Autor Wątek: zdrowa DIETA  (Przeczytany 32182 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Odp: zdrowa DIETA
« Odpowiedź #50 dnia: 20 Paź 2008, 16:07:49 »
dziewczyny - ja bylam na tej kopenhaskiej i nie jest taka tragiczna, da sie przezyc... potem powoli dokladalam troche wiecej zarcia i cwiczylam, cwiczylam, cwiczylam!!!!! na silowni z samego rana 1,5 godz (tak 4 razy w tyg) i w ciagu 3 m-cy schudlam 10 kg... Potem sobie przytylam 3 kg bo sie zle czulam jak taka koscista sie zrobilam. I po porodzie na pewno wykorzystam ten "przepis" raz jeszcze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a, i duzo pic!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #51 dnia: 20 Paź 2008, 16:11:25 »
a prawda jest taka, że żadną dietą nie spalamy tkanki tłuszczowej...
no ale ja jestem gorliwym neofitą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dragonfly

« Odpowiedź #52 dnia: 20 Paź 2008, 16:20:18 »
a prawda jest taka, że żadną dietą nie spalamy tkanki tłuszczowej...
no ale ja jestem gorliwym neofitą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no to prawda, niestety... komorki sie co najwyzej skurcza i tyle... jak sie nie pozbede boczkow dieta i cwiczeniami to se liposukcje walne - trudno....

jo_miekka

« Odpowiedź #53 dnia: 20 Paź 2008, 16:23:56 »
ja odkąd biegam z radością na nowo powitałam węglowodany Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
no przecież energię z czegoś mieć muszę!

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #54 dnia: 20 Paź 2008, 16:35:08 »
tiliam z udzisk i dupska, a powoli i brzuchol zaczyna mi rosnac, czas z tym skonczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy sie dobrze sie maskuje, ze sie glupio pytasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bylam 1,5 roku tamu na kopenhaskiej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ja lubie bardzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mozna mi bzyczec do upadlego, ze jest glupia i tak dalej, ale mi przelatuje przez uszy - bo to jedyna dieta byla, ktora sie sprawdzila na zasadzie "zarznij sie, ale dopnij swego" - od dwoch tygodni w ciagu mojego 27 letniego zycia jedzenia tak jak tam pisza nikt jeszcze nie umarl, a mi bardzo sluzyla - smiem twierdzic, ze teraz jadam gorzej niz na tamtej diecie....
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #54 dnia: 20 Paź 2008, 16:35:08 »

suegro

« Odpowiedź #55 dnia: 20 Paź 2008, 21:22:57 »
wiem i właśnie dlatego pisze, ze to jest trudne. Nie umiem odmowic sobi eteraz pewnych rzeczy, ale za ok 5-10 lat bede musiala:/

ok nie zasmiecam watku tiliam, chetnie zobacze jakie beda wyniki:D

A tak w ogóle całkiem offtopicowo to Ty jestes rilla84 czy jakas inna rilla??
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

tiliam

« Odpowiedź #56 dnia: 21 Paź 2008, 08:15:31 »
DZIEŃ 3

ŚNIADANIE
Serek wiejski Light
pomidor
papryka
zmieszane razem z przyprawami
kubek zielonej herbaty

PRZEKĄSKA

3 plasterki szynki z indyka
szklanka wody
garść orzechów

OBIAD

pierś z kurczaka (średnia) pieczona w piekarniku
Cukinia pokrojona w plasterki z papryką słodką zapiekane z piersią razem)
surówka z kapusty pekińskiej, cebulki i łyżeczki majonezu
 :chef: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PRZEKĄSKA
2 plasterski sera żółtego
garść orzechów

KOLACJA
2 jajka na twardo i łyzką keczupu włocławskiegi i majonezu light
pomidor z cebulką i oliwą z oliwy
« Ostatnia zmiana: 21 Paź 2008, 18:44:15 wysłana przez tiliam »

konwalia

« Odpowiedź #57 dnia: 21 Paź 2008, 08:56:05 »
tiliam z udzisk i dupska, a powoli i brzuchol zaczyna mi rosnac, czas z tym skonczyc Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj znaczy sie dobrze sie maskuje, ze sie glupio pytasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

bylam 1,5 roku tamu na kopenhaskiej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja ja lubie bardzo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj mozna mi bzyczec do upadlego, ze jest glupia i tak dalej, ale mi przelatuje przez uszy - bo to jedyna dieta byla, ktora sie sprawdzila na zasadzie "zarznij sie, ale dopnij swego" - od dwoch tygodni w ciagu mojego 27 letniego zycia jedzenia tak jak tam pisza nikt jeszcze nie umarl, a mi bardzo sluzyla - smiem twierdzic, ze teraz jadam gorzej niz na tamtej diecie....

