Wczorajsze zakupy

Zaczęty przez golinda, 02 Paź 2008, 16:19:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

kurtka skórzana (Mango), buty szare (Zara), buty lakierki (Giudi), marynarka szara (H&M), golfik fioletowy (Promod) - do tego rajstopy fioletowe, spódnica ołówkowa szara (Zara, nie ma jej na zdjęciu), spódnica ze zdjęcia (Valentino - dostałam), szorty (Mango)

nadmienię, że szare buty zmasakrowały mi dzisiaj stopy ;)

golinda


zuzia

szare buty - extra, zresztą widziałam na żywo.
spodenki mi się nie podobają. jakoś tak dziwnie w nich wyglądasz. jakby były za małe.

mayagaramond

Szare buty sa ekstra. A ze skory jest ta marynarka?
Szorty sa nawet fajne, tylko niestety przyklad ciucha, ktorego nie bardzo jest gdzie zalozyc...Do pracy tak bym nie poszla, na zajecia tez nie, urodziny tesciowej tez odpadaja ;)

Bardzo podoba mi sie spodnica, swietna.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Basia

golinda ale z ciebie laska!
fiu, fiu  :dance:

zakupy extra! bardzo mi sie podoba golfik i spódnica na zdjęciu!

a co do butów w zarze nigdy nie miałam odwagi ich kupić. wszystkie sa jakieś takie sztywne jak drewniaki. jak w tym może być wygodnie?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

elve

żakiet mi się bardzo podoba, nosz normalnie znowu odgapię.... byly w innym kolorze?

buty super!
a szorty fajne, świetny kolor

kamelia04.08.2007

#6
1. buty szare super, drugie mogą być
2. kurtka fajnie wygląda, ale nie mój styl i nie lubie takich krótkich
3. w szortach po prostu nie chodzę, bo mi sie nie podobaja, tak samo nie chodze w rybaczkach
4. zakiet fajny
5. golf bardzo fajny

pytanie: gdzie mozna kupic taka figurę albo ewentualnie zamienic.

Zamienię figure w 27tc (167cm, 70kg) na bezciążową: 175 cm i 60kg. -  Ogloszenie to chyba na strefie handlowej powinno byc
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

justynaaaa2

#7
o wow  :surprise: laska 1 klasa  :ok:
wyglądasz super, ciuchy fajne, poza tym, że skórzana kurtka do mnie nie pasuje i takie szorty równie odpadają, ale u ciebie wygląda bomba  :perfect: ja poproszę takie nogi i kilka cm wzrostu i będzie nawet ok  :shy:

a buty z zary też są dla mnie jak drewniaki, kiedyś za jednym chodziłam i chodziłam, ale w końcu rozsądek zwyciężył, bo były nie wygodne jak cholera co z tego, że piękne  :'(

tachogti

Ale polecialas :D Kurtka i zakiet boskie!!!Golf tez fajny a szare buty piekne :) reszta nie moj styl - nie mam nog do takich szortow, ale na Tobie jest super :D tylko chyba nie do tego zakietu  ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

riannka

golinda

super zakupy,

a w tych szortach koniecznie musisz kadrowej się zaprezentować  ;D ;D ;D ;D

brawurka

golinda super zakupy, a szorty fajne, tylko mogłby być krótsze, mam wrazenie ze skracają Ci nogi, ale ogolnie mi sie podobaja

Kasia

golinda ja nie mogę oglądać twoich zdjęć bo mi od razu humor sie psuje :(

inkageo

Szare buty z Zary cudowne! Pierwsza spódnica też bardzo mi się podoba :)
Imagine there is no hate

nionczka

Sliczna pierwsza spodniczka!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: mayagaramond w 02 Paź 2008, 16:44:37
Szare buty sa ekstra. A ze skory jest ta marynarka?
Szorty sa nawet fajne, tylko niestety przyklad ciucha, ktorego nie bardzo jest gdzie zalozyc...Do pracy tak bym nie poszla, na zajecia tez nie, urodziny tesciowej tez odpadaja ;)

Bardzo podoba mi sie spodnica, swietna.


szare buty jeszcze dziś czuję - koszmar, ale fakt, prezentują się ładnie :)
szorty zakładam na wyjście z koleżanką np.
kurtka ze skóry (baraniej)
spódnicę sprezentowała mi koleżanka, bo była na nią  za duża...

ale z zakupów jestem zadowolona i na jakiś czas mam spokój

a właśnie przed chwilą dostałam kozaki, które zamówiłam na yoox.com - piękne i super wygodne! moje stopy mi dziękują :)

Basia

golinda pokaż kozaki!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

zuzia

Cytat: golinda w 03 Paź 2008, 09:27:12
a właśnie przed chwilą dostałam kozaki, które zamówiłam na yoox.com - piękne i super wygodne! moje stopy mi dziękują :)

jupi jupi jupi

ps. ty lepiej testuj te drugie szare buty, te z yooxa, bo mam na nie chrapkę ale chcę, żeby ktoś wypróbował :)

inkageo

A te krótkie spodenki chyba lepiej będą wyglądały z trochę dłuższym sweterkiem/żakietem, bo tak rozwlekają tyłek w pionie ;) Też mam jedne takie, ale noszę tylko latem. W zimie nie mam odwagi ;)
Imagine there is no hate

Basia

jejku o jakich butach mówicie? pokazywać!!!! :thx:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

golinda

Cytat: Basia w 03 Paź 2008, 09:28:50
golinda pokaż kozaki!

kurcze, nie ma ich już na stronie, ale jak wrócę do domu to im cyknę fotkę i wrzucę... :)

są szare (w miarę jasne), zamszowe, na szpilce 10cm

golinda

Cytat: zuzia w 03 Paź 2008, 09:34:13
Cytat: golinda w 03 Paź 2008, 09:27:12
a właśnie przed chwilą dostałam kozaki, które zamówiłam na yoox.com - piękne i super wygodne! moje stopy mi dziękują :)

jupi jupi jupi

ps. ty lepiej testuj te drugie szare buty, te z yooxa, bo mam na nie chrapkę ale chcę, żeby ktoś wypróbował :)

zuziak, włoskie buty się kupuje w ciemno, bo one są zrobione z takich materiałów, że po tygodniu idealnie dopasowują się do stopy - wiele razy sprawdziłam (mówię o takich lepszych włoskich butach, nie o Venezii)

Basia

Cytat: golinda w 03 Paź 2008, 09:40:00
Cytat: Basia w 03 Paź 2008, 09:28:50
golinda pokaż kozaki!

kurcze, nie ma ich już na stronie, ale jak wrócę do domu to im cyknę fotkę i wrzucę... :)

są szare (w miarę jasne), zamszowe, na szpilce 10cm

brzmi ciekawie,.. ja zawsze bałam się kupowac buty przez www. a może mnie przekonacie?
zaraz wchodze na yoox
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

zuzia


golinda

no, widziałam, szare są o niebo piękniejsze :)

golinda

Cytat: Basia w 03 Paź 2008, 09:43:26
Cytat: golinda w 03 Paź 2008, 09:40:00
Cytat: Basia w 03 Paź 2008, 09:28:50
golinda pokaż kozaki!

kurcze, nie ma ich już na stronie, ale jak wrócę do domu to im cyknę fotkę i wrzucę... :)

są szare (w miarę jasne), zamszowe, na szpilce 10cm

brzmi ciekawie,.. ja zawsze bałam się kupowac buty przez www. a może mnie przekonacie?
zaraz wchodze na yoox

ja już 3 pary na yoox kupiłam i jestem bardzo bardzo zadowolona! dzięki maya za tą stronkę!!!