Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

inkageo

Nakupiłam więc wklejam fotki :) Jestem zadowolona z kompletu, chociaż gatki trochę za wysokie.. Stanik jest porządny, ma ładny kremowy odcień.
Imagine there is no hate

asik801

Śliczny, taki delikatniutki:))

inkageo

Ale rozmiary Lupo ma bardzo dziwne, zobaczcie - stanik pierwszy 70C, stanik drugi 75B, stanik trzeci 70C - każdy ma inny obwód pod biustem.. Wszystkie pasują ;) Ten 75 B zeszyłam po środku, więc pierwotnie był o 1 cm szerszy.
Imagine there is no hate

salsa

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

mayagaramond

Stanik bardzo mi sie podoba. Mam tylko male pytanie, choc Ty jako osoba zorganizowana i przewidujaca, na pewno juz to zrobilas - przymierzylas stanik pod sukienke, zeby sprawdzic czy nie odznaczaja sie aplikacje.

Ja na swoj slub zakupilam bardzo drogi stanik (nie dlatego, ze byl drogi, tylko dlatego, ze w tanszych albo nie bylo rozmiaru, albo cos tam innego nie gralo) i co? Przy przebieraniu w dniu slubu okazalo sie, ze pominelam drobny szczegol - sukienka ma ramiaczka, ale z tylu sa tak cienkie, ze zaden stanik z ramiaczkami nie bedzie pasowal. No i poszlam w starym...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Haha :) Mierzyłam stanik jest ok, suknia ma dużo aplikacji na biuście i nic się nie odznacza, czego nie mogę powiedzieć o majtkach.. Kupiłam mikro stringi, a i i tak je widać.. Suknia na brzuchu trochę prześwituje, ale chyba nikt nie będzie mi się aż tak przyglądał ;)
Imagine there is no hate

koziorozec

inkageo, a myslalas o takich, sa cienuitkie i bez szwow
Firma Sloggi- light hipster

inkageo

Mam takie cudo, niestety rolowały mi się pod sukienką, a poprawić jest trudno.. No i prześwituje biały kolor.. Kupiłam w H&M najbardziej powycinane i prześwitujące koronkowe stringi, ale jak się bardzo przyjrzeć to coś tam dalej widać.. No trudno ;)
Imagine there is no hate

elve

Cytat: "inkageo"Mam takie cudo, niestety rolowały mi się pod sukienką
też mi się rolowały
Cytat: "inkageo"Ten 75 B zeszyłam po środku, więc pierwotnie był o 1 cm szerszy.
też kupiłam ten komplet Lupo - kosmiczna rozmiarówka. Nie wpadłam na to żeby go zszyć, chyba spróbuję, bo teraz  jestakurat, a jesli się rozciągnie to go zgubię.

ze_nitka

Zamówiłam na próbę jeden stanik z Lupoline, 70B i za mały jest, cycki górą mi się wylewają ( szumnie powiedziane, w sumie nie ma co się za bardzo wylewac, ale jednak :P ). Niestety nie mogę zamienic na większy, bo towar z wyprzedaży :(

A te wskazówki z forum biuściastych faktycznie działają. Z 75A przerzuciłam sie na 70B, w H&M nawet 70C (ale to chyba jakichś ich błąd we wszywaniu metek) i jest o wiele wygodniej. Nic mi nie podjeżdża. Tylko czasem w niektórych stanikach miseczki są tak śmiesznie blisko siebie i biust dziwnie wtedy wygląda. Taki ściupiony na środku, a z boku nic.

agad16

Cytat: "inkageo"Mam takie cudo, niestety rolowały mi się pod sukienką, a poprawić jest trudno.. No i prześwituje biały kolor.. Kupiłam w H&M najbardziej powycinane i prześwitujące koronkowe stringi, ale jak się bardzo przyjrzeć to coś tam dalej widać.. No trudno ;)

