wyprawka - lista

Zaczęty przez gioseppe, 13 Paź 2008, 15:43:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

salsa chyba wykrakałyśmy dzisiaj tą promocję na białe pampersy, bo i drogeriach natura się pojawiły za 39 zł :D jutro idę :)

salsa

#1151
Cytat: ishka82 w 12 Kwi 2013, 00:02:43salsa, dla mnie 10zł na paczce, to duża różnica
duza gdybym miała do wyboru dwa produkty, ktore sa dla mnie rownorzedne
wtedy jasne ze wybieram tanszy bo płącic za to samo 10 zł wiecej to kiepski interes

ale płacić 25 zł za cos co u nas kompletnie nie działa zeby zaoszczędzić 10 czy 12 zł to dla mnie zadna oszczędność
to jakbym kupowała tańszy szampon, po którym mam kiepskie włosy no ale kupuje bo taniej
wiadomo, gdybym nie miała na to kasy to by siedziałw tych dadach i trudno - szło by tego 3 razy tyle co pampersów białych i w sumie na to samo by pewnie wyszło, bo on nie wytrzymuje w dadzie nawet połowy tego czasu co w pampersie, co jest szczególnie uciazliwe w nocy, jak mi się wybudzał po każdym siku ze mu mokro a ja zmieniałam pielucha za pieluchą, oszaleć mozna


Dodany tekst: 11 Kwi 2013, 23:40:52

justynaaaa2 :D
ale to wcale nie sa najdrozsze pieluchy na rynku
bella happy sa droższe ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

didi_loczek

Wojtek od zawsze tylko w Pampersach, inne pieluchy natychmiast go uczulały.
Przeważnie kupujemy te:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Są cieniutkie, a przy tym bardzo chłonne. Nigdy nie mieliśmy wpadek czy przecieków.

Co ciekawe, pampersy kupowane w Polsce dziwnie mi śmierdzą  :hmm: Na 100% mają inny zapach niż te kupowane w Niemczech  :hmm:

ishka82

salsa, ja wszystko rozumiem i kupuj co chcesz, tak jak każdy, ale nie pisz, że dada itp. maja taką samą cenę/Ty kupujesz je w takiej samej cenie jak pampersy białe, bo to po prostu nieprawda ;D ot, tyle :)
a w ogóle, to co ja robię na wątku wyprawkowym lol lol lol

salsa

#1154
ishka wyjasnilam ci moj tok rozumowania wyzej, przeczytaj jeszcze raz jak nie rozumiesz o co mi chodzi bo powtarzac mi sie nie chce ;)

Dodany tekst: 12 Kwi 2013, 12:16:27

didi_loczeku nas takich nie widzialam
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

#1155
Cytat: didi_loczek w 12 Kwi 2013, 12:33:00Co ciekawe, pampersy kupowane w Polsce dziwnie mi śmierdzą  hmm Na 100% mają inny zapach niż te kupowane w Niemczech

polskie mają taki specyficzny zapach, smrodek mi akurat nie przeszkadza kompletnie ale wiele osób narzeka

ale jakościowo różnicy nie zauwazyłam kompletne, dla mnie taki sam dobry pampek (kupowałam kilkukrotnie niemieckie)


Dodany tekst: 12 Kwi 2013, 12:20:16

Cytat: salsa w 12 Kwi 2013, 13:15:48didi_loczeku nas takich nie widzialam
to sa te zielone normalne tylko szata pudła inna

didi_loczek

Kasia no jakościowo powiedziałabym, że są takie same (oprócz tego że niemieckie są droższe :D).
Tylko ten zapach dziwny  :hmm:

Kasia

#1157
no tylko tym zapachem się różnią
nie wiem skąd on w polskich chyba że to ma być własnie zapach zapach czyli pachnace pampersy a im nie wyszło ;)


Dodany tekst: 12 Kwi 2013, 12:28:43

Cytat: salsa w 12 Kwi 2013, 00:39:23bella happy sa droższe wink
tańsze są ;)
bella happy promocyjna paczka to wydatek rzedu 17,50zł a nawet i taniej a tam 42sztuki są
z tych ogólnodostepnych pieluch to pampki białe najdroższe, potem chyba zielone i dalej huggisy(te nieraz tyle co zielone pampy kosztują) , bella i reszta marek własnych

salsa

Kasia to ja chodze chyab po innych sklepach bo nawet chciałam kupic ostanio te bella happy ale i w Auchanie i w Carrefourze były drozsze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

no bo pewnie porównujesz cenę promocyjną białych pampów do standardowej ceny belli ;)

ceny niepromocyjne ;)
http://www.ceneo.pl/11426771
http://www.ceneo.pl/14355347



justynaaaa2

salsa w realu też jest promocja na białe :) po 39,49 :)
w ogóle wszystkie są w promocji i białe i zielone we wszystkich rozm. gdyby ktoś szukał :)

salsa powiedz mi jeszcze ile zużyłaś paczek 1 tych białych? bo nie wiedziałam ile wziąć, więc wzięłam 1op 1 i 1op. 2 na razie  :hmm:

abkasia

W Polsce wszystkie poeluchy sa suuuper i baaardzo tanie... Tutaj jest masakra..
Pampersy sa strasznie drogie i pakowane w takue malutkie  opakowania po 20 sztuk..

Kasia

o kurdę, to dopiero lipa ....

abkasia

Lipa lipa, wiec cieszcie sie ze macie taaaki wybor ;)

salsa

Cytat: justynaaaa2 w 12 Kwi 2013, 14:30:28salsa powiedz mi jeszcze ile zużyłaś paczek 1 tych białych? bo nie wiedziałam ile wziąć, więc wzięłam 1op 1 i 1op. 2 na razie  hmm
ja na poczatek kupiłam tylko jedno opakowanie jedynek - wiecej nic nie kupowałam bo nie wiedziałam ile tego bedzie szło i jak długo jedynki bedą potrzebne
ostatecznie Aleks urodził sie chudy, wiec w sumie jedynek zuzyłam 3 paczki (tzn tą trzecią to jzu tak wykonczyłam bo w połwowie trzeciej powinnam była juz rpzejsc na dwójki) ale do tego zmeczyłam paczkę Dad no i w szpitalu były pieluchy belli , nie miało sie swoich

teraz juz jestem na dwójkach
jedynki białe sa dośc duze jak na jedynki bo tylko ciut mniejsze od dad dwójek
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

didi_loczek

Jak trafię w Realu na promocję Pampersów, to za sztukę wychodzi 0,24 €.

justynaaaa2

ok dzięki  :beer: czyli jeszcze jedną pakę mogę kupić :) właśnie doczytałam że te białe są trochę większe też od zielonych w tym samym rozm. więc myślę, że spokojnie zużyję :)

abkasia o rany faktycznie lipa, zwłaszcza że taki maluch jak Lea zużywa jeszcze pewnie sporo  :crazy:
didi no to drożej, fakt

kasiad

#1167
Cytat: salsa w 11 Kwi 2013, 21:45:05
28 czy 37 to juz żadna róznica ;)

jednak różnica biorąc pod uwagę, że to 9 zł na jednej paczce, a tych paczek w ciągu przypuśćmy 3 lat dziecko trochę zużyje  ;)
S. wczoraj mniej więcej policzył jaka jest różnica przy używaniu pampków białych i zielonych (to zależy ile dziecko zużywa w ciągu dnia i przez ile lat używa) to wyszło ok. 1000 zł

Mój pomysłowy Mąż zabawił się wczoraj w testera :D
Nalał 100 ml wody do 4 pieluch, Pampersów białych i zielonych, Huggiesów i Babydreamów, a później je porozcinał zobaczyć co mają w środku  :D
I najmniej mokro (dotykałam wszystkie) było w Pampkach białych, dziecko może w nich wytrzymać najdłużej bo tej wilgoci tak mocno nie czuć
Pampki zielone, Babydream i Huggiesy było mokruteńkie, gdy położyłam rękę od razu czułam dyskomfort (jakbym miała mokre majtki na sobie)  ;)
Tylko białe Pampersy mają siateczkę z wkładką dzięki której nie przepuszczają tak bardzo wilgoci

Drażni mnie tylko ich zapach, bardzo mocno chemiczny, nawet kupy przez niego nie czuć  ;)

salsa

kasiad ale ja wyjaśniłam chyba ponad wszelką wątpliwość, ze dla mnie to zadna roznica, jesli mam oszczędzać na tym, ze dostaje rpodukt, ktory mi komplenite nie odpowiada i nie spełnia swojej roli
nie traktuje jako oszczędności kupowania czegos co sie nie sprawdza i czego muszę zuzyc dwa albo i trzy razy wiecej bo w efekcie wychodzi drozej i do tego ja sie mecze i dziecko się meczy
a ostatecznie i tak musz ekupic ten drozszy produkt
no ja nie wiem co tu jest niezrozumiałe :D

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

kasiad

salsa ja nie każę kupować towaru, który Ci nie pasuje, ani nie namawiam, nie przekonuję etc.
odniosłam się tylko do zacytowanej wypowiedzi :)

salsa

ale ta wypowiedz wyrwana z kontekstu nie ma sensu :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

olgaaa1

U nas zawsze pampersy, chociaż ostatnio chyba się popsuły bo przecierają, albo moje dziecko naraz tyle wali, że pielucha nie daje rady. Konwalia pisała o torturach z lidka i dla mnie sa ok, trochę sztywniejsze niż pampy, ale dla mnie to na plus bo się nie ściągają. Najfajniejsze sa te pampersy wkładane jak majtki, ale one wychodzą 1zl za sztukę


olgaaa1

Cytat: Justynna w 12 Kwi 2013, 16:44:25
:D


Kurka piszę z telefonu i zamienia mi czasami idiotycznie tojrusy miało być. Chociaż zrobiłam test szklankowy i pampersy sa bardziej chłonne.

abkasia

#1174
 Tutejsze biale pampersy  :D
Wygladaja jak nasze activ fitnes prawie tylko sa polowe ciensze.
Sa jeszcze w zielonym opakowaniu . Te nie maja elaatycznych boczkow i oczywiscue polowe ciensze. I cena.. 1,6 za sztuke