Anemia

Zaczęty przez eva_luna, 04 Paź 2008, 12:39:46

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Dragon, spoko jesteś w normie! jak jeszcze spadnie to będziesz się martwić, a teraz daj spokój

ja mam 12,6
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

marax

dragon nie fantazjuj - mi sie juz czasem kreci w glowie ale organizm jak na razie sie swietne adaptuje-pozatym organizm to bestia ktora nawet przy poziomie 4 potrafi bardzo dobrze sie przystosowac

giga

eva_lunaJeżeli smażysz wątróbkę to nie przypiekaj jej za bardzo,ona raczej ma być taka krwista.( tak podaje się ją przy anemii) :chef:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

abkasia

Cytat: dragonfly_80 w 09 Paź 2008, 23:33:30
Cytat: Basia w 09 Paź 2008, 23:15:00
Cytat: dragonfly_80 w 09 Paź 2008, 20:25:30
ja 12,2 ; powinnam zaczac sie martwic?

Dragonfly, nie wiem czy jest jakaś inna norma dla kobiet w ciąży, ale tak normalnie to min jest 12
:piwko: no to chyba zaczne sie martwic.... ;) to co, czas na buraczki?

ja pije soczek z buraczkow codziennie  what no dobra co 2 dzien ;)

dragonfly

#29
stop baby szalone, ja nie panikuje - tak sie tylko zastanawialam, czy powinnam zaczac sie nartwic czy nie ;)
i sie nie martwie, chyba za malo przejmuje sie to ciaza i tak.... chociaz jak mlode nacisklo wczoraj cos kolo kregoslupa to myslalam, ze mi nere chce amputowac skubaniec....

betaka 25

Ja miałam kiedyś hemoglobine 4,2 a lekarka kazała mi iść do domu daleko jej nie uszłam :padam: teraz mam w normie,ale pamietam że moja kochana babcia robiła mi buraki na wódce odstawiała na 7 dni i jak hemoglobina rosła :dance: