do misiak_maly

Zaczęty przez eva_luna, 29 Sie 2007, 19:02:44

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

eva_luna

Misiak-maly, tak jak mowilam robilam zdjecie sama i wyszlam dosc glupkowato. Mniej wiecej widac, ze oko jest przyciemnione, choc na zywo duzo bardziej. Zamieszczam podobizne i prosze sie nie smiac z miny!!

salsa

na prawdę ładny makijaż:) ja bym może tylko mocniej pociągnęła usta, ale to już sprawa indywidualna bo ja lubię szminki , błyszczyki tylko na co dzień. Wiem jednak ze wiele dziewczyn woli błyszczyki i neutralne usta:) :mrgreen:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

elve

Co prawda to nie do mnie, ale... bardzo ładny makijaż. Mina też :-P

sweedee

Co prawda, nie jestem misiak mały, ale masz bardzo ładny kolor oczu  ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

eva_luna

heheh dzieki za mile komentarze. Mam duzo komplekow ale kolor oczu to jedna z niewielu rzeczy, ktore u siebie lubie i uwazam, ze jest ladny.

Salsa, jesli chodzi o kolor ust, to rzeczywiscie nie lubie mocno pomalowanych ust i "zazyczylam" sobie cos delikatnego, wole podkreslac oczy bo mi sie podobaja a usta uwazam, ze mam za duze i wole ich nie podkreslac. :)

salsa

eva_luna, ale Ty jesteś...! wiesz ile w Hollywood kosztuje takie usta?! i to co kilka miesiacy sie chodzi na kolagen. A ta ma i jej sie nie podoba.

ja bym użyła ładnej szminki w kolorze zgaszonego, zimnego różu, albo bakłażanu, albo jezyny-tylko  jeśli to jest ciemniejsza szminka to sie nakłada odrobinę pędzelkiem na usta a nastepnie sie ja nim rozprowadza, dzieki czemu jest cienka warstwa a kolor nie ejst mocny. na koniec nakłada sie błyszczyk na szminkę


ten błyszczyk sam gasi cały urok Twoich ust.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

tylko oczy sa naprawde dosc mocne i nie chce przegiac. Teoretycznie jak maluje mocno oko, to usta delikatnie.

A jesli chodzi o te moje usta- jak bylam w wieku dorastania, jak czlowiek glupieje, gdy ktos komentuje jego cialo, to moja siostra powiedziala mi, ze mam takie calusne usta... To byl dla mnie taki wstyd i obciach, ze do tej pory mi zostalo i nie lubie podkreslac ust.  :lol:

malutenka

Cytat: "salsa"va_luna, ale Ty jesteś...! wiesz ile w Hollywood kosztuje takie usta?! i to co kilka miesiacy sie chodzi na kolagen. A ta ma i jej sie nie podoba.
O zgadzam się! Ja bym tutaj dała jeżynowy kolor... chyba najbardziej pasuje.
Oczy i ich oprawę masz śliczną :->

salsa

hmm, ale szminka do podkreślonych oczu może wyglądać dobrze,jesli sie nie rpzesadzi:) czasem sam błyszczyk daje efekt niedokończonego mejkapu
powiem tylko, ze >
Cytat: "eva_luna"calusne usta...
> to jest mega komplement i powinnaś byc dumna z tych ust!pewnie siosta takich nie ma i az ja skręca z zazdrosci

dla porównania daje moje foto slubne, mam mocno oczy a usta sa pomalowane i szminka i błyszczykiem
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

hmm, masz racje salsa, jedno nie gryzie sie z drugim :lol:  Moze sie odwaze....

wrobelek0403

salsa, a co to za kwiatki masz w bukiecie?? bo wydaje mi sie, ze to roze, ale jakies takie nietypowe :)

swoja droga, wygladalas wystrzalowo :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

wrobelek0403, dzieki, dzieki:) jak skoncze galerie z pleneru to zamieszcze w galerii (maslo maślane:-) )
mam tam jasno kremowe, prawie białe roze i purpurowa eustome
zeby był kolor i zeby bylo lżejsze niz same roze

dla mnie pierwotnie inne kwiaty niz rozne nie wchodziły w gre, ale dałam sie rpzekonac do eustomy i sie bardzo ciesze bo ten kolorek był genialny

eva_luna, no jak mowie to mowie a jak mowie to wiem :)) ("wyjscie awaryjne")
skus sie, bo takie usta sa grzechu warte   8-)

[ Dodano: 29-08-2007, 21:52 ]
wrobelek0403, aha, ten facio na moim pierwszym foto to oczywiscie moj brat a nie mąż, zeby nie było:D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

eva_luna

salsa, normalnie rumienie sie  :oops:  pogadam z moja wizazystka i sprobujemy dobrac kolor mocniejszy, ale nie na tyle mocny zebym caly czas skupiala sie na swoim otworze gebowym  :lol:

sweedee

Cytat: "eva_luna"sprobujemy dobrac kolor mocniejszy, ale nie na tyle mocny zebym caly czas skupiala sie na swoim otworze gebowym :lol:
co za kobita!!! ta dalej swoje! Zasada jest taka, ze eksponujemy to, co mamy ładne (Ty: oczy i USTA!!!). Przy czym, kiedy oczy mocniej, to usta mniej (ale jednak, Haniu!)i na odwrót.
P.S. To samo sie tyczy ubrań: jak wyeksponowany dekolt, to nie nogi i na odwrót (ale o tym to już wiecie...) :-P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

misiak_maly

Cytat: "eva_luna"Misiak-maly, tak jak mowilam robilam zdjecie sama i wyszlam dosc glupkowato. Mniej wiecej widac, ze oko jest przyciemnione, choc na zywo duzo bardziej. Zamieszczam podobizne i prosze sie nie smiac z miny!!


Wielkie dzięki - rzeczywiście makijaż śliczny. Bałam się, że mocno podkreślone oczy mogą razić w środku dnia, ale u ciebie widzę, że nie rażą. Na pewno zdecyduję się na kreski i wydaje mi się, że dziewczyny mają rację ze szminką - taki ciemniejszy, zgaszony róż - ja szukam czegoś takiego-będzie ok.

Ładna z ciebie dziewczyna, pozdrawiam

importerka2008

Cytat: "eva_luna"tylko oczy sa naprawde dosc mocne i nie chce przegiac. Teoretycznie jak maluje mocno oko, to usta delikatnie.

A jesli chodzi o te moje usta- jak bylam w wieku dorastania, jak czlowiek glupieje, gdy ktos komentuje jego cialo, to moja siostra powiedziala mi, ze mam takie calusne usta... To byl dla mnie taki wstyd i obciach, ze do tej pory mi zostalo i nie lubie podkreslac ust.  :lol:

Coś jest z tymi siostrami, moja powiedziała mi lata temu, że nogi mam proste dopiero poniżej kolan i do tej pory noszę spódnice za kolano.

A makijaż mi się podoba. Lubie mocne oko.