Prezentujemy:) Mieszkanie Agatki i Kamilka jupppii :)

Zaczęty przez olgaaa1, 06 Paź 2008, 17:09:51

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

magdalinska piękne płytki, w jakiej byly cenie?


olgaaa1

A ja bym chciała wiedzieć jaka jest cena z metra tych płytek z pierwszego zdjęcia. Piękne są :)
I mam do was pytanie. Gdzieś przeczytałam, że nie należy wieszać ryształowego żyrandola w łazience, ze względów bezpieczeństwa? Nie rozumiem, co się może stać ??

golinda

olgaaa1, to co pokazałaś to jest chyba merbau, a on kosztuje dużo mniej, bo już można mozaikę przemysłową za kilkadziesiąt zł mieć

golinda

Cytat: olgaaa1 w 11 Paź 2008, 16:10:26
Czyli piękne rzeźbione srebrne lustro, oraz kryształowy żyrandol

też chciałam kryształowy żyrandol w bardziej nowoczesnym wnętrzu, ale jak widziałam go w każdej gazecie, to przechodziła mi powoli chęć na niego, a teraz jak zobaczyłam w ofercie Leroy Merlin, to już wiem na pewno, że nie chcę, mimo iż miał być to taki stary antyk... :/

olgaaa1

 a teraz jak zobaczyłam w ofercie Leroy Merlin, to już wiem na pewno, że nie chcę, mimo iż miał być to taki stary antyk... :/
[/quote]
No wiesz ciężko nazwać żyrandol z Leroy Merlin antykiem :) Jsa poprostu cce zrobić z mojej 4 metrowej łazienki salon kąpielowy  :Jumpy:

konwalia

JA mam kryształowy żyrandol w pokoju- antyk w 100%. jak wygląda widać na fotach z przygotowań

marax

Cytat: olgaaa1 w 12 Paź 2008, 15:19:19
a teraz jak zobaczyłam w ofercie Leroy Merlin, to już wiem na pewno, że nie chcę, mimo iż miał być to taki stary antyk... :/
No wiesz ciężko nazwać żyrandol z Leroy Merlin antykiem :) Jsa poprostu cce zrobić z mojej 4 metrowej łazienki salon kąpielowy  :Jumpy:
[/quote]
tz jak :):):)

magdalinska

mika9983 i olgaaa zdjecie nr 1 - plytki ecru 165zł m2; braz cienkie 183zł m2; zrezygnowalismy z takich dekorów z tej serii w maziaki (wielkosc taka jak te ercu) bo kosztowały 350zł za szt!!
zdjecie nr 2 - plytki 136zł/m2; dekory (takie chropowate małe-niezbyt wyraznie moze je widac) - 162zł/m2.

marax - tak naprawde to nie wiem ile on bierze od metra  :hammer: ale na pewno nie tyle ile w krakowie czy warszawie. Ceny jednak u mnie sa duuuuzoooo nizsze ;) jak sie dowiem to napisze ;)

gotowymi lazienkami pochwale sie mam nadz w polowie marca  :D

olgaaa1

"salon kąpielowy" to żart :) poprostu chce ze swojej łazienki zrobić coś fajnego, aby nie przypominała typowej łazienki

golinda

Cytat: olgaaa1 w 12 Paź 2008, 20:17:27
"salon kąpielowy" to żart :) poprostu chce ze swojej łazienki zrobić coś fajnego, aby nie przypominała typowej łazienki

no wiesz, takie lustra, czy żyrandole piękinie wyglądają jak łazienka ma co najmniej 20mkw.
w małej też można zrobić coś oryginalnego, ale chyba nie w tym stylu

siog


olgaaa1

Cytat: golinda w 13 Paź 2008, 11:39:32
Cytat: olgaaa1 w 12 Paź 2008, 20:17:27
"salon kąpielowy" to żart :) poprostu chce ze swojej łazienki zrobić coś fajnego, aby nie przypominała typowej łazienki

no wiesz, takie lustra, czy żyrandole piękinie wyglądają jak łazienka ma co najmniej 20mkw.
w małej też można zrobić coś oryginalnego, ale chyba nie w tym stylu

a TO CZEMU NIE MOŻNA, WYSTARCZY NIE PRZESADZIĆ NIE ZABUBLIĆ WNĘTRZA, TAK NAPRAWDĘ BYŁYBY TAM TYLKO DWA AKCENTY LUSTRO I ZYRANDOL. CZU MAŁA ŁAZIENKA MA OZNACZAĆ, NUDĘ?

golinda

Cytat: olgaaa1 w 13 Paź 2008, 18:54:23
Cytat: golinda w 13 Paź 2008, 11:39:32
Cytat: olgaaa1 w 12 Paź 2008, 20:17:27
"salon kąpielowy" to żart :) poprostu chce ze swojej łazienki zrobić coś fajnego, aby nie przypominała typowej łazienki

no wiesz, takie lustra, czy żyrandole piękinie wyglądają jak łazienka ma co najmniej 20mkw.
w małej też można zrobić coś oryginalnego, ale chyba nie w tym stylu

a TO CZEMU NIE MOŻNA, WYSTARCZY NIE PRZESADZIĆ NIE ZABUBLIĆ WNĘTRZA, TAK NAPRAWDĘ BYŁYBY TAM TYLKO DWA AKCENTY LUSTRO I ZYRANDOL. CZU MAŁA ŁAZIENKA MA OZNACZAĆ, NUDĘ?

