Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

mona_liza

gioseppe,  chodzi Ci może o coś takiego??? Nie wiem jak to jest rozwiązane z tyłu, ale głębokie dokolty powinny się nieźle prezentować...

spragnienie

gioseppe ja taki stanik kupiłam jeszcze na studniówkę w zwykłym sklepie z bielizną we Wrocławiu na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Zielińskiego, żadne firmowe cuda, ale sprawdził się super do odkrytych pleców (tylko silikonowe ramiączka mialam na górze pod sukienkowymi, a na dole już zwykle czarne, bo i tak nie widać, a wygodniej mieć zwykle jak tańczysz i masz szansę się zgrzać, bo silikonowe moga zacząć odparzać skórę)


edit: znalazłam ten stanik w czeluściach komody - firma SAMANTA

mona_lisa z jakiej firmy jest ten stanik, który załączyłaś   :shock:  potrzebuję taki do nowo kupionej bluzki

a ja dziś niesiona wątkiem bileliźnianym kupilam w Outlecie stanik Calvin Klein 70C, wydaje się ciasny jak cholera, ale się nie poddaję  (ma taki podgumowany cieniutki pasek na dole, żeby nosić bez ramiączek)
:mrgreen:

salsa

Cytat: "gioseppe"oglądał ktoś lejdis?
ja mam taki stanik z samantha
niestety nie ma mniejszych obwodów niz 70 ale można pokombinować z tymi paskami
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

marcheewka

Tak czytam o tych stanikowych sprawach i... muszę sie przyznać, że kompletnie nie mam o tym pojęcia.

Standardowo noszę 75c, mam kilka nawet 80b
zmierzę sie dzisiaj z ciekawości, jak to ma być  - pod biustem ciasno, na biuście lekko?

Wczoraj zamówiłam sukienkę i mam wytyczne przyjść na przymiarke z właściwym stanikiem. Pani w biuscie naliczyła mi 89,5 cm.

mona_liza

Cytat: "spragnienie"mona_lisa z jakiej firmy jest ten stanik, który załączyłaś  potrzebuję taki do nowo kupionej bluzki

spragnienie, to stanik firmy Gorsenia - wiem, że biustonosze tej firmy mają w koronie

salsa

Cytat: "marcheewka"jak to ma być - pod biustem ciasno, na biuście lekko?
mocno na wypuszczonym powietrzu pod biustem i luźno w biuście
:mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

spragnienie

mona_lisa dzięki!!  bo kupilam szalową bluzkę, oczywiście promocja/wyprzedaż  tylko nie mialam jej jak ubrać bez takiego stanika
:mrgreen:

salsa to chyba mamy ten sam z samanty, ja też mam 70, ale można w sumie regulować tym ramiączkiem jak ktoś ma mniejszy obwód, gorzej jak miseczki żle leżą..

mona_liza

spragnienie,  dzięki za piwko  :-D
Koniecznie pochwal się jaka to bluzka!!!

spragnienie

ja kupie baterie do aparatu to Ci mogę pokazać  ;-)

gioseppe

Cytat: "mona_liza"gioseppe,  chodzi Ci może o coś takiego??? Nie wiem jak to jest rozwiązane z tyłu, ale głębokie dokolty powinny się nieźle prezentować...
nie wiem jaki jest tyl ale
przod bylby idealny :))))

[ Dodano: 09-02-2008, 09:40 ]
ale tył jest jak w klasycznym staniku...
no w sumie musi się na czymś trzymać ten cyc ;)
ale do wyciętego mocno dekoltu jak znalazł!!
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

mona_liza

gioseppe, dzięki za piwko!

Dziewczyny, mam pytanie... Na metce od biustonosza podany jest rozmiar D/NL 40/42 oraz F/B 42/44 czyli jaki to rozmiar polski??? Kompletnie nie orientuje się w tych innych rozmiarówkach  :-/

Kasia

Podstawy doboru rozmiaru w trzech krokach:

1. Zmierz się krawiecką miarką (bardzo ściśle) pod biustem. Od otrzymanego wyniku odejmij 5 cm, a następnie zaokrąglij w dół do wymiaru stanika. Przykład: pod biustem masz 69 cm. 69 - 5 = 64. Zaokrąglasz w dół, a więc szukasz stanika o obwodzie 60 cm.

2. Zmierz się dość luźno w biuście. Porównaj pomiary dokonane nago i w miękkim staniku, wybierz ten większy.

3. Znajdź w internecie tabelę rozmiarów (np. www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html) i odszukaj wielkość swojej miseczki. Wypadnie na przecięciu dwóch wymiarów - "obniżonego" obwodu pod biustem i obwodu w biuście.

Źródło: Wysokie Obcasy

zuzia

Cytat: Kasia w 16 Mar 2008, 20:28:05
Podstawy doboru rozmiaru w trzech krokach:
3. Znajdź w internecie tabelę rozmiarów (np. www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html) i odszukaj wielkość swojej miseczki. Wypadnie na przecięciu dwóch wymiarów - "obniżonego" obwodu pod biustem i obwodu w biuście.
albo zapytaj na forum :)

Kasia

no tak :)
:)
to oczywiście w pierwszej kolejności