Spóźnialska alijka

Zaczęty przez alijka, 22 Paź 2008, 04:02:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

alijka

"z pewna doza niesmialosci" pisze ta relacje, rzadko wypowiadalam sie na forum, ale chcialam podziekowac wam za rady, ktore podczytywalam sobie:)  (mam nadzieje ze sie nie gniewacie).

Slub i wesele bylo takie jak sobie wymarzylismy, jednym slowem cudne. co tu duzo mowic fotki mowia same za siebie.
Kilka ze slubu i kosciola ponizej.


alijka


alijka

#2
cd

alijka


Kasia

GRATULUJĘ :)

miałam identyczny stanik :)

kffiatek

Wszystkiego najlepszego :)

Mi kwiatek z welonem nie przeszkadza, też miałam taką wersję na swoim ślubie. Wyglądaliście pięknie oboje :) Bardzo podoba mi się bukiet :) Sesja plenerowa raczej nie w moim stylu ale każdy robi to co lubi ;) A tak z ciekawości- co to za wielgachne dziury ?? Gdzie znaleźliście coś takiego? Ja mam lęk wysokości, w życiu bym do tego nie podeszła!

rilla

#6
edit:

moja ciekawość zaprowadiz mnei do piekła:D

dla młodej mężatki dużo szczęścia:D:D

giga

alijkaDużo miłości. Wiele szczęścia.
Przystojna z Was para.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

zwierzatko_mojej_mamy

dlaczego został skasowany mój post???

Rozumiem, ze mamy sie trzymac pewnego poziomu przy komentowaniu - i poziom ten był zachowany.
Z drugiej strony jak sie pokazuje TAKĄ sesję, to trzeba sie liczyc z tym, ze nie kazdy bedzie piał z zachwytu.

Nie zamierzam lukrowac i klasac na cos co jest dla mnie po prostu niesmaczne, a tak na prawde obrzydliwe. Żeby jeszcze to było jedno zdjecie, ale tego czegos jest wiecej.

Przypominam, że jestesmy na forum, a nie w pewnej partii, gdzie wszyscy albo MUSZĄ byc zachwyceni albo morda w kubeł.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elve

alijka serdeczne gratulacje i najlepsze życzenia

Naprawde ładnie wyglądaliście, macie piękne zdjęcia
i szkoda, ze te kilka kontrowersyjnych zdjęć z pleneru przesłania te piękne ze ślubu i resztey pleneru

to był wasz pomysł czy fotografa (pytam z ciekawości)

giga

kamelia04.08.2007  Myślę,że nie miejsce tutaj na takie uwagi. Należy uszanować wybór Takiej sesji. To ich sprawa.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Zdjęcia (z wyjątkiem tych w toalecie) baaardzo mi się podobają :) To na wystawie sklepu jest bardzo pomysłowe! Zresztą widać dużo inwencji i pracy przy sesji :) W rozpuszczonych włosach też wyglądasz ślicznie :)
Gratuluję i pozdrawiam :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 dlatego, ze takie sa zasady, ze w relacjach sie nie komentuje negatywnie, jesli sie cos nie podoba - jesli Ci sie nic nie podoba, nie masz obowiazku wypowiedzi

Twoja to ocena, czy przekracza sesja Twoj dobry smak, twoja tez ocena - czy Twoja wypowiedz jest na "pewnym poziomie" - nigdy nie pisalam o pewnych poziomach wypowiedzi w relacjach - pisalam tylko o nie komentowaniu rzeczy po fakcie, ktore sie komentujacej nie podobaja

wszyscy uzytkownicy forum jakos przestrzegaja tej zasady, Ty jedna nie mozesz?

juz raz upomnialam Cie w relacjach - niestety sytuacja sie powtorzyla - co mialam zrobic? jednej osobie pozwole na nielukrowanie i nieklaskanie raz i tym razem sama podnioslas sobie poprzeczke - nowe osoby zauwaza, ze MOZNA sobie powylewac wlasne niemile zdania na swieza panne mloda, ktora byla na tyle mila, ze nie znajac nas zupelnie pokazala swoje fotki i w ten sposob mamy forum gazetowe i watpie, zeby nastepne dziewczyny chcialy cokolwiek pokazywac - tego sobie nie zycze, zeby forum umarlo..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

#13
wszystkiego dobrego, duzo szczescia i milosci   :roza:   piekna z Ciebie dziewczyna  :flowers:

justynaaaa2

Pięknie wyglądaliście  brawo gratulacje i dużo miłości życzę  :wub:
jeśli zaś chodzi o zdjęcia plenerowe to ja osobiście wcale nie uważam ich za coś okropnego  ;) podejrzewam nawet, że gdyby nie komentarze na ich temat to wcale nie odebrałabym tych zdjęć w łazience jako okropne czy niesmaczne  :-[ fakt są inne i dla niektórych mogą być nie do zaakceptowania, ale nie można powiedzieć, że są obrzydliwe, bo zdjęcia same w sobie są ładne, może tło ciut kontrowersyjne  ;)
za to pozostałe foty uważam, że są rewelacyjne  :clapping: te na wystawie sklepu czy w fontannie są super - podziwiam za odwagę wejścia do tej wody  :hihi:
a te w bunkrach (czy co to jest ???) mają fajny klimat jak dla mnie  :) no i wy się na wszystkich super prezentujecie  :perfect:

magdalinska

aha, no i popieram zwierzaka - nikt nikomu nie karze piac z zachwytu, jak sie komus nie podoba, to niech sie nie wypowiada. Jest juz i po slubie, i po sesji, a po co komus robic przykrosc?