To mnie zmartwiłaś tym rolowaniem :-(
Najpierw kupiłam sobie śliczne koronkowe szorciki w kolorze wanilii i.. totalna kicha... wzór dokładnie widać na sukni, tym bardziej, że wczoraj przy odbiorze stwierdziłam, że nie chcę dodatkowej halki bo bez niej sukienka wygląda jakoś lżej :-)
Za radą Koziorozce kupiłam sobie takie sloggi, ale w kolorze ciała. Co do koloru, to jestem przekonana, że nic nie będzie widać (zwłaszcza, że wybieram się jeszcze na solarium). Niestety nie miałam okazji przymierzyć ich z suknią bo wywiozłam ją do kuzynki...

talula

Odkopuję stary wątek;)
Salsa pisałaś kiedyś na plotach o silikonowym...hmhm...biustonoszu? czy czyms tego typu, mozesz napisac cos wiecej? moze jakies zdjecie?

zuzia

talula19,
jest na ten temat specjalny wątek - zalożony przez ze_nitka. Poszukaj :)


tachogti

koziorozec, jakie fajne majtasy :D j niecierpie koronek i innych drapiacych ustrojstw wiec te mnie chwytaja za serce ogromnie  :-P do slubu chcialam isc w bialych sportowcyh bokserkach brubeck ale moze sie skusze na to cudo...  :mrgreen:

http://www.sklep.brubeck.pl/kolekcja.php?kolekcja=5  piate od gory ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

mary

inkageo, czy wszystkie staniki z lupo kupujesz wyłącznie przez internet? Zaciekawiła mnie ta firma i chętnie bym bym skorzystała z ich oferty, jednak bez przymiarki ani rusz. W jakich sklepach można je znaleźć?

inkageo

Ja kupowałam tylko przez internet bo nie znalazłam sklepu we Wrocławiu, ale na ich stronie były adresy, teraz nie mogę znaleźć..
http://www.lupoline.com.pl/index3.htm
Mieli sporo sklepów współpracujących.. Teraz ta strona wygląda inaczej..Hmmm...
Imagine there is no hate

mary

no właśnie też na tej stronie nie znalazłam adresów. W ciemno ryzykować nie chcę, bowiem ostatnio przekonałam się naocznie podczas przymiarek sukienek, że mam braki wymagające doskonałej korekty ;)

zuzia

inkageo,
we wroclawiu jest hurtownia więc muszą być w sklepach :)

[ Dodano: 02-11-2007, 00:36 ]
mary_popins,
w katowicach nie znalazlam, ale zadzwoń do Lupo - może strona nie jest aktualizowana bo nie chce mi się wierzyć, że w Katowicach Lupo nie ma. Jest za to w Krakowie:

panikarola

takie jak pokazywala koziorozec sa tez w intimissima. sa rozne kroje takich wycinanych laserowo, ja kupilam tangi, a byly i stringi.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mary


jowita

Podbijam wątek bo potrzebuję Waszej pomocy. W moim mieście to towar deficytowy- biały stanik bez ramiączek na większy biust  niz 75C. Postanowiłam zamówić coś przez internet i jako że wiem że jest tu dużo specjalistek proszę o porade. Przy 81/100  kupuję stanik 75E choć pewnie F byłoby lepsze, czy ja dobrze myślę????
Dziewczyny podpowiedzcie strony na których znajdę coś wygodnego, bo jakos nie mogę sobie jeszcze wyobrazić ze moj biust w staniku bez ramiączek da radę wytrzymać. Wiem że Zuzia kiedys coś polecała ale nie potrafie odnaleźć tego wątku.

mona_liza

Ja często robie zakupy na intymna.pl - nigdy się nie zawiodłam, więc polecam  :)

Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

Monika

a ja Ci polecę zapytać na forum: http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=32203  - nie twierdzę, że tu Ci nikt nie pomoże, ale tam dziewczyny są po prostu rewelacyjne :D znają się na rzeczy