Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Cytat: zuzia w 08 Paź 2008, 09:22:37
z suknią z odsłoniętymi plecami może być problem ze stanikiem :(
Fakt Zuziaczku, o tym nie pomyslalam.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: magdarynka15 w 08 Paź 2008, 09:24:27
Cytat: zuzia w 08 Paź 2008, 09:22:37
z suknią z odsłoniętymi plecami może być problem ze stanikiem :(
Fakt Zuziaczku, o tym nie pomyslalam.

bo szczuplaki to mają staniki na każdą okazję dostępne niemal od ręki ;)  lol

magdarynka

Cytat: zuzia w 08 Paź 2008, 09:26:07
Cytat: magdarynka15 w 08 Paź 2008, 09:24:27
Cytat: zuzia w 08 Paź 2008, 09:22:37
z suknią z odsłoniętymi plecami może być problem ze stanikiem :(
Fakt Zuziaczku, o tym nie pomyslalam.

bo szczuplaki to mają staniki na każdą okazję dostępne niemal od ręki ;)  lol
Zwlaszcza jak jest to 75B  lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zuzia

Cytat: mandryll w 08 Paź 2008, 09:46:48
http://www.bestbridalprices.com/maggie-sottero-wedding-dress-iris-p-13387.html?cPath=1_40


A cos takiego?

suknia piękna, ale moim zdaniem (nieszczuplaka) - nie bardzo, bo:
1. podkreśla na górze wszystko, ale kończy się w takim dość... newralgicznym miejscu
2. szyfon podkreśli nie to co trzeba niestety

giga

#80
Cytat: magdarynka15 w 08 Paź 2008, 09:19:18
Wazne jest zebys przestala sie stresowac i ruszyla na podboj salonow ( ktorych kilka jednak w Sosnowcu jest ;) ) i poprzymierzala rozne fasony. Zreszta do Katowic calkiem blisko i tam wybor duzo wiekszy. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania.
[/quote 
Tu masz link adresów  salonów sukien ślubnych w Sosnowcu i okolicach
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=salon+sukien+w+Sosnowcu&spell=1
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

Mandarynka a Ty jestes z Sosnowca?:) Ślub mamy w kościele na Jagiellońskiej a wesele w Manhattanie na Plonów

magdarynka

Cytat: giga w 08 Paź 2008, 10:28:13
Cytat: magdarynka15 w 08 Paź 2008, 09:19:18
Wazne jest zebys przestala sie stresowac i ruszyla na podboj salonow ( ktorych kilka jednak w Sosnowcu jest ;) ) i poprzymierzala rozne fasony. Zreszta do Katowic calkiem blisko i tam wybor duzo wiekszy. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania.
[/quote 
Tu masz link adresów  salonów sukien ślubnych w Sosnowcu i okolicach
http://www.google.pl/search?hl=pl&lr=&sa=X&oi=spell&resnum=0&ct=result&cd=1&q=salon+sukien+w+Sosnowcu&spell=1
I jeszcze w Katowicach : Madonna, Lisa Ferrera, Urszula Mateja, Margarett , Eva Sass ( tez w Sosnowcu )
www.margarett.pl
www.lisaferrera.pl
www.madonna.pl
www.evasass.com
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 10:46:46
Mandarynka a Ty jestes z Sosnowca?:) Ślub mamy w kościele na Jagiellońskiej a wesele w Manhattanie na Plonów
Jestem, jestem  :yes:  :yeah: :yeah: :yeah: Kosciol znam a sale ??? To na Pogoni czy na Kukułek?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

magdarynka....nie nie nie..... to jest tak jakbyś wyjeżdżała z Grota - Roweckiego w kierunku czeladzi, ale nie zjeżdżając z wiaduktu tylko cały czas prosto- skręca się w uliczkę zaraz na przeciw Prema - Milmet

