sernik orzechowy

Zaczęty przez Basia, 01 Paź 2008, 16:31:40

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

mnie jakoś tez bardziej przypasował ten orzechowy.

Migdałowy też oczywiście szybko zniknął... ale jednak ten orzechowy ...
ach... :dreaming:

Dodany tekst: 19 Mar 2009, 20:17:19

Cytat: panikarola w 05 Mar 2009, 11:49:27
basia, ale ty to jak profesjonalna cukiernia jestes!!!!!!!!! to kiedy mozna przyjsc na ciacho???

zapraszam dzisiaj!
upiekłam muffinki -serniczki
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

wrobelek0403

po spróbowaniu tez doszłam do wniosku, ze wole orzechowy  :dreaming:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kate.zet1

#77
Ja już sernik Basi po raz 4 upiekłam wczoraj...........mój mąż za nim tak przepada, mówi że lepszego w życiu nie jadł :thankyou: no i mi, mimo że nie przepadam za słodkim, też baaardzo smakuje!!! Basia piwko dla Ciebie

Oj jak ja dawno nie pisałam, właśnie zauważyłam, że jestem mrukliwą wiedźmą  :padam:

Basia

kate.zet1 jak Cię dawno nie widziałam!  :hello:


Cytat: kate.zet1 w 20 Mar 2009, 18:00:29

Oj jak ja dawno nie pisałam, właśnie zauważyłam, że jestem mrukliwą wiedźmą  :padam:

:point_lol: :point_lol: :point_lol:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

balbina

sernik naprawdę pychhaaa , piekłam na boże narodzenie a teraz polanuję powtórkę , ale tym razem bez orzechów , bo mój ślubny narzekał ,że mu za bardzo chrupało :)

giga

Piekłam sernik na święta, pycha. :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

ja własnie siedzę i podjadam resztki sernika które zostały po świętach :P
ja, ktora nigdy nie lubiłam sernikow! :mocking:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

magoo

ten sernik chodzil za mna od dawna, wczoraj sie zmobilizowalam i zrobilam, potwierdzam wszystkie zachwyty, jest pyszny, mniam  :dreaming:

wrobelek0403

dodaje odmianę - bez orzechów i z innym wierzchem

http://mojewypieki.blox.pl/2009/11/Sernik-z-lemon-curd.html

zamierzam wypróbowac w przyszły weekend jak znajomi przyjada :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

bozena.dp

szukam właśnie przepisu na jakiś sernik i chętnie bym zrobiła ten orzechowy, ale nie mam tortownicy, myślicie, że z wykłej kwadratowej formie też można go zrobić? czy nie bardzo?

jo_miekka

Myślę, że spoko się da.

wrobelek0403

ja robiłam w krawdratowej :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login