kaip20

Cytat: justynaaaa2 w 22 Paź 2008, 11:32:39
Pięknie wyglądaliście  brawo gratulacje i dużo miłości życzę  :wub:
jeśli zaś chodzi o zdjęcia plenerowe to ja osobiście wcale nie uważam ich za coś okropnego  ;) podejrzewam nawet, że gdyby nie komentarze na ich temat to wcale nie odebrałabym tych zdjęć w łazience jako okropne czy niesmaczne  :-[ fakt są inne i dla niektórych mogą być nie do zaakceptowania, ale nie można powiedzieć, że są obrzydliwe, bo zdjęcia same w sobie są ładne, może tło ciut kontrowersyjne  ;)
za to pozostałe foty uważam, że są rewelacyjne  :clapping: te na wystawie sklepu czy w fontannie są super - podziwiam za odwagę wejścia do tej wody  :hihi:
a te w bunkrach (czy co to jest ???) mają fajny klimat jak dla mnie  :) no i wy się na wszystkich super prezentujecie  :perfect:

gratulacje! zgadzam sie w 100% z tą wypowiedzią

bagietka12

Gratuluję serdecznie!! śliczne zdjęcia i piękna suknia, co to za model?

marax

Szczerze sesja mi sie bardzo podoba-jest odwazna z pazurem a nie taka rozowozygowata-mozna to bylo troche lepiej od strony warsztatu foto ale jak dla mnie jest super-ja bym sobie takie zdjecia w domu powiesila -czego sie tu wstydzic ?? normalne zdjecia czy wszytko musi byc takie romantycznolukrowonijakie?

justynaaaa2


marax

 dlaczego niby mialaby sobei takich nie zrobic.Kazda z kobiet jak to ktos powiedzial ma w sobie cos z d........... kazda czasem mniej czy bardziej sie tak zachowuje-no ale to juz za zamknietymi szczelnie drzwiami i cicho sza nikomu nie mowic........................... a juz fotografowac a fuj !!!:)SmileySmiley nie zaklamujmy tak swiata

sweedee

Świetna sesja, bardzo pomysłowa!  :brawo1: :brawo1: :brawo1:  Gratuluję!!!
Mam pytanie: czy sesja odbyła się jednego dnia?  ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

sierpniowajulka

Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna, mąż ok, ale sesja... nierówna, z dużą ilością zdjęć słabych warsztatowo... do tego brakuje ciągłości historii - dwa zdjęcia z jednego miejsca, pięć z innego.... poszarpanie z poplątaniem. Co do części kontrowersyjnej - zapewne można zrobić fajne foty nawet w toalecie, ale nie mogą to być takie, na których widać wężyk od spłuczki, plastikowy kosz na śmieci czy tani grzejnik... :( Tyle złych słów...
A... by zakończyć optymistycznie: jest to materiał ze strony fotografa... wszystkich fot w albumie mieć nie musicie. Zdjęcia da się tak przebrać i przetasować, by stworzyć z nich przyzwoity set.
PS. Nie wiem, co napisała Kamelia... podejrzewam, że odniosła się do "toaletowej" części sesji... Czy to źle? Jeżeli ciągle będziecie/my sobie słodzić, to nikt niczego nie nauczy się na naszych błędach. Brak dyskusji dla mnie jest brakiem rozwoju. Nie można oczywiście przeginać i zjeżdżać brutalnie np. wyglądu PM po jej ślubie - to tylko sprawi niepotrzebny ból. Sprawę lepiej przemilczeć (sama niejednokrotnie zastosowałam się do tej zasady), ale jeżeli coś nie dotyczy bezpośrednio młodych, to może warto o tym pogadać? Zdjęcia są dla mnie właśnie takim tematem.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: sierpniowajulka w 22 Paź 2008, 12:48:22
Jeżeli ciągle będziecie/my sobie słodzić, to nikt niczego nie nauczy się na naszych błędach.

Zgadzam sie czesciowo. Czesciowo, bo jesli sesja juz byla, to mlodzi i tak nie bede mili pozytu z naszych komentarzy, a moze im byc poprostu przykro..

Jesli ktos przed slubem szukajac fotografa zapyta co sadzimy o takich czy innych zdjeciach to uwagi na pewno sie przydadza.
Moze warto zalozyc nowy watek, co by nie zasmiecac relacji?

alijka - wszystkiego naj, nejlepszego. Zdejcia bede mogla obejrzac dopiero w domu, dzis za duzy meksyk w pracy :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka no wiesz - mozna sobie tak zalozyc, ze mamy sie rozwijac i dyskusja jest wskazana, ale niestety sa dwie opcje do wyboru:

1. nie komentujemy negatywnie w relacjach
2. komentujemy negatywnie w relacjach - no i tutaj powstaje problem - nie jestem w stanie kazdemu wyznaczac granicy "racjonalnego komentowania nieurazajacego" - kazdy sobie uzna, ze dla niego jest inna granica, gdzie komentarz jest urazajacy - dla komentujacego to np normalka taka wypowiedz, a osoba, do ktorej komentarz sie odnosi bardziej delikatna i uzna to za atak

podejmujesz sie pilnowania porzadku na relacjach? rozgraniczania, ktore komentarze sa ok w tresci, w brzemieniu, jakosci, przekazie?  i tlumaczenia ludziom, ze tak "nie powinno sie komentowac" ? chetnie sie odetne i przekaze Ci paleczke ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl