Wybor imienia

Zaczęty przez siog, 05 Paź 2008, 19:40:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Cytat: vobi w 25 Mar 2009, 14:39:02
nie wiem dlaczego ale jakos optuje za Hannah ;)

hehehe
ciekawe czemu.... :knuje:

tucha

a mnie wkurza to, że mój facet, sam nazywajac się ARIEL chce dać dziecku też udziwnione imie ;) np. UWAGA! ...Noe! Mi podobają się proste polskie imiona.  a on coraz dziwniejsze pomysły podsuwa :D  :headbang:

rilla

u nas przed ciążą były całkiem inne pomysły, od razu po usg wybraliśmy Piotr albo Marta, pewnie jak zobaczymy dzieciaka to się odmieni, albo nie

tucha

właśnie, ponoć gdy przychodzi na świat to niezdecydowani rodzice w jednej chwili wiedzą jak to małe ma mieć na imie :)

magdalinska

#154
ja nie mam zielonego pojecia, nawet nie mam czasu o tym pomyslec ;) dla dziewczynki byłoby łatwiej, gorzej z chłopczykiem......

Dodany tekst: 16 Sie 2009, 10:22:17

o przepraszam, my, nie ja, dziecka ma tez ojca, dobrze ze spi i nie widzi co pisze lol

mayagaramond

Bardzo, bardzo podoba mi sie imie Morgane (corka polanskiego ma tak na imie). Niestety H. sie nie podoba, twierdzi, ze to imie meskie ;D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"