Autor Wątek: Jak dlugo zamierzacie zostac w domu?  (Przeczytany 24589 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

Odp: Jak dlugo zamierzacie zostac w domu?
« Odpowiedź #175 dnia: 07 Maj 2014, 09:53:05 »
No i zależy na czym komu zależy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja znam wielu rodziców którzy z dwójka trojka dobie super radzą ale ja np. widzę tam wiele obszarów zaniedbanych. Dla nich to pikus, nie przejmują sie ze maja syf w domu, ze na zmiany sie dziećmi zajmują i mało czasu maja dla siebie razem. Dla nich jest ok, ja bym psychicznie tak nie wyrobiła, musze mieć chociaż trochę sprzatnieta bo w bałaganie nie umiem odpoczywać, musze miec czas z D - nie lubię spędzać czasu w ten sposób ze jedno idzie na płac zabaw z Michałem a drugie w tym czasie sprząta czy odpoczywa.
No to wszystko zależy od podejścia, ludzie moga sobie radzić podobnie a bedą odczuwać inaczej to swoje radzenie lub nieradzenie z sytuacja.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #176 dnia: 07 Maj 2014, 10:22:32 »
Kasia, święta racja.

golinda

« Odpowiedź #177 dnia: 07 Maj 2014, 17:45:16 »
gdy ci pomaga cała rodzina.

cała rodzina tzn. moja mama?
jest ze mną do południa
potem jestem z nimi sama do 19
zwykle też pakuję ich i jadę po N.
tak więc wiesz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #177 dnia: 07 Maj 2014, 17:45:16 »

Norka

« Odpowiedź #178 dnia: 07 Maj 2014, 22:10:23 »
Golinda, no dla mnie taka pomoc mieści się w kategorii "duża". E. rzadko widuje dziadków, więc wytrzymuje z nimi sama max.10 min - nawet u rodziny nie mam jak odsapnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rudasekawf

« Odpowiedź #179 dnia: 08 Maj 2014, 08:52:02 »
cała rodzina tzn. moja mama?
jest ze mną do południa
wydaje mi się, że to ogromna pomoc, szczególnie, ze zabiera dzinie chyba na parter i możecie wyspać się do tej 8?

Ja też nie mogę narzekać, bo moja mam zajmuje się Lenką pn-czw po 3-4h, teściowa też pomaga w pt przez parę godzin.

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #179 dnia: 08 Maj 2014, 08:52:02 »

golinda

« Odpowiedź #180 dnia: 08 Maj 2014, 11:32:58 »
Golinda, no dla mnie taka pomoc mieści się w kategorii "duża". E. rzadko widuje dziadków, więc wytrzymuje z nimi sama max.10 min - nawet u rodziny nie mam jak odsapnąć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ok, ale nie pisz, że pomaga mi cała rodzina, bo to brzmi jakby moje ciotki, babki, mama i teściowa na zmianę zajmowały się dziećmi, a ja tylko była obok
akurat teraz śpią, ja nastawiłam obiad nam, im i Nince, jak zdążę to polecę na siłkę, potem pojadę z nimi do Kampinosu, po Ninkę, do domu i sama z trójką do 18-19 (popołudnia są najtrudniejsze)
jestem w ciągłym biegu, ale kompletnie nie narzekam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kotabma

« Odpowiedź #181 dnia: 08 Maj 2014, 12:59:46 »
nie lubię spędzać czasu w ten sposób ze jedno idzie na płac zabaw z Michałem a drugie w tym czasie sprząta
u nas to norma
jedno sprzata drugie wychodziz dziecmi na spacer
ewentualnie M bierze mlodsza i idzie a ja z Zosia cos tam robie.
teraz jest juz latwiej ale jak ma sie niemowlaka i kilkulatka to ich potrzeby sa zupełnie inne. one nawe nie spaly nigdy o tej samej porze w dzien

Kasia

« Odpowiedź #182 dnia: 08 Maj 2014, 14:18:49 »
Kota, no wiem ze wiele osób tak robi. Ja mam nadzieje ze tak nie będę musiała oprócz sytuacji wyjątkowych i oczywistych ze np. jedno z nas pójdzie z jednym na jakieś zajęcia tylko dla tego jednego a drugie z nas zostanie z drugim dzieckiem. W innym przypadku będę to traktowała jako mus i konieczność spowodowana nieradzeniem sobie z obowiązkami (nie wykluczam ze przy dwójce dzieci tak bedzie)

jestynka

« Odpowiedź #183 dnia: 09 Maj 2014, 10:56:27 »
chyba jednak u większości  osób nawala jakaś dziedzina . Nie wiem kto ma tak wszystko idelanie w każdym zakresie (nie mówię o rodzicach starszych dzieci)

nionczka

« Odpowiedź #184 dnia: 13 Maj 2014, 08:47:02 »
Dla mnie sprzątanie nigdy nie było priorytetem, więc nie traktuję tego w kategorii nie dawania rady. Inne rzeczy są dla mnie ważne. Dziecko niewiele tu zmieniło.

