Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zosia2007

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:43:26
jeśli już to ecru... boję się, że biały mnie jeszcze pogrubi

MagdaG wez ty sie lepiej pukni w łeb  :hammer: :hammer: :hammer:

bedziesz piekna panna mloda !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

feeling.good

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:43:26
jeśli już to ecru... boję się, że biały mnie jeszcze pogrubi


nie dopasowuj koloru sukni do figury, ale do typu urody:)

MagdaG

powiem Wam, że jesteście niezastąpione..... ale mam już taki bałagan w głowie, że ogłupiałam lekko:) Najlepsze jest to, że jeszcze 8 miesięcy do ślubu a ja mam już praktycznie wszystko załatwione - ślub, wesele, listę gości, nawet mojemu przyszłemu już wybrałam garnitur.... tylko ze mną bida:)

feeling.good

i bardzo dobrze, ze wczesnie zaczynasz organizacje. Pozniej nie bedziesz sie martwic, ze czasu zabraknie na dogranie wszystkich szczegolow. A jest ich przeciez sporo.
Na 8 miesiecy przed slubem tez mi sie wydawalo, ze na wszystko jest jeszcze tyyyle czasu. Zaczelam przygotowywac rozne rzeczy drobniejsze bo juz sie nie moglam doczekac.
I bardzo dobrze, bo gdybym odlozyla to na pozniej - wielu rzeczy nie zdazylabym przygotowac.
Ciesz sie organizacja bo niestety tez piekny okres zdecydowanie za szybko mija:(

zuzia

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:24:24
a jeśli chodzi o welon - myślałam o prostej hiszpance, takiej lezce nie za długiej zaczepionej z tyłu głowy

http://allegro.pl/item448338825_welon_hiszpanski_od_pracowni_slubnej.html


odradzam
poszerzy cię.
długa mgiełka jest świetnym wyjściem

nie musisz iść w białym
jest ecru, złamana biel, złoto - jeżeli chodzi o jasne kolory

rubin04

Co do mierzenia - we Wrocławskim Flossmanie jak byłam na przymiarkach była tez dziewczyna w duzo wiekszym rozmiarze i meirzyła keicki np. tak że zamek z tyłu nei był zapinany ale mogła zobaczyc jak material, krój mniej-wiecej pasuje. Omijaj salony co to od razu karzą kupować..

A co do sukienek i spódnic - moja koleżanka z Rosji dopiero tu przekonała się ze w sukience wyglada znacznie lepiej niz w spodniach - namówiłam ja do przymiarki kilku kiecek i.. wyjeżdzajać z Polski miala w torbie 5 nowych sukienek! A dziś mi pisze że od razu w pracy zauważyli zmianę i bardzo chwalą...
Zaraz poszukam jakiegoś jej zdjecia.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



MagdaG

Zuzia wszystko piękne... tylko ja szukam czegoś jak "najmniejszego" na dole - bez warstw:) wiem wiem.... cięzki ze mnie przypadek:)

elve

MagdaG a moja odważna? bez pleców?

rubin04

No te co Ty Magda wklepiłaś bardzo piekne ale w wiekszosci tak jak pisze Zuzia  - dla szczuplych.. Taki lejący materiał to nie wiem czy nie bedzie podkreslać krągłosci, a nie o to nam chodzi...

Mysle ze z tych co Ty wkleilas to ta 018 mozna by jakos "pokombinowac" i moze coś wyczarowac...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

elvelve właśnie czegoś takiego szukam... coś w tym stylu. W prawdzie to jeszcze nie to, ale już będę miała co krawcowej pokazać. Może ona coś wymyśli. Najgorsze jest to, że przeglądałam już chyba wszystkie strony z sukniami i nic mnie na kolana nie powaliło (nawet gdybym nosiła rozmiar 38). Liczę w dalszym ciągu na Waszą pomoc bo na faceta nie mam co liczyć, mojej mamie podoba się zupełnie co innego niż mnie a świadkowa ma rozmiar 36 a poza tym młode to jeszcze i myśli zupełnie w innych kategoriach niż ja:)

elve

MagdaG do usług :) ta 018, o której rubin wspomina też jest ok

czasu jest sporo :)

MagdaG

Cytat: rubin04 w 08 Paź 2008, 00:06:25
No te co Ty Magda wklepiłaś bardzo piekne ale w wiekszosci tak jak pisze Zuzia  - dla szczuplych.. Taki lejący materiał to nie wiem czy nie bedzie podkreslać krągłosci, a nie o to nam chodzi...

