Pierscionek z tanzanitem....

Zaczęty przez dragonfly, 03 Paź 2008, 12:55:15

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Dostalam wczoraj od meza 2 tanzanity, ktore to mam zamiar zamienic na pierscionki wlasnego (ha ha ha) pomyslu.... W sumie jeden moze byc na pierscionek a drugi na zawieszke, tak bedzie chyba lepiej. I nie za bardzo moge sie zdecydowac jaki mniej wiecej wzor piersciona wybrac. Zamierzam dolozyc tez jakies male diamenciki. Jak macie jakies pomysly, smialo wrzucajcie - ja malo jestem kreatywna cos  :-[
Zdjecia ponizej (ja mam 1 i 3)


malybob

ten środkowy wygląda jak szafir z mojego pierścionka zaręczynowego. Polecam wzór! (spróbuję zaraz wkleić). Jest właśnie z dodatkiem diamencików.

dragonfly

#2
malybob, dzieki!!!!!
ja jak widze cos, co mi sie podoba, to wiem, ze to jest to, gorzej samej na cos wpasc.... ech....
ja znalazlam cos takiego, ale dalabym ten trojkatny co mam. Tanzanit jest stosunkowo kruchy i powinien byc "solidnie" oprawiony


malybob

śliczny ten co wkleiłaś!
Pokazuję mój, z tym ,że bardziej mi się podoba białe złoto w przypadku tanzanitu

dragonfly

malybob, sliczny masz pierscionek! tylko wiesz, ze musisz uwazac, bo tanzanit latwo ukruszyc (no moze nie az tak latwo, bez przesady, ale ja zawsze lapy wloze gdzie nie trzeba)

tachogti

Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

zwierzatko_mojej_mamy

ja jako zwolennik grubasnych pierscieni na moich palcach  bo cienkie wygladaja jak sznureczek na baleronie - jestem za tym pierwszym co dragon wkleil ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

Jak masz 1 i 3 to ja bym ten 1 w pierscionek dała a ten 3 na zawieszkę. Oprawę bym dała taka w staro-ruskim stylu, ażurową.. Jak coś znajde to wrzucę fotki ale to poźniej.

PS
A jak WALL-E?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

rubin04, wlasnie, wlasnie.... o tym nie pomyslalam... bo ten pierscionek chce nosic na prawej rece, wiec w niczym nie bedzie przeszkadzal obraczce i zareczynowemu....
A WALL E byl super, wzruszylam sie pare razy, to jeden z tych filmow, ktore chce miec na DVD i do nich wracac :)
A dzisiaj idziemy na Tropic thunder (w Polsce chyba jako Jaja w tropikach (?) ).... tak co by sie odmozdzyc troche :)

dragonfly

Cytat: dodaa84 w 04 Paź 2008, 17:13:30
Cytat: dragonfly_80 w 04 Paź 2008, 17:02:24

A dzisiaj idziemy na Tropic thunder (w Polsce chyba jako Jaja w tropikach (?) ).... tak co by sie odmozdzyc troche :)

byliśmy na tym wczoraj  ;D
wiem, pamietam jak pisalas :) i jaki? mozna sie posmiac?

konwalia

Ja mam pierścionek zaręczynowy z dużym szafirem i mnałymi brylantami-wzór możesz zobaczyć w moich zdjęciach z przygotowań w relacji str.6.

siog

Dragon tanzanity sa sliczne! Uwielbiam je. moj zareczynowy z duzym szafirem,ale spogladalam na tanzanity tez :)

Nr.1 - na pierscionek
nr.3 - na zawieszke.

widzialam tanzanity oprawione w zolte zloto (ale takie stonowane) i byly piekne.
Moze pierscionek w stylu art deco? oblozony diamentami? Tanzanity tez bardzo dobrze wspolgraja z tsavorytami (???), zielonymi opalami tez.

isabelles

mi najbardziej podoba się ten zaproponowany przez tachogti

dragonfly

siog, wlasnie, moze z zielonymi opalami?
isabelles mojemu m bardzo sie podoba ten co wstawials :)

ishka82