mój ORANGE WEDDING:)

Zaczęty przez kaip20, 21 Paź 2008, 15:56:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaip20

dziewczyny bardzo  dziekuje! stawiam wszystkim piwo, pierwszy raz to robie (powiem niewinnie) takze mam nadzieje ze mi wyjdzie  :hihi:

magdalinska

pieknie :) - duzo milosci i szczescia zycze   :roza:



bagietka12

i ja dołączę się do gratulacji!! wszystkiego naj, naj, naj...  :roza:

justynaaaa2

jeszcze ja chcę pogratulować  :) ślicznie  brawo przyznaję szczerze, że dokładnie nie obejrzałam wszystkich zdjęć, bo jest ich baaaardzo dużo  :surprise: ale jeszcze do nich kiedyś zasiądę  ;) jednak po tym co obejrzałam to jestem pod wrażeniem z jaką dokładnością wszystko zostało przygotowane  :perfect: pomarańcz jako kolor przewodni wygląda super, druhny też świetne (jednak do czegoś się przydaje tyle sióstr ;D) no i ogóle wesele prawie na plaży - marzenie  jupi
jeszcze raz gratulacje, że tak świetnie wszystko przygotowaliście  :clapping: no i dużo szczęście i miłości  :wub:

moniulinek

Ależ pięęęęęknie! Gratulacje! Nareszczie mam okazję zobaczyć Dakotę na żywej osobie, a nie modelce :) Ślicznie brawo


kasiad

powtórzę za dziewczynami, że zdjęcia super, a panna młoda przepiękna, nie będę wypisywała, co mi się podoba bo podoba mi się prawie wszystko ;) ale podsumuję jednym słowem cudnie  :clapping: :brawo1:

jo_miekka

gratuluję, gratuluję
wreszcie jakiś nadmorski ślub :brawo:


zosia2007

śliczne zdjęcia, szkoda tylko że usunąłaś linki - na szczeście w poście kamelii sie kilka ostało więc mogłam obejrzeć.

Wszyskiego dobrego !!!!

karamela

Faktycznie szkoda, że usunełaś liniki do zdjęć. Też obejrzałam te z postu kamelii i powiem tylko tyle - klasa!!!
Zawsze zrób siusiu, jeżeli tylko masz okazję.
A.W. WELLINGTON

Guests are not allowed to view images in posts, please
Register or Login


mila

#38
Wielkie gratulacja i słowa uznania  :ok: 

patrząc na zdjęcia widać, że każdy szczegół brany był pod uwagę  :perfect:

jeszcze Twoja uroda- piękna z Ciebie kobieta, no i mąż uroczy  :)


kaip20

dziekuje dziewczyny! polewam!

goga

widziałam z lina u Kamelii - bardzo mi się podobało - sukna świetna no i ten pomarańcz - bardzo twarzowy :)  a ty - śliczna babka :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)