poprę cię zwierzu, dla mnie kopenhaska była idealna jako wstęp do lepszego jredzenia-czyli mniej po prostu

rilla

« Odpowiedź #58 dnia: 21 Paź 2008, 09:26:55 »
wiem i właśnie dlatego pisze, ze to jest trudne. Nie umiem odmowic sobi eteraz pewnych rzeczy, ale za ok 5-10 lat bede musiala:/

ok nie zasmiecam watku tiliam, chetnie zobacze jakie beda wyniki:D

A tak w ogóle całkiem offtopicowo to Ty jestes rilla84 czy jakas inna rilla??

ta:D tylko uciełam sobie numerek w ramach strefowego odchudzania:)

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #59 dnia: 21 Paź 2008, 10:43:16 »
konwaliano bo niestety tak jest z niecierpliwcami - ja musze zobaczyc, ze spadlo w 2 tygdnie przynajmniej 4 kilo, zeby miec motywacje na nastepny rok jedzenia malo - poza tym ta kopenhaska moze i rozregulowywuje, albo robi inne dziwne rzeczy, ale na pewno przy niej sie kurczy zoladek Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wtedy juz po 2 tygodniach latwiej pojechac z malymi porcjami a czesciej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #60 dnia: 22 Paź 2008, 07:43:25 »
DZIEŃ 4

ŚNIADANIE

Serek wiejski Light
pomidor
papryka
kubek zielonej herbaty

PRZEKĄSKA
garść orzechów

OBIAD
Połówka bakłażana nadziewana mięsem mielonym z łopatki
bakłażana wydrążmy
mięso podsmażamy z cebulką na oliwie z oliwek - dodałam łyżkę keczupu włocławskiego
całość zapiekamy w piekarniku - ja trochę za długo piekłam - bo prawie godzinę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj)
na koniec posypałam parmezanem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mniam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

PRZEKĄSKA
garść orzechów

KOLACJA
Sałatka z brokułów, z serem feta, łyżką majonezu light i prażonymi płatkami migdałów
pycha - to przepis ze strefowego forum kilinarnego:)
« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2008, 19:12:09 wysłana przez tiliam »

fasolka1980

« Odpowiedź #61 dnia: 22 Paź 2008, 08:39:04 »
tilliam - trzymam za Ciebie kciuki!  brawo

jusia

« Odpowiedź #62 dnia: 22 Paź 2008, 11:01:50 »
tiliam ja też trzymam kciuki, odkąd mąż jest na diecie mniej żreć bacznie przypatruje sie zawartosci zarowno jego jak i  mojego talerza Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pomysł z podawaniem jadłospisu jest super, bo mnie częśto brak pomysłów co by tu zjeść, a tu będzie gotowe, jak zaczne się odchudzać, gdzieś ok. stycznia to też sobie taki watek założę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Oby nie zabrakło Ci determinacji  przytul przytul
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

justynaaaa2

« Odpowiedź #63 dnia: 22 Paź 2008, 12:14:55 »
tiliam życzę ci wytrwałości  :ok: i osiągnięcia zadowalającego efektu  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
ja byłam kiedyś na diecie gdzie co tydzień miałam inne dozwolone produkty, które można było jeść nieograniczone ilości i łączyć na różne sposoby i powiem szczerze, że pomimo smakowitości wielu potraw, po pewnym czasie miałam już dosyć  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj bo na litość boską ile można jeść serek wiejski z papryką, ogórkiem i pomidorem ??? ja od tamtej pory a było to kilka miesięcy temu serka wiejskiego nie tknęłam, bo aż mi się odbija jak na niego patrzę  puke więc uważaj, żeby i tobie nie zbrzydło  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj niemniej jednak będę czytać twoją relację  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

marax

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Paź 2008, 12:40:51 »
ja tak tylko sie zapytam co ci ta dieta ma dac?? schudnac mozesz tak i z 20 kg ale przeciez nie bedziesz tak sie odzywiac dluzej niz pare miesiecy a pozniej wrocisz do swojej normalnej diety i wiadomo co bedzie....................
Dieta powinna polegac na zmiane tego co jesz tak aby to zmana byla juz na cale zycie i abys nie byla glodna nie musiala myslec ile co ma kcal.Dobra dieta to taka przy ktorej ty jestes najedzona,jesz w miare to co lubisz a nie tyjesz.taka diete powinien ustalac dietetyk po uwzglednieniu twoich preferencji zywieniowych.To co teraz robisz jak dla mnie walka z wiatrakami

