Prezentujemy:) Mieszkanie Agatki i Kamilka jupppii :)

Zaczęty przez olgaaa1, 06 Paź 2008, 17:09:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Prawie zdecydowałam się na łazienkę. Podobają mi się te wnęki i połączenie brązu i jasnych płytek :) To jest kolekcja Ceresenit Symfonia  :bravo: Czy któraś z Was widziała tą kolekcje na żywo? Albo moze widziałyście gdzieś podobną kolekcje, ale błyszczącymi płytkami, bo te niestety są matowe  :zly: A ogólnie to jak wam się podoba :) 

http://www.interglazura.pl/cersanit/symfonia_ar1.jpg

olgaaa1

oj odnalazłam swój wątek i tak sobie zaczełam czytac jakie to jeszcze czas temu miałam problemy, postanowilam, że zapreentuje to costworzyliśmy, narazie tylko kuchnia i "jadalnia' ale zawsze :P

Dodany tekst: czw 10 wrz 2009 20:40:53 GMT-1



olgaaa1

Czasami nam brykają po mieszkaniu ale ogólnie, śa do pokromienia  :aaaa:

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

olgaaa1 - uwielbiam nieotynkowane sciany!!! Krzesla tez mi sie podobaja. W hotelu, w ktorym mieszkalismy na urlopie mieli takie fotele i nakrycia na lozka.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

vobi

olgaaa1 ta sciana z telewizorem - suuuuper!  :thumbup:
I krzesla tez mi sie podobaja, ale nie za obicia (dla mnie chyba jednak troche zbyt dzikie, tzn. oczoplasu lekkiego dostaje ;D ) ale ksztat, i wydaja sie taaaakie wygodne  :dreaming:

olgaaa1

Ja własnie chciałam takie dzikusy, bałam się tylko, że nie będą pasować do tapety w kucni, ale jest ok. Jeli chodzi o ściane z Tv, to nie ma już tych kabli więc, musze przyznać że fajnie to wygląda :)

elve

ojjjj już nie ma zdjęć? nieładnie komuś apetyt tak rozbudzać!

mobka

Cytat: elvelve w 10 Wrz 2009, 23:35:50
ojjjj już nie ma zdjęć? nieładnie komuś apetyt tak rozbudzać!

No dokladnie... ;)

zosia2007

ojej muslalam ze to zdjecie z jakiejs gazety :D

fajnie zrobiliscie :)

elve

ooo są i zdjęcia, bardzo przyjemnie
jak dla mnie trochę za dużo wzorów i faktur ale efekt ogólny całkiem sympatyczny

i mamy identyczne drzwi (tylko nasze są dębowe), śliczne!  :bravo:

zosia2007 masz absolutną rację

rilla

fajne, fajna kuchnia, jedyne co tak hm mnie "razi", ale to nie krytyka:) to ze stol stoi pomiedzy podloga a płytkami. Jakoś tak tylko dwa krzesła wystaja:D postuluje przesuniecie stołu:)

olgaaa1

Cytat: rilla w 11 Wrz 2009, 10:59:43
fajne, fajna kuchnia, jedyne co tak hm mnie "razi", ale to nie krytyka:) to ze stol stoi pomiedzy podloga a płytkami. Jakoś tak tylko dwa krzesła wystaja:D postuluje przesuniecie stołu:)

Niestety nie było miejsca,aby stoł postawić inaczej. trochę ten układrekopensuje lampa, kryształowa lampa, która wisi centralnie nad stolem :)

anyday

olgaaa1 super! fajnie,że mieliście tyle odwagi:) ja bym się bała, że zebra mnie wkurzy po tygodniu ;)
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

olgaaa1

Więc...żeby nie było, wywalam fotki, bo mój mąż jest przewrażliwiony i uważa, żę kusze los :)

anyday

Cytat: olgaaa1 w 11 Wrz 2009, 23:43:56Więc...żeby nie było, wywalam fotki, bo mój mąż jest przewrażliwiony i uważa, żę kusze los
że ukradną zebry??! :)
biegać,skakać, latać, pływać! z poradnika młodego zielarza napisanego dla szczęścia ludzkości :D

aja

foty widzialam - mieszkanie barzdo mi się podoba!

Chermelle


magdalinska

ja tez nie widziałam..... a chetnie poogladałabym :( moze na wymiane? pokaze swoje (jak zrobie) ;D

Chermelle

Cytat: magdalinska w 13 Wrz 2009, 18:46:14
ja tez nie widziałam..... a chetnie poogladałabym :( moze na wymiane? pokaze swoje (jak zrobie) ;D

tylko co ja mam na wymiane pokazac ;D  ;)

magdalinska

podepniesz sie pode mnie, ja porobie duzo zdjec ;)

effik

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 14 Paź 2008, 09:09:03
a ja mam zdjecie fajnej nowowczesno/retro lazienki z dokladnie zyrandolem i takim lustrem :D lazienka malutka ;)

o ja pierdziuuu, ale bym miała schiz że mi ten żyrandol spadnie prosto do wanny w trakcie kąpieli :D