Mysle ze z tych co Ty wkleilas to ta 018 mozna by jakos "pokombinowac" i moze coś wyczarowac...


kombinować będę z pewnością. Znając życie to pomieszam kilka sukien naraz. Już współczuję mojej krawcowej:)

rubin04

Magda - damy rade! A czasu na sukienke jeszcze zostało trochę wiec śpij spokojnie! A jutro bedziemy myslec dalej!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

taaa.... tylko jak tu spać jak mój przedślubny tak chrapie, że aż go z drugiego końca mieszkania wyraźnie slychać?:) Ale Wam życzę dobrej nocki:)

rubin04

..ja mam gorzej - mój ślubny wyjechał na 2 dni :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:30:42
Callja: włosy rozpuszczone proste czarne do pasa:)

Powiem tak - rozpuszczone włosy + welon to przykład ewidentny... warstw, których tak się obawiasz!! Jesli koniecznie taka opcja, to na pewno welon musi być jednowarstową mgiełką, i to zdecyfdowania dłuuuugą. Inaczej osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego - zamiast lekkości będzie przytłoczenie i skrócenie. Warstwy na głowie "przyduszą" Cię do ziemi, ujmą Ci wzrostu, a koronka przy krótkim welonie dodatkowo "przetnie" optycznie sylwetkę skracając ją jeszcze bardziej. Do rozpuszczonych włosów na pewno nie pasują też efektowne odsłonięte plecy sukni elve - po prostu cały "grecki" efekt ukradną Ci włosy ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

elve

mam nadzieję, ze ja za tydzień wróce, to będziesz zdecydowana na greckie cudo bez welonu :ag:

zuzia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 00:08:07
elvelve właśnie czegoś takiego szukam... coś w tym stylu. W prawdzie to jeszcze nie to, ale już będę miała co krawcowej pokazać. Może ona coś wymyśli. Najgorsze jest to, że przeglądałam już chyba wszystkie strony z sukniami i nic mnie na kolana nie powaliło (nawet gdybym nosiła rozmiar 38). Liczę w dalszym ciągu na Waszą pomoc bo na faceta nie mam co liczyć, mojej mamie podoba się zupełnie co innego niż mnie a świadkowa ma rozmiar 36 a poza tym młode to jeszcze i myśli zupełnie w innych kategoriach niż ja:)

no bo nie wybiera się sukni tylko na podstawie fotki w necie. musisz ją zobaczyć! to co na stronie www to tylko połowa. trzeba zobaczyć materiał, dotknąć, przymierzyć - wiele dziewczyn ci powie, że poszło w sukience (fasonie) który np. odrzuciło na samym początku bo będzie nie dla nich.
wiele sukien, które wydają się piękne w necie traci przy pierwszym spotkaniu i odwrotnie. wiele sukien, które wydawały się... no nie bardzo są przepiękne na żywo. Photoshop nie zawsze jest in plus  ;)

zuzia

Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 23:57:51
Zuzia wszystko piękne... tylko ja szukam czegoś jak "najmniejszego" na dole - bez warstw:) wiem wiem.... cięzki ze mnie przypadek:)

ale co to znaczy "czegoś najmniejszego na dole"?
myślę, że to nie do końca się sprawdzi bo:
1. jeżeli weźmiesz suknię jednowarstwową, np. z tiulu czy czegoś cieńkiego to będzie cie "opatulać" i w zasadzie podkreśli wszystko
2. brak halki też popsuje efekt
nie musisz mieć na dole 10 warstw. ale np. świetnie sprawdza się taka trochę grubsza satyna (nie taka koszulkowa) bo bardzo ładnie się układa. z halką to są raptem 2 warstwy, z tym, że halka do grubych nie należy a chodzi głównie o koło.
poza tym jeżeli weźmiesz koło na dole (nie za wielkie, tylko tak, żeby się ładnie układało) to też pomoże w uzyskaniu ładnego efektu talii. wiem co mówię -też miałam taką sukienkę :)

zuzia

ps. zapomnij o rękawiczkach!

magdarynka

MagdaG przedewszystkim witam moja krajanke  brawo brawo brawo Tak sie ciesze ze az Ci poleje dziewczyno  :piwko: Z tego co pokazaly dziewczyny najbardziej podobaly mi sie propozycje elvelve.ta z odslanietymi plecami.Ne jest tak ze jak suknia jest dolem lekko rozszerzona to pogrubia. Wazne jest zebys przestala sie stresowac i ruszyla na podboj salonow ( ktorych kilka jednak w Sosnowcu jest ;) ) i poprzymierzala rozne fasony. Zreszta do Katowic calkiem blisko i tam wybor duzo wiekszy. Trzymam kciuki za owocne poszukiwania.

ps. A gdzie masz wesele ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

z suknią z odsłoniętymi plecami może być problem ze stanikiem :(

magdarynka

Cytat: callja w 08 Paź 2008, 00:59:44
Cytat: MagdaG w 07 Paź 2008, 22:30:42
Callja: włosy rozpuszczone proste czarne do pasa:)

Powiem tak - rozpuszczone włosy + welon to przykład ewidentny... warstw, których tak się obawiasz!! Jesli koniecznie taka opcja, to na pewno welon musi być jednowarstową mgiełką, i to zdecyfdowania dłuuuugą. Inaczej osiągniesz efekt odwrotny do zamierzonego - zamiast lekkości będzie przytłoczenie i skrócenie. Warstwy na głowie "przyduszą" Cię do ziemi, ujmą Ci wzrostu, a koronka przy krótkim welonie dodatkowo "przetnie" optycznie sylwetkę skracając ją jeszcze bardziej. Do rozpuszczonych włosów na pewno nie pasują też efektowne odsłonięte plecy sukni elve - po prostu cały "grecki" efekt ukradną Ci włosy ;)

Zgadzam sie, rozpuszczone wlosy wprowadza dodatkowy zamet a ladnie upiete odslonia szyje i wydluza sylwetke.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login