Bielizna ślubna:)

Zaczęty przez asik801, 08 Sie 2007, 13:03:22

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

asik801

Jestem właśnie w trakcie poszukiwania czegość ładniutkiego, coprawda mam juz jeden komplecik, ale wy może macie jakieś namiary na coś co mi bardziej wpadnie w oko ;-)

inkageo

Moja bielizna piękna nie jest :( Ma wypełnić wolną przestrzeń między ciałem a suknią ;)
Imagine there is no hate

mika

dziewczyny jaką bieliznę wczoraj kupiłam hmm miodzio noramlnie i stał się cud bo z mojego małego biustu pani zrobiła normalnie duże C i w moim gorsecie od sukni pojawiło się wypełnienie  :lol:  dobrała mi taki stanik że się wszytko pięknie układa... jestem wniebowzięta i komplet kosztowaał niecałe 80 zł

asik801

Mika9983 o taką mi właśnie chodzi - jakiej firmy i gdzie kupiłaś??

ewa.wie

Ja kupiłam prawie taki sam jak ma Inka, tyle, że w Atlanticu. Bardzo ładnie powiększająca bardotka. Te które mierzyłam np. W Triumphie były do bani, A ten suuupppeeerrr. Z małego A prawdziwe B  :mrgreen:

mika

ja nie pamiętam nazwy firmy sprawdzę w domu to napiszę a kupiłam w KDT w Wawie na stoisku B ileś tam na początku gdzie jest też szyld firmy Samanta świtena babka tam pracuje i wcale nie wciska najdroższej bielizny i przy pierwszym zakupie daje kartę na zniżki przy nastęópych zakupach

kalwa

no to w takim razie lecę do kdt :) :)
przy okazji może jakieś buty wpadną mi w oko :-P

asik801

mika 9983, dawaj nazwę firmy tego stanika:-)

mary

Cytat: "inkageo"Moja bielizna piękna nie jest :( Ma wypełnić wolną przestrzeń między ciałem a suknią ;)


Skutecznie wypełnia? Górne wypełnienie u mnie to konieczność ;)

asik801


brawurka

mi Pani w salonie ślubnym odradzała Triumha,a polecała luppo!tyle, że mój rozmiar (w ciąży) to 75D niby luppo takie produkuje tylko strasznie ciężko dostać.

inkageo

Cytat: "mary_popins"
Cytat: "inkageo"Moja bielizna piękna nie jest :( Ma wypełnić wolną przestrzeń między ciałem a suknią ;)


Skutecznie wypełnia? Górne wypełnienie u mnie to konieczność ;)

Ma kieszonki na wkładki więc stopień wypełnienia zależy tylko od naszej fantazji ;-)
Imagine there is no hate

asik801

Inka podoba mi się ta twoja bielizna :) może tez bym sobie taką kupiła. Jaki ty masz rozmiar?

inkageo

Z rozmiarami jest dziwnie... W zasadzie noszę w 90% 75A i taki rozmiar zamówiłam, biustonosz, który dostałam miał miniaturowe miseczki.. Szybciutko wymienili mi na 75B i jest jako tako.. Ostatnio zamówiłam sobie czarny 70C i ten jest chyba najlepszy. Przyjaciółka, która nosi 75B, przymierzyła oba moje i zamówiła 70D (nigdy takiego rozmiaru nie miała). No taki dziwny fason..
Zamawiałam w internecie na stronie firmowej:
http://www.sklep.lupoline.pl/model,615.html
Imagine there is no hate

mada.d.n

ja mam troszkę większe gabaryty, więc kupowałam stanik w Avocado. ale nie o tym chciałam

jak będziecie kupowały majtki to mimo upałów kupcie lepiej figi lub tanga, bo:
1. czasami halki są ostre i możecie mieć pokiereszowaną pupę :(
2. jak tańczycie, jesteście podrzucane albo przenoszone przez próg -po co cała rodzinka ma oglądać goły tyłek w stringach?? :)

bielizna pod suknią ma być przed wszystkim wygodna, a chyba niewiele z nas ma jeszcze siłę po przyjściu o 6 rano do domu na seks, a jeśli już, to raczej poprzedzony prysznicem/kąpielą, wtedy można się przebrać :)

ewa.wie

Dobra sugestia z tymi majtkami. Rzeczywiście może boleć tyłek w stringach od halki  ;-)

inkageo

A ja nie lubię stringów, kupiłam 3 różne pary fig bezszwowych i na przymiarce okazało się, że się rolują i widać je przez obcisłą sukienkę... Jak ja wytrzymam w stringach... I jak je będę poprawiać? ;-)
Imagine there is no hate

mayagaramond

oj, za stringami tez nie przepadam, nosze, ale wole cos takiego:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/8d358286ef2f0eb6.html

Taki ci sie zwijaly?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

inkageo

Odznacza się wszystko na pośladkach..
Imagine there is no hate

dzidzia101

A ja uwielbiam stringi :) A mowicie ze moze mi sie pupka poobcierac?
To moze jednak na wszelki wypadek kupie sobie jakies cale gatki  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Z tej Lupo bedziesz Inka zadowolona - dostalm kiedys od ojego M. w prezencie majtki tzn. koronkowe stringi z tej strony i sa b.wygodne. No i wykonanie staranne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Zamówiłam dzisiaj jeszcze ten komplet, od przybytku głowa nie boli ;-) I tak się przyda ;-)
Imagine there is no hate

tiliam

ooo  :lol:
czyżby na noc poślubną inka? :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

asik801

asik801,

Ladny, tylko że kolor dostępny ecru, a jak ja mam białą sukienką to niebardzo. Ja dziś zamówiłam ten model co wcześniej wkleiłaś zdjęcie i jeszcze ten Krisline:)) Masz rację od przybytku głowa nie boli, a przydać się napewno przyda:))

zuzia

Cytat: "inkageo"Z rozmiarami jest dziwnie... W zasadzie noszę w 90% 75A i taki rozmiar zamówiłam, biustonosz, który dostałam miał miniaturowe miseczki.. Szybciutko wymienili mi na 75B i jest jako tako.. Ostatnio zamówiłam sobie czarny 70C i ten jest chyba najlepszy. Przyjaciółka, która nosi 75B, przymierzyła oba moje i zamówiła 70D (nigdy takiego rozmiaru nie miała). No taki dziwny fason..
Zamawiałam w internecie na stronie firmowej:
http://www.sklep.lupoline.pl/model,615.html

INKA jak ty masz 75 A to ja jestem królowa angielska.