Autor Wątek: w końcu i ja coś opowiem - damkowa mini relacja  (Przeczytany 8573 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

w końcu i ja coś opowiem - damkowa mini relacja
« dnia: 03 Paź 2008, 19:36:17 »
Wiem, wiem troche czasu mineło (5lipca). Na usprawiedliwienie dodam ze raz probowłam napisac i wymeczyłam strasznie długi opis i wszystko wyleciało w kosmos  :ag: :ag: :ag: :ag:

Teraz z perspektywy czasu mam juz dystans do całego tego wydarzenia ale nadal sie usmiecham na samo wspomnienie. Nic bym nie zmieniła moze jedynie wydłużyłabym dobe bo strasznie szybko to mineło.

Skupie sie na najwazniejszych momentach dnia:

1. nasza druga spowiedz przedślubna trwała w sumie moze dwie minuty i braciszek ktrory nam jej udzielał wygladał jak Stanisław Tym, strasznie miał serdeczny uśmiech  :yes: :yes: :yes:
2. od momentu przyjazdu do hotelu do samego wyjscia na ceremonie czułam sie jak na  jednej, wielkiej, babska impreize. Siedziałysmy w apartamencie hotelowym i popijałyśmy winko. Na luzie i w doborowym towarzystwie :j a, świadkowa, Amikiel (makijażystka) i Kalina - właściwie nasz  Gość Honorowy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
3. Pod samym Kościołem dopiero do mnie dotarło ze to już, ze to teraz...było troche stresu. Jak zobaczyłam ilu znajomych jest z nami to naprawde bardzo sie wzruszyłam. Takie chwile się paimieta na zawsze
4. Dekoracja Kościoła to prezent od moich przyjaciółek. Najpiekniejszy prezent jaki dostaliśmy. Kwartet smyczkowy, przyjaciółki czytające piersze i drugie czytanie, wzrok mojego dumnego Taty...no i moj Mąż mega zestresowany.
Tych momentow nie zapomne nigdy.
5. Pierwszy taniec One U2 bo poznalismy sie na ich koncercie - jedna, wielka improwizacja. Dzieki temu wyszło bardzo naturalnie a ja miałam o jeden stres mniej.

Wesele trwało do 5 rano. To niezapomnine chwile, których wspomnienie mam non stop w głowie.
Sukienka oczywiscie zostaje. Nie umiałabym sie z nia rozstac po tym co razem przeżyłyśmy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Poniżej kilka wybracych przez Kaline ujec.

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

callja

Odp: w końcu i ja coś opowiem - damkowa mini relacja
« Odpowiedź #1 dnia: 03 Paź 2008, 20:10:54 »
czyzbym się załapała na "pierwsza gratulująca"?? No to pogratuluję  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

:flowers: :roza: :flowers: :roza: :flowers:

Wszystkiego dobrego!! Zdjęcia cudne - ślicznie się śmiejesz!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

Majeczka

« Odpowiedź #2 dnia: 03 Paź 2008, 20:13:04 »
damka gratuluje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
improwizacja czesto pozwala przetrwac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i super wychodzi
ja swojej sukni po slubie i wszystkich plenerach bardziej sie brzydzilam niz zachwycalam nia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj taaaaaaaaaaka byla ubrudzona hihihi
fajne zdjecie jak przyszly malzonek wyciera twarz o Twoja suknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i to jak spisz na kanapie... wogole swietne
i ciesze sie ze widze ta suknie w innym wcieleniu. jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze  :flowers:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj [/url]

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #2 dnia: 03 Paź 2008, 20:13:04 »

mika

« Odpowiedź #3 dnia: 03 Paź 2008, 21:03:21 »
Damka bomba!!!! serdeczne gratulacje!!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

elve

« Odpowiedź #4 dnia: 03 Paź 2008, 21:05:23 »
damka przepiękne zdjęcia!  no co tu więcej dodać.... będzie co z wnukami oglądać
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 03 Paź 2008, 21:05:23 »

rubin04

« Odpowiedź #5 dnia: 03 Paź 2008, 21:46:22 »
Damka - cudo!

