Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

salsa

jowita, http://www.bellissima.com.pl/index1.php
polecam
i sa normalne rozmiary a nie wmawianie kobietom, ze tylko 75 B to jedyny słuszny rozmiar
ja dla mnie to powinnas zejsc do rozmiaru 70 F/G. a potem nawet dojsc do 70H (np z triumpha)
z zagranicznych np Freya to raczje zatrzymasz sie na  75F (34F) albo 75FF (34FF).
Zdecydowanie zacznij mniejszać obwod i wyciagac wszystko spod pach
ja juz zeszłam do 60-tki i jeszcze bym zmniejszała jakby sie dało:P
ale zacznij testowac korzystniejsze dla siebie rozmiary bo piersi nie nosi sie na brzuchu plechac czy pod pachami ale z przodu  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jowita

Dziekuję za wszystkie podpowiedzi, własnie dziś byłam w jednym ze sklepów z bielizną w moim mieście i pani mi powiedziała ze ona ma rozmiarówkę do D. Więc musze znaleźć coś do zamówienia przez internet. Chciałabym wcześniej kupić stanik wypróbować jak sie sprawdzi.Znalazłam taki jak na zdjęciu z Panache ale czy on nie jest za bardzo zabudowany, mi sie wydaje ze wcale ładnie biust w nim tej modelce nie wygląda.
Mam nadzieję, że może jeszcze ktoś mi podpowie konkretne modele w tej wyzszej grupie rozmiarowej, najchętniej takie przetestowane na sobie w dniu ślubu. Bo ja nigdy, jak 15 lat nosze stanik nie miałam takiego bez ramiączek.

Kasia

Cytat: "jowita"Znalazłam taki jak na zdjęciu z Panache ale czy on nie jest za bardzo zabudowany, mi sie wydaje ze wcale ładnie biust w nim tej modelce nie wygląda.

ten stanik na tej modelce wyglada okropnie
przecież on wygląda tak jakby sobie był pod biustem
no chyba że ta modelka ma takie dłuuuuuuugie piersi

salsa

jowita, masz ładny duzy biust ( nie to co ja) i dlatego o modelach konkretnych  do tego biustu to ja tylko ze słyszenia mogę wypowiedzieć a to nie ejst dobry pomysł!

więc zapraszam tu: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203
jest tam duzo porad ciekawych i pożytecznych szczególnie dla kobiet z duzym biustem

dziewczyny na pewno Ci doradza, bo królują tam laseczki z okazałym biustem:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

jowita

Dzieki salsa, napewno skorzystam z Twoich rad. Właśnie mój problem polega na tym że nigdy nie mogłam sobie zakupić dobrego stanika i chyba przez to tak nie lubie swojego biustu. Teraz moja zmora to ślub na którym oczami wyobraźni widze jak co chwile coś podciągam i poprawiam.

Monika

jowita też miałam ten problem :D A wymiary mamy podobne - ja noszę (w zależności od firmy) - 75 e/f albo 70 f/g - i w końcu nie tylko mój N mój biust lubi, ale ja także ;)

mobka

Dobra dziewczyny, obmierzyłam sie i wyszło mi, że powinnam nosić 65 C. tylko gdzie ja taką bardotkę znajdę??? W ogóle widzę, że czeka mnie długie przeczesywanie stron internetowych.
Wcześniej nosiłam 70A, ale ostatnio przerzuciłam się na 70B. I w sumie np. Lupo to 70B było w obwodzie przyciasnawe na początku, więc mam stracha, że w 65 się uduszę ;)

zuzia

Cytat: "jowita"Znalazłam taki jak na zdjęciu z Panache ale czy on nie jest za bardzo zabudowany, mi sie wydaje ze wcale ładnie biust w nim tej modelce nie wygląda.
ja mialam taki jako ślubny. I bylam bardzo zadowolona. Wygląda wprawdzie trochę "pancernie" jak stwierdzil mój K. ale sprawdza się przy moim biuście (70 - 75 FF) jako stanik bez ramiączek.

salsa

mobka, moja odp w rubinowym wątku:

mobka napisał/a:
No dobra wpisałam się w bieliźnie, ale i tu się dorzucę - wyszło mi 73 pod i 82 w.

moim zdaniem powinnas zaczac od 65 D\
gwarantuję Ci ze szybko z niego wyrośniesz, nawet jesli na początku wyda Ci sie za duzy
po pierwsze czy mierzyłas sie ciasno? po drugie czy masz gołe żebra czy trochę ciałka na tych żebrach? należy powybierac piersi z placów pach i brzucha
poza tym w biuscie luzno
na pewno nie warto 65 C bo wyrosniesz jeszcze szybciej i zrobia się bułki

Proponuję ci więc nabyć
jakieś 65D nawet jak będzie ciut za durzy to gwarantuję ci, że po paru tygodniach zrobi się za mały :) :-D
_________________
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

sierpniowajulka

Salsa, stawiam piwo za oświecenie mnie w kwestii staników (właśnie przez rubinowy wątek przebrnęłam). Ja przy moich 70 cm pod biustem i 81 w biuście noszę staniki 75B.  :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inspiracja

A mogłoby sie wydawać, że rozmiar to taka oczywista sprawa...  :lol:  jednak człowiek uczy się całe życie   :)

zuzia

Cytat: "inspiracja"A mogłoby sie wydawać, że rozmiar to taka oczywista sprawa...  jednak człowiek uczy się całe życie  
najgorsze jest to, że mało jest sklepów w których panie umieją doradzić.
A jak przeczytałam rozmiarówkę Triumpha (tzn. przy jakich wymiarach co powinnaś nosić wg. nich) to się za głowę złapałam. Tak dla sprawdzenia założyłam to co oni mi proponowali. Biust miałam w okolicy brzucha wylewający sie z za małych miseczek. Wszystko byle sprzedać!

inkageo

Pięknie i smuuuuuukłooooo :)
Imagine there is no hate

inspiracja

Cytat: "zuzia"
najgorsze jest to, że mało jest sklepów w których panie umieją doradzić.

