Autor Wątek: wyprawka - lista  (Przeczytany 53515 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Odp: wyprawka - lista
« Odpowiedź #1225 dnia: 22 Kwi 2013, 19:52:49 »
mnie te wtyczki jakoś nie przekonują  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj używamy ich jedynie na tarasie na działce, ciężko powiedzieć czy coś dają, ale sobie siedzą
w pomieszczeniu jakoś mam obawy
ja stawiam na moskitiery Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj muszę M. pogonić, żeby zamówił w końcu
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #1226 dnia: 22 Kwi 2013, 19:54:27 »
mnie te wtyczki jakoś nie przekonują
ja, jak nie widze zwlok to nie wierze, tylko plaster na muchy by mnie przekonal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj pelny Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

salsa

« Odpowiedź #1227 dnia: 22 Kwi 2013, 19:59:52 »
ja widze zwłoki w salonie

ja stawiam na moskitiery
tez mam zamiar zrobic tak jak mi abkasia poleciła Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1227 dnia: 22 Kwi 2013, 19:59:52 »

Norka

« Odpowiedź #1228 dnia: 22 Kwi 2013, 20:20:12 »
taki slowa uwazam za sianie defetyzmu
Rozumiem, że wolisz wierzyć niż wiedzieć - twój wybór.

salsa

« Odpowiedź #1229 dnia: 22 Kwi 2013, 20:23:08 »
norka juz za chwile bedziesz miała swoje dziecko i bedziesz mogła wiedziec i mwierzyc w co tylko chcesz a tymczasem zejdz ze mnie z łaski swojej

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1229 dnia: 22 Kwi 2013, 20:23:08 »

golinda

« Odpowiedź #1230 dnia: 22 Kwi 2013, 20:44:56 »
mnie te wtyczki jakoś nie przekonują

działają, naprawdę!
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

konwalia

« Odpowiedź #1231 dnia: 22 Kwi 2013, 21:07:54 »
Chicco ma wtyczki dopuszczone dla dzieci, te ogolnie dostępne nie powinny być uzywane

errata

« Odpowiedź #1232 dnia: 22 Kwi 2013, 22:34:04 »
wtyczek nigdy nie używałam. Miałam i mam takie płytki co się na meblach stawia. Nigdy ich nie mieliśmy w sypialni. I działać działają, bo pełno padlin mam w sezonie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ale pewnie te płytki tak samo szkodliwe, jak i wtyczki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #1233 dnia: 22 Kwi 2013, 23:02:28 »
errata ja tez nie uzywam takich rzeczy w sypialni, ale ja w sypialni nawet telewizora nie uznaje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

natka

« Odpowiedź #1234 dnia: 24 Kwi 2013, 12:37:12 »
te ogolnie dostępne nie powinny być uzywane
mnie środowiskowa położna na to uczuliła, do tego nakazała nie używanie również wszelkich zapachów tego typu. A moskitiery do kna polecam- wygodne i naprawde działa Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #1235 dnia: 24 Kwi 2013, 13:18:17 »
jak Domi była malutka, to nie używałam wtyczek nawet przy otwartych oknach, teraz już używam (znaczy nie w tym sezonie, bo jeszcze potrzeby nie ma), nie pamiętam kiedy zaczęłam, ale pewnie po jej roczku jakoś Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #1236 dnia: 25 Kwi 2013, 12:05:36 »
Wlasnie zaplacilam 60 zl za 34 pampersy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mobka

« Odpowiedź #1237 dnia: 25 Kwi 2013, 13:32:08 »
Abkasia, odpieluchowac musisz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj A tak w ogole, to jakie tam masz ceny?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

abkasia

« Odpowiedź #1238 dnia: 25 Kwi 2013, 14:02:14 »
Drogo. Ciuchy dla dzieci smiesznie drogie i watpliwej urody Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zara przy tym to taniocha Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj choc powoli odkrywam i tansze sklepy z fajnymi rzeczami. Ta biala sukieneczka np kupiona za 20 zl

tiliam

« Odpowiedź #1239 dnia: 11 Wrz 2013, 20:29:12 »
Przeczytałam cały wątek - zajęło mi to kilka dni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale warto

Dziewczyny dzisiaj w realu są pampersy te białe w cenie 36,99!
Rozmiar 1,2,3 a reszta nie wiem dokładnie po ile, ale tez w promocji!

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #1239 dnia: 11 Wrz 2013, 20:29:12 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #1240 dnia: 11 Wrz 2013, 20:47:12 »
tiliam wow podziwiam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
a białe pampy kupuj, to dobra cena Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tiliam

« Odpowiedź #1241 dnia: 11 Wrz 2013, 20:48:28 »
justynaaaa2

Kupiłam 1,2 i 3

salsa

« Odpowiedź #1242 dnia: 11 Wrz 2013, 20:52:50 »
ja musze kupić czwórki bo jestem w połowie opakowania i jakies by się przydało na zapas

były czwórki?

tiliam

« Odpowiedź #1243 dnia: 11 Wrz 2013, 21:16:10 »
salsa
Były wszystkie w promocji, ale ja patrzyłam tylko na te co kupiłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Ja to liczę, że skończę na 3, bo tak jak Ty mam w planach bezpieluchowe wychowanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dodany tekst: 11 Wrz 2013, 21:18:25
Dzisiaj dokupiłam kocyk polarowy raczej cienki (muszę kupić jeszcze jakiś gruby) i okrycie kąpielowe z kapturem - jakie te rzeczy są słodkie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 11 Wrz 2013, 21:18:25 wysłana przez tiliam »

salsa

« Odpowiedź #1244 dnia: 11 Wrz 2013, 21:27:34 »
Ja to liczę, że skończę na 3, bo tak jak Ty mam w planach bezpieluchowe wychowanie wink
ja na 4 przeszłam jak A. miał 5 m-cy
trójki krotko uzywałam bo są za krótkie - na szerokośc dobre ale za mało pieluchy w kroku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

i miło mi czytac, ze komus sie moja metoda spodobała Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj u mnie w klubie to wiele dziewczyn to stosuje, ogólnie to chwyciło i wymieniamy sie doświadczeniami Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj jakbys potrzebowała jakiejs rady czy ksiazki to służę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

u nas pieluch idzie bardzoooo mało, ja mam jeszcze wielorazowe i A. ma je po domu
od chrzcin mam ciagle tą sama paczkę pieluch

tiliam

« Odpowiedź #1245 dnia: 11 Wrz 2013, 21:55:33 »
 salsa

A książkę jaka polecasz? I od kiedy najlepiej to stosować?
W necie piszą ze po 3 mcu jakoś, ale ja bym chciała wcześniej - jak Ty Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

salsa

« Odpowiedź #1246 dnia: 11 Wrz 2013, 23:09:35 »
ja mam dwie ksiazki tylko (albo az)
na tej stronie masz filmik + ksiazke do ściągnięcia
drugą, tej Kingi Cherek "pozegnanie z pieluszką" mam skserowaną - jak chcesz to mogę Ci ja skserowac i wysłać pocztą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ona pisze ze mozna od samego poczatku - i ona tak robiła z dwojką swoich dzieci, tylko to pierwsze zaczynała pozniej bo nie wiedziała, ze to się da
poczytaj sobie co ona tam pisze

powinno sie zacząc najpóźniej miedzy 3 a 4 m-cem zycia
jesli sie zacznie pozniej to potem są juz inne metody bo tez i dziecko inaczej sie juz zachowuje

tiliam

« Odpowiedź #1247 dnia: 12 Wrz 2013, 09:52:19 »
salsa
Masz priv Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj