mój ORANGE WEDDING:)

Zaczęty przez kaip20, 21 Paź 2008, 15:56:48

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kaip20


Bardzo dziekuje za wszystkie opinie, a przede wszystkim zyczenia, usunęłam linki do zdjec, jakos nieswojo jest mi pokazywac zdjecia po tych wszystkich dyskusjach których sie dzisiaj naczytałam na forum, takze jeszcze raz dziekuje wszystkim dziewczynom za pozytywne komentarze mam tylko nadzieje, ze były one szczere...

kamelia04.08.2007

gratulacje, po szybkim obejrzeniu stwierdzam, że makijaz oczu cudny, dobrze dobrany róż na policzkach, brwi - genialne, suknia piękna, bukiet oryginalny in plus, kolor włosów taki jak trzeba, do tego ładnie wystrojony chłop (fuszerka: z kwiatkiem w kieszeni zamiast w klapie  :thumbdown:). Welonów tak nastroszonych nie lubię - ale to już kwestia gustu.

Obrączki też mi sie podobają.

Mam pytanie, ten bukiet to dla druhen? bo tez mi sie podoba taki kolor i kształt http://picasaweb.google.pl/mkatarzynka/SlubKasiIMarcina13092008?authkey=P8w1YPu1LIQ#5254508669181794738

I jeszcze jedno: chciałabym się nauczyć robic tak dymny makijaz oka, jak ma ta pani z czarnymi wlosami po prawej stronie. Mistrzostwo http://picasaweb.google.pl/mkatarzynka/SlubKasiIMarcina13092008?authkey=P8w1YPu1LIQ#5254508999723033650
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


kaip20

dzieki dziewczyny!!!

niestety z tym kwiatem u chłopa to nie moja sprawka :( ubieralismy sie u rodziców , M. przyjechał punktualnie ale ja niestety miałam małe opóznienie ( moja makijazystka przyjechała 30 min przed slubem i malowała mnie ekspresowo)  i nie zdąrzyłam jakos na to zaragowac (i tak spóznilismy sie 5 min do koscioła), a uwierz mi bardzo chciałam:) no ale trudno...
bukiet był dla swiadkowej , składałm go pozniej na ołtarzu, ta pani z tym okiem to moja sis, robi swietny make up oczu i dodaje zrobiła go sama to zwykła amatorszczyzna:)  

kamelia04.08.2007

Cytat: kaip20 w 21 Paź 2008, 15:56:48
plener bede miała dopiero w grudniu:(

a w czym problem, że w grudniu? wystrojenie sie w suknię ślubna, to sama przyjemność. Jesli sesja bedzie w PL i jak bedziecie mieli fajna pogode z zaspami sniegu, to zdjecia będą cud-miód-królowa śniegu-o jasnej cerze  :thumbup:. Musisz tylko miec bukiet w kontrastowym kolorze (własnie np. w pomarańczowym).
Jeśli sesję macie miec gdzies w egzotycznym kraju to tez wyjdzie fajnie  :)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

gioseppe

wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia !

bardzo subtelnie wygladalas :)
b. staranny makijaz
masz sliczny usmiech.. i te ząbki jak perełki :)
jak nie lubie takich wielkich kolczykow tak twoje bardzo mi sie podobaja :) ciezkie sa?:))


PS. duzo tych druhen mialas ;)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kaip20

kamelia zle sie zrozumiałysmy, plener juz miałam tylko zdjecia z pleneru bede miała dopiero w grudniu:(
mimo wszystko fajny pomysł z ta królowa sniegu:) moze spróbuje...

gioseppe kolczyki nie były strasznie ciezkie, chociaz nie powiem o 5 rano troszke mnie uszy bolały:)
druhen było 8, ze swiadkowa 9, z tego 5 moich sióstr:)

gioseppe

Cytat: kaip20 w 21 Paź 2008, 16:36:00
druhen było 8, ze swiadkowa 9, z tego 5 moich sióstr:)

o kurde!! to niezle :)
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

kamelia04.08.2007

kaip20

to masz sporą familię, przydały sie do ślubu  ;)

Sesja w grudniu, to żadna filozofia: potrzebny tylko fotograf, bukiet upleciesz sobie sama, twarz też sobie pomalujesz sama, włosy zostawisz rozpuszczone.... Chlopu każesz się ubrac jeszcze raz w mundur ślubny - kwiatka juz mu nie przyczepiasz żadnego.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

atrament.owa

#9
Cytat: kaip20 w 21 Paź 2008, 16:22:16
dzieki dziewczyny!!!

ja niestety miałam małe opóznienie ( moja makijazystka przyjechała 30 min przed slubem i malowała mnie ekspresowo)  no ale trudno...

Co do makiajrzystki to współczuję, ale tylko nerwów straconych na pewno na czekanie, bo makijaż masz śliczny! Wyrazisty, ale nie wyzywający naprawdę bardzo bardzo ładnie  :love:
I w ogóle ślicznie cała wyglądałaś aż się miło patrzy  :roza:
PS. aaaale fajnie miałaś fajerwerki.Uwielbiam  :yeah:

elizapj

gratulacje! za reszta dziewczyn chwale makijaze:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

gratuluję brawo


piękne zdjęcia :)

bozena.dp

gartuluje :flowers:
ale z ciebie ładna panna młoda :)

mika

gratuluję pięknie!!!! masz zabójczy tym urody!!!

aniak1211

slicznie wygladalas
GRATULACJE!!!!

A mozesz sie dowiedziec jakich cieni uzyla sis do tego pieknego makijazu???

didi_loczek

kaip20 moje gratulacje! wszystko idealnie dobrane i zgrane, super!  :roza:

giga

kaip20Wszystkego Najlepszego.
Piękna z Was para.  Mąż ma śliczne dołeczki jak się uśmiecha. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Stylizacja super, wyglądałaś pięknie, oboje z mężem roześmiani (i niech tak będzie zawsze!!!) a zabawa, jak widać, była przednia :yes:  Szczęścia na zawsze życzę :roza: :roza: :roza:

Śliczna z Ciebie dziewczyna, a siostrzyce masz tak urodziwe wszystkie, ża Wasz tatko to musi chyba nadmiar kandydatów na mężów miotłą sprzed domu pędzić ;D Świadkowalo Wam rodzeństwo, jak sądzę z podobieństwa?
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

kaip20

dziekuje wam wszystkim za komplementy:) nawet nie spodziewałam sie takiego odzewu:)

aniak zapytam sis jakie to cienie, ale znając ją podejrzewam ze to niezła mieszanka Isadory i 5 innych,
Cytat: callja w 21 Paź 2008, 21:22:22
D Świadkowalo Wam rodzeństwo, jak sądzę z podobieństwa?
tak naszymi swiadkami była moja młodsza siostra i młodszy brat M.

Chermelle

kaip20 Gratulacje i wszystkiego naj naj  :flowers: :flowers: :flowers:

martullek


aniak1211

kaip20
ja robiac makijaz tez mieszam kilka roznych kolorow ;)
ale moze sis ma jakis gorujacy kolor albo paletke albo cos  :D

karolkaw11

  brawo brawisimo za wszystko  :pile: :pile: :pile: "cód, miód i orzeszki"  i poproszę plenerek na gwiazdkę  :baj:

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................