magdarynka

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 11:01:41
magdarynka....nie nie nie..... to jest tak jakbyś wyjeżdżała z Grota - Roweckiego w kierunku czeladzi, ale nie zjeżdżając z wiaduktu tylko cały czas prosto- skręca się w uliczkę zaraz na przeciw Prema - Milmet
Juz wiem  :yes: Bo sa jeszcze domy weselne Manchatan  ;) Tam gdzie ty mielismy miec wlasnie wesele, bardzo fajne miejsce  :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

ten Manhattan bardzo ładnie wygląda po remoncie. W prawdzie okolica nie ciekawa ale w środku jest ślicznie. Stylizowane na zameczek, dwupiętrowe (na dole jest sala z barem i z kominkiem, z miejscem dla dj'a i kilkoma stolikami ze skórzanymi fotelikami a na górze stół w kształcie L i kilka ław. Wszystko jest o tyle fajnie rozwiązane, że pięterko jest w formie balkoniku, wiec wszystko widać z dołu. Cały balkonik ma kutą barierkę oplecioną bluszczem a ściany są z szarego kamienia - strasznie mi się tam podoba:)

magdarynka

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 11:11:51
ten Manhattan bardzo ładnie wygląda po remoncie. W prawdzie okolica nie ciekawa ale w środku jest ślicznie. Stylizowane na zameczek, dwupiętrowe (na dole jest sala z barem i z kominkiem, z miejscem dla dj'a i kilkoma stolikami ze skórzanymi fotelikami a na górze stół w kształcie L i kilka ław. Wszystko jest o tyle fajnie rozwiązane, że pięterko jest w formie balkoniku, wiec wszystko widać z dołu. Cały balkonik ma kutą barierkę oplecioną bluszczem a ściany są z szarego kamienia - strasznie mi się tam podoba:)
Wiem  :D Juz bylismy umowieni na rozmowe z wlascicielka ale poszlismy jeszcze do Belvedere i na ta restauracje sie zdecydowalismy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG fason gory cudny :D dol taki juz bardziej normalny :) jeszcze jak masz porzadne biuscicho to hoho! :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

ziorientowalam sie wlasnie, ze to jedyne ramiaczka, ktore mi sie podobaja od dluzszego czasu! :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

MagdaG

#91
Zwierzątko... biuścicho - niestety DD, piszę niestety bo więcej z nim zachodu niż pożytku :( a jeszcze jedna opcja:

zuzia

MagdaG
wymierz się:
ciasno pod biustem (na wdechu) i luźno w biuście
i zajrzyj tutaj:
http://strefaslubna.pl/forum/index.php/topic,1909.0.html
to średnio mi się widzi to twoje DD  ;)

Kasia

DD ale piszesz że to dużo czy mało bo jeżeli dużo to zapraszam Cię do wątku stanikowego :) zaraz ci g lub h dorobimy :)

Kasia

zuzia uswiadomionemu człekowi to tylko jedno w głowie .... uswiadamianie innych  ;D

poli

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 13:17:48
Zwierzątko... biuścicho - niestety DD, piszę niestety bo więcej z nim zachodu niż pożytku :( a jeszcze jedna opcja:

piękna - o czymś takim sama myślałam...

zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG no zaleta tej ostatniej jest wyciecie dekoltu - na pewno wydluzy optycznie sylwetke - no i plecy tez super!!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

MagdaG

akurat rozmiaru jestem pewna... ostatnio szukałam porządnego stanika i trafiłam do porządnego sklepu, kobitka mnie wymierzyła na wszystkie strony i dała mi klika DD. Wszystkie były idealne..... a czy dobrze czy źle że DD - czasami denerwujące jest jak bluzka w pasie jest luuuźna a w biuście się rozchodzą. Generalnie nie narzekam - duże dekolty wyglądają rewelacyjnie:)

zuzia

MagdaG
ale samo DD nic nie znaczy.
70 DD? 80 DD?

MagdaG

pomiędzy 85DD a 90 DD w zależności od zapięcia