Daj spokój! Szczerze powiem, że NIGDY nikt mi nie doradził, żebym spróbowałam z mniejszym obwodem! Zawsze kupowałam 75B. Raz mnie cos podkusiło i kupiłam 70C, i ku memu zdumieniu to był najlepiej dobrany stanik, jaki miałam! Niestety chyba mam pecha, bo jakoś wszedzie mi mówia, że 70C to "baaardzo nietypowy rozmiar ". Wole nawet nie myslec, co to będzie, jak rozpocznę poszukiwania 65  :shock:

mika

Cytat: "inspiracja"65  

to ja Ci mogę powiedzieć jak będzie... ja szukałam i nadal szukam 65DD :mrgreen:  a w sklepacha "a co to w ogóle za rozmiar, przecież pani powinna nosić 75 B :evil:

Monika

hehe mi notorycznie 85C zamiast 75 E proponujuą ;) A jak proszę o 75 F to w ogóle jakbym się z kosmosu urwała na mnie patrzą :D

inkageo

No ja też po uświadomieniu będę kupować tylko 70 (wcześniej zdarzało mi się kupować czasem 75), ale nie rozumiem jednego - skoro jest tyle chętnych i chudszych, które niby powinny nosić 60-65 to dlaczego firmy bieliźniarskie tego nie wiedzą.. Przecież prowadzą badania, mają na pewno swoich naukowców i doradców, może jest jakaś druga strona medalu i za ciasne staniki są nie zdrowe.. Może to tylko jakaś taka moda, czy chęć przypodobania się klientce przez kilka firm, które sprzedadzą jej miseczkę E zamiast A..?
Imagine there is no hate

inspiracja

Cytat: "mika9983"65DD :mrgreen:  a w sklepacha "a co to w ogóle za rozmiar, przecież pani powinna nosić 75 B :evil:

:lol:  no więc właśnie   :-|  ale w dobrych sklepach na pytanie o 65DD chyba nie powinna im szczęka ze zdziwienia opadac... no bo na bazarkach u chinioli to nie wspomnę

zuzia

Cytat: "inspiracja"Niestety chyba mam pecha, bo jakoś wszedzie mi mówia, że 70C to "baaardzo nietypowy rozmiar ". Wole nawet nie myslec, co to będzie, jak rozpocznę poszukiwania 65  
uwierz mi, nie będzie łatwo. Ja wiem - bo szukałam swego czasu 70 FF lub 75 F/FF (zależy od firmy) i Panie twierdziły, że coś wymyślam.

Cytat: "mika9983"przecież pani powinna nosić 75 B  
bo wszystkie powinnyśmy nosić rozmiar 75B!

Cytat: "inkageo"ale nie rozumiem jednego - skoro jest tyle chętnych i chudszych, które niby powinny nosić 60-65 to dlaczego firmy bieliźniarskie tego nie wiedzą.
bo np. wg. rozmiarówki triumpha nie ma takiego rozmiaru. U nich wszyscy noszą 75B lub 75 C i koniec!

Cytat: "inspiracja"ale w dobrych sklepach na pytanie o 65DD chyba nie powinna im szczęka ze zdziwienia opadac... no bo na bazarkach u chinioli to nie wspomnę
ale co to znaczy "dobry sklep"? dobrze zaopatrzony czy z dobrą obsługą? bo tylko w przypadku tego drugiego szczęka im nie opada :)

inkageo

Podajcie jakieś linki do sklepów z tą pełną rozmiarówką, bellissima którą podawała salsa ma kiepski wybór i albo staniki miękkie z siateczki, albo jakieś pancerne z olejem..
Imagine there is no hate

sierpniowajulka

Cytat: "zuzia"bo np. wg. rozmiarówki triumpha nie ma takiego rozmiaru. U nich wszyscy noszą 75B lub 75 C i koniec!
mnie wg rozmiarówki triumpha wyszło 70AA  :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

sierpniowajulka,  buehehe - to musza Ci wystawac z plecow chyba :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

Cytat: "sierpniowajulka"mnie wg rozmiarówki triumpha wyszło 70AA  

to tak jak mnie, wiąc powinnaś nosić 65DD ;-)

zwierzatko_mojej_mamy

wiecie co - ja tu smichy chichy sobie urzadzam, ale sama mam tylko staniki triumpha ;) moze dzisiaj zrobie rewolucje i powywalam stare uszy jamnika? a w mniej zuzytych poskracam podbiuscia? :>
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"sierpniowajulka, buehehe - to musza Ci wystawac z plecow chyba :D
Z tyłu plecy, z przodu plecy...
Pan Bóg stworzył mnie dla hecy!  :-P  :mrgreen:  :-P

[ Dodano: 05-02-2008, 10:48 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"wiecie co - ja tu smichy chichy sobie urzadzam, ale sama mam tylko staniki triumpha ;)
ja triumpha nie mam ani jednego, bo żaden na mnie nie pasuje. Za to ostatnio kupiłam sobie fajny stanik polskiej firmy (Sawren) w rozmiarze 70C i świetnie się nosi. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login