Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ewa.wie

Już chyba kiedyś to pisałam: Kobiety z małym biustem pięknie potrafią go wypełnić i zwykle tylko my o tym wiemy :) Nowe biustonosze potrafią czynić cuda (wiem coś o tym) :lol:

inkageo

Cytat: "zuzia_8"INKA jak ty masz 75 A to ja jestem królowa angielska.
Racja :) Ja mam AA, czy co tam jest przed A ;-) Wcale nie noszę miękkich staników ;-)
Imagine there is no hate

suziliu

Inka,

Ty masz 75 pod biustem (przepraszam że się wtrącam)? Na moje niewprawne oko co najwyżej 65 winnas mieć... No i wtedy miseczka nie byłaby a czy AA tylko np. C/B.
Wybaczcie mi to 'zboczenie', ale jestem fanka "lobby Biuściastych' , po nabyciu wiedzy o dobieraniu rozmiarów usilnie nawracam wszystkich w tym moja mamę, którą z 75 C nawróciłam na 65F..

inkageo

Mam 74 cm pod biustem (no jak baaardzo ścisnę 73) i ze 4 biustonosze 70, których nie noszę bo są ciasne jak diabli, fiszbiny wrzynają się w żebra. Mam wyjątkowo delikatną skórę na dekolcie i pod biustem, zaraz podrażnienia i pieczenie.. Dużo też zależy od marki, niektóre 75 są idealne, aż do naturalnego zakończenia żywotu, a inne się rozciągają i tylko wypychają szuflady ;) Z tym AA to żartuję, ja nie dopasowuję miseczki do wielkości biustu (to nie byłoby estetyczne), tylko do efektu, który chce uzyskać ;) Ciasna miseczka może i wypchnie biust do góry, ale wtedy na dole miseczki pusto, smętnie i płasko ;)
Imagine there is no hate

mada.d.n

Inka, bo większość staników wcześniej czy później się rozciągnie pod biustem. ja mam 72, noszę stanik 70, a momentami zastanawiam sie czy nie poszukać 65. żeby nie było -przez lata nosiła 75, nawet jeden stanik 80 mi się zdarzył. i ciągle się dizwiłam, zę mi podjeżdża do góry wszystko i wkurzało mnie to. dopiero przy poszukiwaniu stanika do sukni slubnej nawóricili mnie w odpowiednim sklepie i tak z D zrobilo się F -przy zmniejszeniu obwodu.

a jeśli na dole miseczki masz "smętnie i płasko", to znaczy, że po prostu ten fason nei jest odpowiedni, jak fiszbiny się wrzynają -to samo! bielizna to też ciuch, jmozę ktoś ma tak, że w kazdym w danym rozmiarze wygląda bosko, ale to chyba niemożliwe :))

zuzia

#30
:)

mika

zgadzam się z Zuzią ja mam pod biustem 73 a w biuście 84-85 i noszę po dobrym dobraniu 65 C albo 65DD zależy od firmy

inkageo

Też przy okazji poszukiwań stanika ślubnego trafiłam na fachową ekspedientkę, ścisnęła mnie centymetrem i naprzynosiła 70-tek, spędziła ze mną z 40 minut i doszła do wniosku że te 70 jednak chyba za ciasne - byłam calusieńka czerwona i otarta. Poleciła mi tabletki z wyciągiem z ogórecznika, na wzmocnienie skóry, chyba się przestraszyła, że mnie poraniła ;-) Kupiłam, brałam, ale dalej jestem nadwrażliwa ;-) Ale z lupo 70 jest ok. Moja przyjaciółka (prawie 180 cm wzrostu, ponad 75 pod biustem) przymierzyła moją 70 z lupo i była na nią ok..
Imagine there is no hate

inkageo

Wiecie to jest też tak, że dobre dopasowanie pod biustem jest ważne przy większym biuście, bo stanik musi trzymać. A przy mikro rozmiarze, możnaby się nawet oczywiście obejść bez stanika ;-) dlatego on spełnia inną funkcję ;-)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: "inkageo"Wiecie to jest też tak, że dobre dopasowanie pod biustem jest ważne przy większym biuście, bo stanik musi trzymać. A przy mikro rozmiarze, możnaby się nawet oczywiście obejść bez stanika ;-) dlatego on spełnia inną funkcję ;-)

niby tak, ale jak sobie bierzesz za dużo pod biustem to ci się wszystko rozjeżdża niepotrzebne. Może na pierwszy rzut oka tego nie widać, ale.....