nie, wcale nie ma
napisałam, że małą łazienkę też można oryginalnie zrobić, ale imho kryształowy żyrandol i bogato zdobione lustra potrzebują przestrzeni

no ale to tylko moje skromne zdanie :)

olgaaa1

Tak tylko, że lustro i żyrandol mogą być wielkościowo dopasowane do łazienki,

golinda

olga, zrobisz jak zechcesz oczywiście, ale o jakich rozmiarach mówisz? :)

mayagaramond

Cytat: olgaaa1 w 13 Paź 2008, 20:18:47
Tak tylko, że lustro i żyrandol mogą być wielkościowo dopasowane do łazienki,

lustro im wieksze tym lepsze, bo optycznie powieksza powierzchie, tylko zyrandol nie moze byc za duzy. Ja bym raczej postawila na punktowe oswietlenie.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

olgaaa1

No tak alejeżeli zrobie zdobione lustro i oświetlenie punktowe to to raczej do siebie nie będzie pasować. Mam swoją wizje w głowie, byle tyko znaleść takie lustro i fajny żyrandol i oczywiście płytki pasujące do tego i będzie gitess :P
adziewczyny czy byłyście w tym salonie na bartyckiej w Wawie? Jakie tam są ceny?

siog

Cytat: olgaaa1 w 13 Paź 2008, 22:08:00
No tak alejeżeli zrobie zdobione lustro i oświetlenie punktowe to to raczej do siebie nie będzie pasować. Mam swoją wizje w głowie, byle tyko znaleść takie lustro i fajny żyrandol i oczywiście płytki pasujące do tego i będzie gitess :P
adziewczyny czy byłyście w tym salonie na bartyckiej w Wawie? Jakie tam są ceny?

a moze tez wiszaca lampa w starym stylu, np. miedziana zamaist takiego zayrandola?
lustra sa przepiekna (juz pisalam) i to czy jest ozdobne nie ma znaczenia, tylko rozmiar. Spokojnie mozesz wstawic lustro ozdobne sredniej wielkosci, nie gigantyczne. tak jak pisala Maya, lustra optycznie dodaja przestrzeni.

golinda

Cytat: olgaaa1 w 13 Paź 2008, 22:08:00
No tak alejeżeli zrobie zdobione lustro i oświetlenie punktowe to to raczej do siebie nie będzie pasować. Mam swoją wizje w głowie, byle tyko znaleść takie lustro i fajny żyrandol i oczywiście płytki pasujące do tego i będzie gitess :P
adziewczyny czy byłyście w tym salonie na bartyckiej w Wawie? Jakie tam są ceny?

bartyckiej szczerze nienawidzę - głównie z powodu okropnego "bałaganu lokalizacyjnego", jaki tam panuje
można się wybrać, pooglądać na żywo, a potem zamówić w necie - ceny nawet do 30% niższe
polecam ppw opex, wybrałam tam ładne włoskie płytki

a co do lustra i żyrandola - jasne, że duże lustro powiększa optycznie powierzchnię, ale taka zdobiona rama potrzebuje miejsca - i to tego rzeczywistego :)
ja wiem, że w gazetach jest mnóstwo tak właśnie wystylizowanych łazienek, ale zwróć uwagę, że one są zawsze jednak trochę większe niż 4m2

talula


[/quote]

bartyckiej szczerze nienawidzę - głównie z powodu okropnego "bałaganu lokalizacyjnego", jaki tam panuje
można się wybrać, pooglądać na żywo, a potem zamówić w necie - ceny nawet do 30% niższe
polecam ppw opex, wybrałam tam ładne włoskie płytki

[/quote]

Golinda, a gdzie w necie zamawiasz?

zwierzatko_mojej_mamy

a ja mam zdjecie fajnej nowowczesno/retro lazienki z dokladnie zyrandolem i takim lustrem :D lazienka malutka ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

talula19, nie mam przy sobie adresu, ale w ten sposób właśnie zamawiamy parkiet
na bartyckiej metr kosztuje ok. 250zł/m, w necie z tego co pamiętam jakieś 180zł/m - różnica spora, prawda? (to jest cena z położeniem)

płytki zamówimy tak samo, wybierasz konkretne, wpisujesz nazwę w internet i masz przynajmniej 2-3 sklepy, w których ceny są dużo niższe

a łazienka ze zdjęcia nie podoba mi się, może dlatego, że takich jest pełno w każdej gazecie i wydają mi się już lekko oklepane
ale w sumie wnętrze to nie ciuch, nie musimy dookoła oglądać setek takich samych :)


olgaaa1

No widzisz i tu jest trochę inna sytuacja, bo nie widziałam tego w katalogu, tylko sama wymyśliłam :P widze ją oczami wyobraźni :P