przeczytalam na ktorejs ze stron dzienne menu jak sie tym najada to ja wychodze na obżartusa.
« Ostatnia zmiana: 22 Paź 2008, 12:54:09 wysłana przez maraxela »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #64 dnia: 22 Paź 2008, 12:40:51 »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #65 dnia: 22 Paź 2008, 12:43:51 »
maraxela poczytaj o diecie south beach to sie dowiesz, co to jest - to jest zmiana nawykow zywieniowych na cale zycie

dlaczego walka z wiatrakami?? - przeciez pisze, ze najada sie do syta

Kasia

« Odpowiedź #66 dnia: 22 Paź 2008, 12:46:38 »
zwierzatko_mojej_mamy ale może nie tym co lubi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj hehehe
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #67 dnia: 22 Paź 2008, 12:57:41 »
ja w tej diecie jedynie moglabym sie najesc objadem-reszta jest malokaloryczna moze zdrowa ale przynajmniej ja bym sie czula glodna

justynaaaa2

« Odpowiedź #68 dnia: 22 Paź 2008, 13:05:59 »
sorry, ale jeśli takie menu jak tu jest zaprezentowane miałabym stosować do końca życia to chyba wolałabym być gruba  :-[ jakoś nie wyobrażam sobie przeżyć na samych serkach wiejskich, piersi z kurczaka, pomidorach oraz orzechach  puke chyba bym padła  :wall:
diety nie znam, być może to początki są takie rygorystyczne a później jak się organizm przyzwyczai to powoli wprowadza się wszystkie inne produkty  :-\ ja bym na takiej diecie padła może nie tyle z głodu co po prostu z nudów  :-[ 

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #69 dnia: 22 Paź 2008, 13:09:00 »
justynaaaa2 a nie nie  - poczytac o diecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sa 3 fazy - 1rwsza do schudniecia - trwa 2 tygodonie
2ga do dalszego powolnego chudniecia - tutaj sie wlacza duzo produktow, ale nie wszystkie
i 3cia - do konca zycia - tutaj najwiecej jest dobrego, ale tez sa ograniczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #70 dnia: 22 Paź 2008, 13:11:33 »
zwierzatko_mojej_mamy dzisiaj sobie coś znajdę i przeczytam, bo ciekawa jestem  ???  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marax

« Odpowiedź #71 dnia: 22 Paź 2008, 13:14:51 »
justynaaaa2 a nie nie  - poczytac o diecie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sa 3 fazy - 1rwsza do schudniecia - trwa 2 tygodonie
2ga do dalszego powolnego chudniecia - tutaj sie wlacza duzo produktow, ale nie wszystkie
i 3cia - do konca zycia - tutaj najwiecej jest dobrego, ale tez sa ograniczenia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no chyba ze tak bo to co tutaj teraz jest jedzne to jakos mnie nie przekonuje

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #72 dnia: 22 Paź 2008, 13:19:46 »
a co jest nie tak z takim sniadaniem jak wyzej?

Serek wiejski Light
pomidor
papryka
kubek zielonej herbaty

dla mnie to kupa zdrowego jedzenia z warzywami, bez owocow ze zbednym cukrem, z przyprawami i herbata odwolnorodnikowujaca

marax

« Odpowiedź #73 dnia: 22 Paź 2008, 13:22:57 »

Serek wiejski Light
pomidor
papryka
kubek zielonej herbaty

dla mnie to kupa zdrowego jedzenia z warzywami, bez owocow ze zbednym cukrem, z przyprawami i herbata odwolnorodnikowujaca

tak ale chyba co dziennie idzie cos w tym rodzaju na sniadania

mika

« Odpowiedź #74 dnia: 22 Paź 2008, 13:26:22 »

Serek wiejski Light
pomidor
papryka
kubek zielonej herbaty

tak ale chyba co dziennie idzie cos w tym rodzaju na sniadania

ale chyba dieta south beach zakłada właśnie urozmaicanie... czy mi się coś pomyliło??? czytałam kiedyś na jej temat ale nie stosowałam, ja byłam u dietetyka
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i