aniak1211

« Odpowiedź #6 dnia: 03 Paź 2008, 22:05:44 »
Pieknie wygladalas
Wszystkiego najlepszego! :flowers:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

didi_loczek

« Odpowiedź #7 dnia: 03 Paź 2008, 22:24:00 »
damka najpierw moje serdeczne gatulacje  :roza:  :roza:  :roza:
Zdjęcia są świetne, a krókowłosa panna młoda śliczna  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

marcheewka

« Odpowiedź #8 dnia: 03 Paź 2008, 23:18:07 »
gratulacje!!!\
Piękne zdjęcia!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #9 dnia: 03 Paź 2008, 23:30:06 »
gratulacje!
pięknie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj piękne zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kate.zet1

« Odpowiedź #10 dnia: 03 Paź 2008, 23:48:39 »
Cudo!!! Gratulacje!! Cieszę, się, że w końcu pokazałaś swoje zdjęcia...jest co podziwiać...

sierpniowajulka

« Odpowiedź #11 dnia: 04 Paź 2008, 11:22:47 »
Gratulacje Damko! Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej fot od Kaliny - bo jest na co patrzeć!
PS. Strasznie się cieszę, że nie jestem jedyną forumową "wariatką", która suknię postanowiła sobie na pamiątkę zachować. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Chermelle

« Odpowiedź #12 dnia: 04 Paź 2008, 11:56:15 »
damka gratulacje i wszystkiego naj naj :flowers: :flowers: :flowers:

zdjecia super

damka

« Odpowiedź #13 dnia: 04 Paź 2008, 13:34:20 »
Dziekuje Wam pifko jasna sprawa dla wszystkich Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Powybieram pozniej jeszcze jakies co fajniejsze.

Kasia

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Paź 2008, 15:06:49 »
damka gratuluję brawo
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 04 Paź 2008, 15:06:49 »

cumberland

« Odpowiedź #15 dnia: 04 Paź 2008, 17:32:52 »
damka, piękne zdjęcia - w końcu Kalina to klasa sama w sobie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj gratulacje  :flowers:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Basia

« Odpowiedź #16 dnia: 04 Paź 2008, 19:42:01 »
Damka piękne zdjęcia! i piękna PM!

ślicznie wyglądałaś!  :clapping: :clapping:

gratulacje! :flowers:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

giga

« Odpowiedź #17 dnia: 05 Paź 2008, 00:31:18 »
damkaZdjęcia super.Pięknie wyglądaliście.

Wszystkiego Najlepszego

dragonfly

« Odpowiedź #18 dnia: 05 Paź 2008, 08:38:39 »
 brawo brawo brawo brawo
pieknie, pieknie, pieknie!!!!!
GRATULACJE   :flowers:

ddu

« Odpowiedź #19 dnia: 05 Paź 2008, 14:41:27 »
wszystkiego dobrego!!! zdjęcia przepiękne! gratulacje!

zosia2007

« Odpowiedź #20 dnia: 05 Paź 2008, 17:14:49 »
damka gratulacje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piekne zdjecia ale troche malo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

emcia

« Odpowiedź #21 dnia: 06 Paź 2008, 01:27:16 »
Gratulacje!!!!!

kffiatek

« Odpowiedź #22 dnia: 06 Paź 2008, 13:40:35 »
Gratulacje!! Piękne zdjęcia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wcale się nie dziwie że chcesz suknię zostawić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

riannka

« Odpowiedź #23 dnia: 06 Paź 2008, 18:11:26 »
Damka

gratulacje!!! Piękne zdjęcia !

elizapj

« Odpowiedź #24 dnia: 07 Paź 2008, 22:27:01 »
wszystkiego najlepszego na nowej drodze! tez z checia zobacze reszte fotek!

(s-julka ja tez zostawilam sobie na pamiatke suknie!!! )
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj