kozaki emu...

Zaczęty przez jusia, 21 Paź 2008, 14:44:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Cytat: siog w 23 Paź 2008, 13:31:35
Malutenka[/b] te na drutach kosztuja ok 140 eur, taniej nie widzialam.
były tańsze, tylko głuuupia wtedy nie kupiłam bo było ciepło :(

siog

Cytat: malutenka5 w 23 Paź 2008, 13:58:39
Cytat: siog w 23 Paź 2008, 13:31:35
Malutenka[/b] te na drutach kosztuja ok 140 eur, taniej nie widzialam.
były tańsze, tylko głuuupia wtedy nie kupiłam bo było ciepło :(

ja na razie nic ie kupuje bo mysle z w tym roku zimowa wyprzedaz bedzie gigantyczna! to moze miej na oku:) a jak bedziesz chciala to bede mogla ci wyslac

kamelia04.08.2007

korzystajac z wolnosci wypowiedzi, stwierdzam, ze na mój gust te buty są strasznie brzydkie i do chodzenia po miescie w zyciu bym ich nie kupiła.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

malutenka

Cytat: siog w 23 Paź 2008, 14:05:41
ja na razie nic ie kupuje bo mysle z w tym roku zimowa wyprzedaz bedzie gigantyczna! to moze miej na oku:) a jak bedziesz chciala to bede mogla ci wyslac
ja miałam w priceless shoes za 20 euro :( nawet jakby mi nie przypasowały to nie żal byłoby wyrzucić, a jakby sie okazało, że mi pasuja to kupiłabym wersję droższą :(

marax

idealne na spacer po mojej zabloconej dzialce jako zastepstwo kaloszy dalej jak do bramy bym w nich nie poszla

Kasia

mi też się nie podobają ale że ja uwielbiam wygodne buty a te na takie wyglądają to może i na nie bym sie skusiła i przekonała samą siebie że skoro modne to na pewno ładne :)

golinda

Cytat: maraxela w 23 Paź 2008, 17:31:15
idealne na spacer po mojej zabloconej dzialce jako zastepstwo kaloszy dalej jak do bramy bym w nich nie poszla

widziałam sporo stworów w tych bucikach w berlinie - pasowały do nich jak ulał, nie wiedzieć czemu ;)

wrobelek0403

ło jezzuuuu, dla mnie wygladają jak gumofilce bez gumy  :ag: :ag: :ag: absolutnie mi się nie podobają. bleeeeeeee

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

odświerzam wątek
gdzie kupić w necie org emu albo ugg nie wydając fortuny? chętnie ta wersję ze sztywniejszą piętą

siog

konwalia oryginalne maja ustalona cene i tylko wyspec. dystrybutorow. jakos taniej chyba nie znajdziesz. chyba lepiej kupic na miejscu i sprawdzic. one sa wszystkie od ok 100 ilus euro wzwyz.

konwalia

siog a ta wersja ze sztywniejszą pietą warta ceny?
w pl widziałam w gino rossi i ricardo, wiec tam powinny byc org

zwierzatko_mojej_mamy

konwalia to w avanti wlasnie dali - link do przedstawiciela:

http://www.emu-shop.pl/index.php?id_kat=008
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

szelma

Nie wiem, jak te ze sztywną piętą, ale normalne uggi po jakimś czasie robią się takie okrutnie rozczłapane, że bleeee. W UK co druga dziewczyna w takich chodziła i wygląda to nieciekawie - i jeszcze za taką cenę :crazy:.

siog

#38
Cytat: szelma w 10 Wrz 2010, 09:02:34
Nie wiem, jak te ze sztywną piętą, ale normalne uggi po jakimś czasie robią się takie okrutnie rozczłapane, że bleeee. W UK co druga dziewczyna w takich chodziła i wygląda to nieciekawie - i jeszcze za taką cenę :crazy:.

szelma prawdziwe uggi czy emu na 100 % nie rozczlapaqja sie. ale primarki za 3 funty i reszta podobnych tak.
konwalia te ze sztywna pieta sa lepsze. jakie ceny w pl? moge ci rozejrzec sie u siebie. sklep blisko mnie ma emu. ale to jak juz wroce

Dodany tekst: 10 Wrz 2010, 18:27:32

o juz sprawdzilam ceny. u nas chyba troche drozej

szelma

No dobra, nie patrzylam tak dokladnie, czy to prawdziwe uggi czy primarki, bo odrzucalo mnie estetycznie ;). Ale skoro mowisz, ze prawdziwe sie nie rozczlapuja, to niechaj i tak bedzie - testowac na pewno ich nie bede ;).

konwalia

siog dzięki  :beer: :beer:
czyli bez sensu zamwiać przez net, lepiej kupić w sklepie i zmierzyć, bo wychodzi na to, że wszędzie cena podobna

claridad

a mi się podobają :D na swój specyficzny sposób :D

goga

a ja ich nie cierpie - są takie.... aseksualne ;) ale zapewne bardzo wygodne :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

claridad

Cytat: goga w 11 Wrz 2010, 14:33:42aseksualne
dlatego mi tak przypadły do gustu lol lol lol

salsa

#44
:) a propos kozaków tego typu - dziewczyny wyglądają w tym bardzo nieatrakcyjnie i przysadziście
pasuje mi do latania koło domu gdzies na wsi

btw-ja mam takie "big foot-y" ktore zakłada się po zdjęciu butów narciarskich :D
 
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

konwalia

#45
siog jakbyś była w sklepie ich, to sprawdz prosze, czy na podeszwie teraz faktycznie jest napis emu wool (zamiast emu tylko)

Dodany tekst: 19 Wrz 2010, 12:40:54

i przy okazji ile u Cibie kosztują bronte hi ;)

wrobelek0403

mnie sie te buty tez wyjatkowo nie podobaja ;)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Cytat: wrobelek0403 w 19 Wrz 2010, 13:15:48
mnie sie te buty tez wyjatkowo nie podobaja ;)
mówisz, że się na mnie nie rzucisz ;)

claridad

ja bym chciała fioletowe Uggi :) wręcz zachorowałam na ich punkcie (co jest prawda bo jestem przeziębiona) skończy się to dopiero jak je sobie kupię :D

konwalia

ja zamierzam sobie kupić w nagrodę, tylko jeszcze musze pomyslec za co :D
i nie wiem, czy bezowe czy czarne, musze jeszcze pomyśleć