Kasia

« Odpowiedź #185 dnia: 13 Maj 2014, 10:41:15 »
NIONCZKA ale mimo wszystko nie masz w domu pobojowiska sprawiajacego wrażenie se ktos tam wrzucił granat i zamknął drzwi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
A ja o takich przypadkach piszę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podejrzewam, ze ten kto tego nie dobaczy to nawet nie jest sobie w stanie tego wyobrazic.

Ja tez nie mam w domu lux bo nie chce mi sie codziennie z tym pueprzonym kurzem walczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wiec mam z deka brudno ale nie mam bałaganu czy po prostu pierdolnika okrutnego w domu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka82

« Odpowiedź #186 dnia: 13 Maj 2014, 10:53:31 »
Kasia,wiem o czym piszesz i myślę, że wiele osób może nie wiedzieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj masz rację, to trzeba zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ja niestety mam przykład w najbliższej rodzinie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #187 dnia: 13 Maj 2014, 10:56:51 »
No właśnie, to trzeba zobaczyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Doskonała Pani Domu nieraz w mniej zabalaganionych domach rewolucje robi Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nionczka

« Odpowiedź #188 dnia: 13 Maj 2014, 12:01:16 »
NIONCZKA ale mimo wszystko nie masz w domu pobojowiska sprawiajacego wrażenie se ktos tam wrzucił granat i zamknął drzwi A ja o takich przypadkach piszę  podejrzewam, ze ten kto tego nie dobaczy to nawet nie jest sobie w stanie tego wyobrazic.

nie mam, ale miewam. i to często. Kiedyś muszę zrobić zdjęcie, bo nie uwierzycie.  Ze mnie jednak dobry PRowiec jest, bo syfu nie pokazuję. Dbam o pozory.

zosia2007

« Odpowiedź #189 dnia: 13 Maj 2014, 12:40:37 »
Doskonała Pani Domu nieraz w mniej zabalaganionych domach rewolucje robi
a mój R uważa, że ten brud to jest naciągany i sztuczny bo przecież nikt nie może miec takiego syfu w mieszkaniu

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #189 dnia: 13 Maj 2014, 12:40:37 »

wrobelek0403

« Odpowiedź #190 dnia: 13 Maj 2014, 12:48:00 »
zosia2007 oj, moze moze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jak czasem mam zdjecia mieszkan w aktach, to włos sie jezy. i to wcale nie są patologiczne domy.

poza tym mysle, ze kazdy ma swoje normy. Ja np. nie znosze trzymania rzeczy "na wierzchu" albo w tzw. kącie.Moja mama np. trzyma garnki na górze szafek kuchennych, dla mnie to jest okropne i zaburza poczucie porządku Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

zuzia

« Odpowiedź #191 dnia: 13 Maj 2014, 17:08:44 »
.
« Ostatnia zmiana: 16 Maj 2014, 22:55:30 wysłana przez zuzia »

calla

« Odpowiedź #192 dnia: 15 Maj 2014, 13:37:47 »
a mój R uważa, że ten brud to jest naciągany i sztuczny bo przecież nikt nie może miec takiego syfu w mieszkaniu

oj, moze! Raz, bedac w Berlinie, nocowalam u znajomego. Oszczedze Wam szczegolow jak wygladalo to mieszkanie. Ja w kazdym badz razie nie moglam tam umyc zebow, sniadanie zjadlam na miescie, a nastepne noce spedzilam w hotelu...
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

rubin04

« Odpowiedź #193 dnia: 15 Maj 2014, 20:12:17 »
Ja w Rosji mieszkalam chwile u kolezanki, brzydzilam sie tam pic ze szklanki a spalam w rajtuzach i bluzce z dl. rekawem, plus na poduszce bluze polozylam.. na szczęście szyblo się wynioslam stamtad.

Co do dzieci i różnicy wieku - moim zdaniem wazne tez jakie jest dziecko bo P.  to byl wyrozumiały starszy brat wiec nie było problemów z zazdroscia itd a byl bardzo pomocny i wyrozumiały.  Do dzis jest - wczoraj kladlam ich sama a P. mowi "to uspij Mile by nie płakała a do mnie przyjdz jak zasnie"

Jakby to Mila byla starsza to by byl armagedon chyba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Zazdrość to jej drugie imie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 15 Maj 2014, 20:13:14 wysłana przez rubin04 »