej osobie (wlaczajac negatywny komentarz), ale to juz mozna chyba pominac..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

tusia

Bardzo interesująca sesja   :thumbup:
Gratulacje!  ;)
Życie jest dane człowiekowi tylko jeden raz, więc warto je przeżyć tak,
by nie odczuć męczącego żalu po latach spędzonych bez celu...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: magdarynka w 22 Paź 2008, 13:47:53
A teraz wyobrazcie sobie ze skladacie zyczenia  " na zywo ", i mowicie tej osobie " gratuluje ale wiesz welon z lamowka to obciach " ???

Polewam  :piwko: :piwko:
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dagi

Wiadomo przecież, że nie chodzi o to żeby wszystkim słodzić, ale z drugiej strony takie rzeczy można omówić przed ślubem na strefie planowania, bo tutaj to nie jest konstruktywne dla pary, która pokazuje swoje zdjęcia i po prostu może być jej przykro. Następna osoba może po prostu bać się zamieścić zdjęcia, że też zostanie tak skomentowana. Na dodatek tak jak napisała Zwierzątko moze byc problem z rozgraniczeniem, które wypowiedzi są jeszcze do zaakceptowania a które nie. Wypowiedź Julki jest według mnie do zaakceptowania i może byc pożyteczna dla innych osób, ale wypowiedź Kamelii była nie do przyjęcia. I pomijam tutaj czy mi się podoba taka sesja czy nie, bo każdy ma inne poczucie estetyki.

W kazdym razie gratuluję i życzę szczęścia, acha i bardzo ładna z Ciebie dziewczyna :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sierpniowajulka

To może skupmy się na tych kilku ślubnych zdjęciach. :) Miałaś bardzo ładny bukiet z kryształem i fajnie upięty welon (choć nie jestem zwolenniczką takiej długości... ale to kwestia prywatnych upodobań... nawet nie gustu). Masz przepiękne ramiona (jesteś chyba 3 dziewczyną, której to napisałam na tym forum) - przyciągają uwagę, więc super że nie ukryłaś ich pod ramiączkami, rękawkami czy bolerkiem. :)
I na koniec (powinnam była przy pierwszym wpisie): wszystkiego dobrego we wspólnej rzeczywistości! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

alijka

Na poczatek Dzieki za wszystkie zyczenia :)

Widze ze niektore zdjecia wywolaly mala burze w komentarzach, ale coz kazdny ma prawo do wlasnego zdania. Wiadomo ze nie wystkim musza sie podobac. Najwazniejsze ze my jestesmy zadowoleni:))) Nawet bardzo. 

Ale dziekuje za WSZYSTKIE komentarze.

odpowiadajac na wasze pytanie:
Sesja odbyla sie jednego dnia, czesc na tzw. bunkrach w nowogrodzie bobrz. (lubuskie), nie bylo tam az tak strasznie jak sie moze wydawac na niektorych zdjeciach:)))

Suknia to agora model 27-73

Pomysl na plener byl nasz :) oprocz sesji w kibelku, (te zdjecia byly robione podczas wesela)

Jeszcze raz dziekuje.

adrianna79

WSZYSTKIEGO DOBREGO! Zebyscie zawsze byli tak usmiechnieci i szczesliwi!!!!

P.S. Razem z mezem stanowicie bardzo piekna pare!


zosia2007



wrobelek0403

przyłączam się do gratulacji  brawo brawo i zycze wszystkiego dobrego  :roza:

niesamowicie podobają mi się zdjecia z fontanny  :D tez się wykąpałam, wiec tematyka mi bliska ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

alijka, GRATULACJE!!!! sliczna z Ciebie dziewczyna... a sesja - nie mowie tego na przekor ani nic w tym stylu ale..... podobala mi sie, nawet te "kontrowersyjne" zdjecia.... Nie kazdy musi miec w polu i zbozu (ok, ja mialam ale nic innego pod reka nie bylo ;) ) i przynajmniej macie tez troche "czegos innego"
Pozdrawiam!!!!

alijka

dzieki dziewczyny:)

zdjecia w fontannie sa moimi ulubionymi, chcielismy gdzie sie wykapac wiec wyladowalismy w fontannie :) :) takie male szalenstwo chociaz raz bo tak na codzien to raczej tak nie szalejemy:)))

sami nie wiedzielismy jak to wszystko wyjdzie ale chcielismy miec troche inne zdjecia:) i chyba takie wyszly


malutenka

 :roza: :roza:Gratulacje!

ishka82

Gratuluję i życzę dużo szczęścia :roza: Sesja odważna i oryginalna, gratuluję pomysłowości :)

martullek


mika

gratuluję i duuuuuużo miłości życzę

atrament.owa

Wszystkiego naj naj naj !! Gratuluję !! brawo
Sesja w fontannie jest extra a wy radośni i to jest najważniejszei  :flowers: :flowers: :flowers:

jo_miekka

wszystkiego najlepszego
z sesji bardzo podobaja mi się zdjęcia w bunkrach - takie foto-industrial, super!

salsa

Serdecznie gratuluje z okazji slubu ;) Wyglądaliście prześlicznie. BArdzo podoba mi się sesja w fontannie ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)