Suknia dla NIEszczupłej

Zaczęty przez MagdaG, 07 Paź 2008, 17:06:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 13:27:45
pomiędzy 85DD a 90 DD w zależności od zapięcia


czyli zapraszamy do wątku stanikowego :)


zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG no to teraz sie porobilo :D to wszystko przeze mnie, bo wspomnialam o biuscie :D  juz one Cie wyobracaja na lewa strone :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

elizapj

Cytat: zuzia w 07 Paź 2008, 18:13:53
MagdaG
ja też nie należę do tych najszczuplejszych.
wybrałam suknię w literę A.
poszukaj też przygotowań kffiatka :)
kffiatek wygladal przeslicznie w swojej sukni:)
mysle ze jesli przejrzysz strefe relacji to znajdziesz kilka pm kt pieknie wygladaly w roznych modelach sukien, podkreslajac swoje ksztalty nie bedac rozm 38:)
to fakt, ze w salonach znajdziesz glownie male suknie do przymiarek:((( bardzo nad tym ubolewam, bo czesto sa tak male, ze sie w nie nie mieszci polowa mierzacych:((( sprowadzaja 1 egzemplarz do przymiarek i sie nie przejmuja:( ale sie tym nie zrazaj!!!! idz i ogladaj suknie na zywo. im wczesniej tym lepiej. na obrazkach czesto wygladaja inaczej. musisz sie do kroju przkeonac na wlasne oczy, oraz do dotyku. nie daj sobie wciskac czegos jedynego co maja w salonie w twoim rozmiarze. po prostu ogladaj wszystko, kaz sobie wyciagac kazdy mozliwy wzor kt cie choc troche interesuje.  jak sobie zawezisz do kilki pytaj czy moga ci sprowadzic w twoim rozmiarze. wg mnie wiekszosc modeli sie da zrobic w kazdym rozmiarze.

w relacjach damki, jest link do bloga Kaliny, i ponizej zdjec damki jest rowniez jakas sliczn pm, kt na pewno nie ma 38, a wyglada przecudnie
http://www.kalina-bez-studia.com/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: Kasia w 08 Paź 2008, 13:29:47
Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 13:27:45
pomiędzy 85DD a 90 DD w zależności od zapięcia


czyli zapraszamy do wątku stanikowego :)



ZDECYDOWANIE!!!

justynaaaa2

ja teraz też już jako uświadomiona zapraszam cię właśnie tam  :hihi:

magdarynka

wiedzialam ze predzej czy pozniej wezmiecie sie za jej biust  ;) ;D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

a mam rozumieć, że to jakiś rytuał forumowy?:)

magdarynka z której części Sosnowca jesteś?

magdarynka

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 14:48:12
a mam rozumieć, że to jakiś rytuał forumowy?:)

magdarynka z której części Sosnowca jesteś?
Obecnie z Pogonii a wczesniej z Centrum. A ty?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 14:48:12
a mam rozumieć, że to jakiś rytuał forumowy?:)

swego rodzaju  ;) ale zobaczysz - wyjdzie ci to na dobre :)

MagdaG

magdarynka - Jagiellońska od urodzenia

Kasia

MagdaG Magda uwierz mi że biuścik DD to raczej mały biuścik zakładając że sie obwód dobrze dobierze  ;D

ja mam DD lub nawet E a dużymi piersiami poszczycic sie nie mogę :)

magdarynka

MagdaG calkiem blisko moich dawnych katow
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MagdaG

Kasia... jeszcze trochę takiej forumoterapii a będę myśleć, że mam małe piersi i w ogóle jestem super laska:);)

zuzia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 15:03:52
Kasia... jeszcze trochę takiej forumoterapii a będę myśleć, że mam małe piersi i w ogóle jestem super laska:);)

no przecież jesteś!


zuzia


MagdaG

Chyba wybrałam, przynajmniej na tą chwilę tylko powiedzcie mi jaki welon do takiej sukienki powinien być jeśli kiecka ma być w kolorze ecru? I tak sobie pomyślałam, że prosty bukiet z białych kalii do tego i delikatny szal (nie chcę mieć odsłoniętych całkiem ramion) ?:)

zuzia

MagdaG
ta sukienka będzie ok. tylko jeżeli masz płaski brzuszek.

MagdaG

Zuzia.... w miarę płaski ale duże wcięcie, a biorąc pod uwagę, że w tej chwili katuje się 800 kcal/dzień a w czerwcu się zagorsetuje to myślę, że będzie ok:)

zuzia

Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 15:34:29
Zuzia.... w miarę płaski ale duże wcięcie, a biorąc pod uwagę, że w tej chwili katuje się 800 kcal/dzień a w czerwcu się zagorsetuje to myślę, że będzie ok:)

szczerze?
wolałabym suknię z gorsetem (jednoczęściową) niż gorset osobno + suknia. zwłaszcza w czerwcu.

elizapj

#120
Cytat: MagdaG w 08 Paź 2008, 15:27:16
tylko powiedzcie mi jaki welon do takiej sukienki powinien być jeśli kiecka ma być w kolorze ecru? I tak sobie pomyślałam, że prosty bukiet z białych kalii do tego i delikatny szal (nie chcę mieć odsłoniętych całkiem ramion) ?:)

haha to jzu klasyczny blad wszystkich pm;) chciec zdcyowac o wszystkim naraz, od razu, przed przymiarka;) sie nie da! na serio. musisz wrzucic na luz i zajac sie tematami po kolei...zawsze zaczynajac od sukni. jak juz zamkniesz ten temat zaczniesz o welonie, butach, kwiatach, szalach etc:)
na serio. krok po kroku bedzie latwiej.
najpierw cos przymierz...i mysll tylko o samej sukni. reszta potem sie ulozy. teoretyzowac o calosciowym wygladzie nie ma co, trzeba to dopiero oceniac widzac odbicie w lusterku:) wczesniej i inaczej sie na da.
mozesz co najwyzej zaczac notowac sobie pomysly, typu:
wole welon dlugi niz krotki
kwiatki wole jasne niz ciemne/moje ulubione to irysy
szal bym chciala malo przezroczysy
etc
etc
ale powaga, nie wchodz w te tereny zanim nie wybierzesz sukni:) bedzie dobrze!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

popieram elize, ja o swoim nakryciu glowy zdecydowałam przed wyjscie do koscioła :D

a co do tej sukni (pieknej zreszta :) - zdajesz sobie sprawe, ze nie zalozysz do niej zadnego stanika? Jesli to dla Ciebie nie problem to ok.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

ja tez polecam gorset :D co prawda oddychac i jesc nie bedziesz mogla lol ale jaki efekt :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zwierzatko_mojej_mamy

MagdaG a dajze spokoj   :hammer: :hammer:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl