w końcu i ja coś opowiem - damkowa mini relacja

Zaczęty przez damka, 03 Paź 2008, 19:36:17

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

damka

Wiem, wiem troche czasu mineło (5lipca). Na usprawiedliwienie dodam ze raz probowłam napisac i wymeczyłam strasznie długi opis i wszystko wyleciało w kosmos  :ag: :ag: :ag: :ag:

Teraz z perspektywy czasu mam juz dystans do całego tego wydarzenia ale nadal sie usmiecham na samo wspomnienie. Nic bym nie zmieniła moze jedynie wydłużyłabym dobe bo strasznie szybko to mineło.

Skupie sie na najwazniejszych momentach dnia:

1. nasza druga spowiedz przedślubna trwała w sumie moze dwie minuty i braciszek ktrory nam jej udzielał wygladał jak Stanisław Tym, strasznie miał serdeczny uśmiech  :yes: :yes: :yes:
2. od momentu przyjazdu do hotelu do samego wyjscia na ceremonie czułam sie jak na  jednej, wielkiej, babska impreize. Siedziałysmy w apartamencie hotelowym i popijałyśmy winko. Na luzie i w doborowym towarzystwie :j a, świadkowa, Amikiel (makijażystka) i Kalina - właściwie nasz  Gość Honorowy  ;) ;) ;)
3. Pod samym Kościołem dopiero do mnie dotarło ze to już, ze to teraz...było troche stresu. Jak zobaczyłam ilu znajomych jest z nami to naprawde bardzo sie wzruszyłam. Takie chwile się paimieta na zawsze
4. Dekoracja Kościoła to prezent od moich przyjaciółek. Najpiekniejszy prezent jaki dostaliśmy. Kwartet smyczkowy, przyjaciółki czytające piersze i drugie czytanie, wzrok mojego dumnego Taty...no i moj Mąż mega zestresowany.
Tych momentow nie zapomne nigdy.
5. Pierwszy taniec One U2 bo poznalismy sie na ich koncercie - jedna, wielka improwizacja. Dzieki temu wyszło bardzo naturalnie a ja miałam o jeden stres mniej.


Wesele trwało do 5 rano. To niezapomnine chwile, których wspomnienie mam non stop w głowie.
Sukienka oczywiscie zostaje. Nie umiałabym sie z nia rozstac po tym co razem przeżyłyśmy  ;D ;D ;D
Poniżej kilka wybracych przez Kaline ujec.

www.kalina-bez-studia.com

callja

czyzbym się załapała na "pierwsza gratulująca"?? No to pogratuluję  jupi

:flowers: :roza: :flowers: :roza: :flowers:

Wszystkiego dobrego!! Zdjęcia cudne - ślicznie się śmiejesz!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Majeczka

damka gratuluje :)
improwizacja czesto pozwala przetrwac :) i super wychodzi
ja swojej sukni po slubie i wszystkich plenerach bardziej sie brzydzilam niz zachwycalam nia :D taaaaaaaaaaka byla ubrudzona hihihi
fajne zdjecie jak przyszly malzonek wyciera twarz o Twoja suknie :) i to jak spisz na kanapie... wogole swietne
i ciesze sie ze widze ta suknie w innym wcieleniu. jeszcze raz wszystkiego najlepszego na nowej drodze  :flowers:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika


elve

damka przepiękne zdjęcia!  no co tu więcej dodać.... będzie co z wnukami oglądać

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Pieknie wygladalas
Wszystkiego najlepszego! :flowers:

didi_loczek

damka najpierw moje serdeczne gatulacje  :roza:  :roza:  :roza:
Zdjęcia są świetne, a krókowłosa panna młoda śliczna  :)


kate.zet1

Cudo!!! Gratulacje!! Cieszę, się, że w końcu pokazałaś swoje zdjęcia...jest co podziwiać...

sierpniowajulka

Gratulacje Damko! Mam nadzieję, że pokażesz nam więcej fot od Kaliny - bo jest na co patrzeć!
PS. Strasznie się cieszę, że nie jestem jedyną forumową "wariatką", która suknię postanowiła sobie na pamiątkę zachować. :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Chermelle

damka gratulacje i wszystkiego naj naj :flowers: :flowers: :flowers:

zdjecia super

damka

Dziekuje Wam pifko jasna sprawa dla wszystkich :)
Powybieram pozniej jeszcze jakies co fajniejsze.

Kasia


cumberland

damka, piękne zdjęcia - w końcu Kalina to klasa sama w sobie :) gratulacje  :flowers:

Basia

Damka piękne zdjęcia! i piękna PM!

ślicznie wyglądałaś!  :clapping: :clapping:

gratulacje! :flowers:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

giga

damkaZdjęcia super.Pięknie wyglądaliście.

Wszystkiego Najlepszego
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


ddu

wszystkiego dobrego!!! zdjęcia przepiękne! gratulacje!

zosia2007

damka gratulacje :)

piekne zdjecia ale troche malo :(

emcia


kffiatek

Gratulacje!! Piękne zdjęcia :)

Wcale się nie dziwie że chcesz suknię zostawić :)

riannka


elizapj

wszystkiego najlepszego na nowej drodze! tez z checia zobacze reszte fotek!

(s-julka ja tez zostawilam sobie na pamiatke suknie!!! )
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

annka-cygannka

Piękne zdjęcia!! Widziałam je wcześniej na blogu u Kaliny, a tu się okazuje ze to strefowa  Panna Młoda:) Gratulacje i najlepsze życzenia!!