laktator, wkładki laktacyjne, smoczki, butelki, nakładki na tetamte ;)

Zaczęty przez gioseppe, 09 Paź 2008, 14:06:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

mi sie wydaje ze avent jest w miare cichym laktatorem, jak maly spi to ja spokojnie moge odciagac i sie nie obudzi
ale nie wiem czy to co dla mnie jest ciche dla innych tez bedzie ;)

didi_loczek

Według mnie Avent jest cichy:)
Spytałam P. jak on to widzi, powiedział że mój depilator jest głośniejszy ;D

zosia2007


mobka

No to terazx nei wiem co kupic :D Avent IQ jest jakies 80zl drozszy od mini electrica  :headbang:

aja

Cytat: zosia2007 w 02 Sie 2010, 22:14:53moj wibrator tez
buahahahha

u mnie odciąganie ręczne dużo bardziej drastycznie wyglądało ;)

mobka


elizapj

Cytat: mobka w 02 Sie 2010, 21:28:58
Ale to nie jest mini electic ;D
ale ten mini electric to jest medeli?
z ego co wiem medela ma tylka te 5 modeli http://www.medelabreastfeedingus.com/products/breast-pumps

a jesli ten mini electric to aventu...to jak wyzej - nie znalazlam zadnych homevideo-sow ( a tylko te oddaja prawdziwy halas;)
moze ktos ze strefy, kto ma ten model, moglby wlaczyc nagrac i rzucic na strefe:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka



mobka


zosia2007

jux pisze

Dodany tekst: 02 Sie 2010, 22:16:26

mobka ja bym na twoim miejscu wziela avent jesli ta medela tak glosno dziala tym bardziej ze czasem moze n=ci si ezdarzyc odciagac noca i pobudzisz caly dom ;)

avent jak dla mnie jest super, w miare cichy, dobrze ciagnie. tak jak napisala didi ma trzy koncowki - mozna podlaczyc wtyczka do gniazdka, mozna podlaczyc do takiego akumulatorka bezprzewodowego i mozne byc reczny. reczny jest fajny jak chcesz szybko sciagnac pokarm bo wtedy o wiele szybciej sie sciaga niz elektrycznym.

ja co prawda mam pozyczony laktator od kolezanki ale jak bede miec jeszcze kiedys dziecko to na pewno kupie ten aventu

Kata

Ja za poradą niektórych osób ze strefy i koleżanek, które niedawno rodziły nabyłam Medelę mini electric. Podłączyłam ją żeby sprawdzić czy działa i nie wydała mi się jakoś głośna. Ale może inaczej głośność będę odbierać np. korzystając z niej w nocy lub często.

No cóż, pożyjemy zobaczymy :)
Pozdrawiam

Kata

mobka


marcheewka

Cytat: mobka w 02 Sie 2010, 21:52:51
O zesz w morde, no glosny jest :D

Kuzynka miała medele i mówiła, ze był głosny. W nocy nakrywała go poduszką aby małego nie obudzić, ale zależy jaki sen ma dziecko.
Dla mnie on hałasuje głośniej niż golarka mojego M!!
Ja znalazłam aventa na alegro w  cenie 275 zł, to nie jest porazająca cena
http://allegro.pl/item1170714980_philips_avent_iq_laktator_elektroniczny_top_model.html

Medelę widzialam za 237

http://allegro.pl/item1166256111_laktator_elektryczny_medela_mini_electric_promocja.html

Dla mnie ta różnica w cenie jest niewielka i sklaniam się ku aventowi, szczególnie, że chcę jeszcze nabyć podgrzewacz do butelek
http://allegro.pl/item1162548159_philips_avent_podgrzewacz_do_butelek_scf_255.html

elizapj

Cytat: mobka w 03 Sie 2010, 10:43:13I nie wiem co kupic. Na razie sie wstrzymuje Grin
na ktoryms z tych filmikow padla rada by nie zaczynac laktatorow do momentu jak sie nie jest juz dobrze zaznajomionym z karmieniem piersia, wg filmiku, zazwyczaj ok 6t. to moze jeszcze masz czas:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


mobka


aniak1211

Moj reczny z TT byl b.dobry i w zupelnosci wystarczal:)

mobka

Ale wlasnie, pewnie nie musialysci pobudzac laktacjil A tego przed porodem nie wiadomo.  Dlatego mam zgryza ;D

OlaFasola

Cytat: mobka w 04 Sie 2010, 21:08:53A tego przed porodem nie wiadomo
I tu jest pies pogrzebany.
Do zwykłago opróżnienia piersi IMO lepszy jest ręczny, ściąga się szybciej. Ale takim to już laktację jest ciązko pobudzić. Bo machanie po 15 minut na każdą pierś, po każdym karmieniu to jest masakra.

aniak1211

Cytat: mobka w 04 Sie 2010, 20:08:53
Ale wlasnie, pewnie nie musialysci pobudzac laktacjil A tego przed porodem nie wiadomo.  Dlatego mam zgryza ;D
Ja musialam walczyc o pobudzenie laktacji,
pierwsze 3 doby prawie nie mialam pokarmu,
pozniej tylko troszke,
laktator pomogl mi i bylam z niego zadowolona,nie wiem jakby to bylo z elektronicznym-pewnie szybciej i latwiej,no ale roznica w cenie jest duuuza ;D
I warto kupic przed porodem-ja nie mialam a nawal mialam w niedziele jak wszystkie sklepy byly zamkniete,w poniedzialaek z rana poszlam do najblizszej apteki gdzie nie mieli i musialam cierpiec do 15-jak maz kupil po powrocie z pracy.

nionczka

Cytat: mobka w 04 Sie 2010, 21:08:53Ale wlasnie, pewnie nie musialysci pobudzac laktacjil A tego przed porodem nie wiadomo.  Dlatego mam zgryza

wybierz model, ale nie kupuj. Po porodzie zobaczysz czy potzrebujesz i jaki.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

ja miałam najgorszy/najtańszy możliwy model z apteki. mama mi na szybko kupiła zaraz po porodzie. przydał się tylko jak miałam zastój/zapalenie piersi. poza tym nie używałam w ogóle laktatora

Kata

Ja początkowo nie planowałam zakupu laktatora przed porodem, ale gdy się okazało, że będę mieć cc i że różnie bywa z pokarmem potem i że może trzeba będzie pobudzić laktację, to stwierdziłam, że jednak nabędę przed, żeby męża dodatkowo bieganiem po aptekach nie stresować. Poza tym na Allegro można kupić laktatory dużo taniej niż w aptekach i to też jest argument za kupnem wcześniej.
Pozdrawiam

Kata

mobka

Cytat: Kata w 05 Sie 2010, 10:25:54na Allegro można kupić laktatory dużo taniej niż w aptekach i to też jest argument za kupnem wcześniej.
Ale jest odbior osobisty lub wysylka kurierem i nastepnego dnia sie juz ma. Wiec to mnie wstrzymuje.

Martullek ja bym chciala moc od czasu do czasu odciagnac, zeby wypic jakies winko np., albo wyjsc na jakies spotkanie. Przypuszczam, ze i tak odstawie przed powrotem do pracy. Tylko wlasnie kwestia ewentualnego braku pokarmu mnie powstrzymuje przed zakupem recznego... nie wiem co zrobic ;D Podoba mi sie ten avent, ale wydawac kase po to, zeby go uzyc kilka razy.... hmm... 150zl mozna spokojnie na cos innego spozytkowac :D