ewa.wie

Zgadza się, sama też dopiero teraz odkryłam, że powinnam nosić staniki 70B, a zawsze kupowałam 75A. Rzeczywiście okazało się, że bardzo mi w tym dobrze. Do tej pory nie wiedziałam, że literki wcale nie oznaczają rozmiaru miseczki. Pani w sklepie powiedziała mi, że miseczka w 75A jest taka sama jak w 70B :)

inkageo

Obiecuję kupować więcej 70-tek ;-) Na 65 nie dam się namówić bo strasznie mały wybór z tego rozmiaru!
Imagine there is no hate

damka

polecam rowniez sklep:
www.sklep.samanta.pl
zwlaszcza dla tych o wieszych rozmiarach
jak ja :)

mam6lat

mi nie sprawdziły się wyszczuplajace majtasy triumph - kupiłam 2 rózne fasony i lżejsza o poltorej stówki jestem b. rozczarowana - rolują sie i robio baleronik....
natomias moja siostar kupuje mi (nie sprawdzałam jakiej firmy) bezowe, bezszwowe i niewyczuwalne majtasy;
puszyste kobietki mogą znalesc cos ciekawego (biustonosze, figi, body) firmy "anita" - chyba to nie miecka firma

zuzia

gatta ma bardzo fajne majteczki bawełniane, z domieszką lycry, bezszwowe. bardzo fajnie się noszą i są b. wygodne.
a co do triumpha. Kiedyś kupowałam tylko ich a teraz.... jakoś tak zeszli na psy. I kolekcje mało ciekawe (kiedyś bywało tak, ze podobało mi się prawie wszystko) i z rozmiarami szaleją (duża część tylko A, B i czasami C) i jakość już nie ta.

ze_nitka

Cytat: "inkageo"Moja bielizna piękna nie jest :( Ma wypełnić wolną przestrzeń między ciałem a suknią ;)

Inka czy ten stanik ma takie silikonowe paski wokół, żeby się stanik nie zsuwał?

inkageo

Imagine there is no hate

ze_nitka

Cytat: "inkageo"Tak, ma :)

I nie wkurza Cię to? ;)
Ja miałam kiedyś stanik z tymi paskami u góry miseczki od wewnętrznej strony i przeszkadzało mi to jak diabli.

inkageo

Silikon jest z tyłu na tym pasku do zapinania z góry i z dołu. Na miseczkach nie ma. Wcale go nie czuję :) Będę dodatkowo zabezpieczona bo w sukni z tyłu panie w salonie doszyły mi szlufkę przez którą przełożę tył stanika i na pewno nie będzie go widać :)
Imagine there is no hate

ze_nitka

Z tą szlufką z tyłu niezły patent... mam kilka sukienek i bluzek w których warto by go zastosowac ;)

errata

bielizne z lupoline już od dawna kupuje i zawsze jestem zadowolona, więc polecam. Ale faktycznie ma troche inną rozmiarówkę niż inne ;)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"dziewczyny - nie mogłam się powstrzymać :) może takie gatki ? :>:>

http://www.allegro.pl/item224576653_rewelacyjne_majteczki_wprost_pod_slubna_sukienke.html

zwierząko :) też je dzisiaj na allegro znalazlam i poważnie sie zastanawiam. M. bylby zachwycony  :mrgreen:

aniak1211


zwierzatko_mojej_mamy

aniak1211,  oh YES :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl