blogi szafiar i inne blogi o modzie

Zaczęty przez elizapj, 21 Paź 2008, 23:13:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

elizapj

poza wspomnianym tu kiedys przez siog sartorialistem, nie znalam za bardzo sytuacji modowych blogow...odkrylam jednak niedawno, ze jest po prostu MASA wspanialych blogow o modzie pisanych przez bardzo mlodych Polskich blogowiczow.
nie wiem czy tu ktos podziela moje zdanie tudziez uzaleznienie do tych perelek.

ponizsza lista to jeszcze nie wszytsko do czego dotarlam, (ale na razie tyle sobie uporzadkowalam) i nie wszytskie polskie, ale wlasnie te polskie blogi mnie najb ujely. piszac sowj blog panny mlodej bylam podlamana jakoscia innych podobnych blogow. podsiwadomie bylam pewna, tak samo wyglada sytuacja wiekszosci polskich blogow. te o modzie sa jednak zachwycajace!!!

# banana
# chic and cheap
# lookbook
# metka by traczka
# o modzie subiektywnie
# the cherry blossom girl
# The memoirs of fashion-Victim
# the sartorialist
# ulice warszawy
# une jeune demoiselle
# wybieg kary

jesli znacie jakies inne to dajcie znac!:)
dzieki!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

nikt??? absolutnie nikt sie nimi nie interesuje??? nionczka, siog, mayaG??? gdzie Wy?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

elizapj ja bym się zainteresowała, ale jakbyś podała adresy :)

dragonfly

elizapj ja sie zainteresowalam, ale nawet nie mam jak siasc na spokojnie i przegladnac, z doswiadzenia wiem, ze takie cus wciaga bardzo ;)


elizapj

Cytat: dragonfly w 22 Paź 2008, 17:50:54
elizapj ja sie zainteresowalam, ale nawet nie mam jak siasc na spokojnie i przegladnac, z doswiadzenia wiem, ze takie cus wciaga bardzo ;)
oj bbbbaaaardzo;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

Cytat: dragonfly w 22 Paź 2008, 17:50:54
elizapj ja sie zainteresowalam, ale nawet nie mam jak siasc na spokojnie i przegladnac, z doswiadzenia wiem, ze takie cus wciaga bardzo ;)

tez sie tego boje, wiec staram sie nie ogladac. jak gdzies zajrze to tylko przypadkiem.

Ale polewam za swietny zbior adresow :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elve

jak na razie niestety zainteresował mnie tylko ten: http://ulicewarszawy.blox.pl/html
nie gustuje w modzie z wybiegów, wolę modę z ulic

elizapj

zdawalo mi sie ze mody ulic dalam wiecej niz wybiegow...w kazdym razie jest jej mnostwo:)! sa tez ulice krakowa ale jakos nei moge trafic na adres pod kt wczoraj to znalazlam...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elve

elizapj szukaj szukaj, a ja sobie te blogi przeglądnę dokładniej... wciągnęło mnie

elizapj

Cytat: elvelve w 22 Paź 2008, 18:28:59
elizapj szukaj szukaj, a ja sobie te blogi przeglądnę dokładniej... wciągnęło mnie
uwazaj bo jak sie juz zarazilas to nie ma antidotum;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

a ja tobie polewam za to ze ty masz w ogole czas na takie szperanie. ja pod koniec dnia nawet nie mam ochoty zeby wejsc na swoja skrzynke (oprocz facebook) a co dopiero szperanie po jakis blogach, chociaz ja wielbiam swiat mody.

elizapj

Cytat: adrianna79 w 22 Paź 2008, 20:04:31
a ja tobie polewam za to ze ty masz w ogole czas na takie szperanie. ja pod koniec dnia nawet nie mam ochoty zeby wejsc na swoja skrzynke (oprocz facebook) a co dopiero szperanie po jakis blogach, chociaz ja wielbiam swiat mody.
bo to tak wciaga, ze niewiadomo kiedy robi sie 2 nad ranem i nigdy nie bylo nudno.... :Jumpy:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

adrianna79

Cytat: elizapj w 22 Paź 2008, 20:06:15
Cytat: adrianna79 w 22 Paź 2008, 20:04:31
a ja tobie polewam za to ze ty masz w ogole czas na takie szperanie. ja pod koniec dnia nawet nie mam ochoty zeby wejsc na swoja skrzynke (oprocz facebook) a co dopiero szperanie po jakis blogach, chociaz ja wielbiam swiat mody.
bo to tak wciaga, ze niewiadomo kiedy robi sie 2 nad ranem i nigdy nie bylo nudno.... :Jumpy:

:-)


elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

Cytat: elizapj w 24 Paź 2008, 00:22:23
ktos zrobil to o wiele lepiej niz ja:
http://polskie-szafy.blogspot.com/ ;)

he he:) Eliza podziwiam:)
btw byla dosc rozgorzala dyskusja na temat szafiar na gazetowym forum moda:)

elizapj

Cytat: siog w 24 Paź 2008, 00:31:45
Cytat: elizapj w 24 Paź 2008, 00:22:23
ktos zrobil to o wiele lepiej niz ja:
http://polskie-szafy.blogspot.com/ ;)

he he:) Eliza podziwiam:)
btw byla dosc rozgorzala dyskusja na temat szafiar na gazetowym forum moda:)
ja sie juz na zadne nowe forum nie zapisuje :fear: o bede wiedze zdobywac sama!;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle


abkasia



claridad

a ja chciałabym się fajnie ubierać i jak patrzę na te dziewczyny to myślę, że to nic trudnego a później idę do swojej szafy i nic nie umiem dobrać i zawsze wyglądam jakbym do sklepu po bułki szła :( no.. musiałam się pożalić w obliczu takiego piękna.

szelma

Ale Twoje ubrania przynajmniej na pięknych wieszkach wiszą :D.

claridad

Cytat: szelma w 18 Cze 2010, 15:22:20
Ale Twoje ubrania przynajmniej na pięknych wieszkach wiszą :D.
:beer:



ddu