kremy przeciwzmarszczkowe

Zaczęty przez elizapj, 01 Paź 2008, 15:54:19

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magdarynka

Powiem wam po cichu ze mam kolezanke ktora wstrzyknela sobie botoks w czolo  :sekret: A ma 30 lat  ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


cumberland

Cytat: rilla84 w 10 Paź 2008, 13:12:53
i zadziałało?! lepiej wygląda? wiesz ile kosztowało?:D

no rilla, wyluzuj - Ty jeszcze nie potrzebujesz, widziałam Ci live, wiem co mówię   ;D ;D ;D

magdarynka

rilla84 prosze  :lollol: :lollol: :lollol:
Powiem tak, zadzialalo ale myslalam ze ja palne jak mi powiedziala.. Nie wiem dokladnie jakie sa koszta bo placila tylko za preparat a ostrzykiwanie zrobila sobie sama.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rilla

aaa ja bym się bała, ze sobie jakiś nerw poraże:/

a potrzebuje ptrzebuje, nie ma sie 18 lat:)

magdarynka

Cytat: rilla84 w 10 Paź 2008, 13:45:10
aaa ja bym się bała, ze sobie jakiś nerw poraże:/

a potrzebuje ptrzebuje, nie ma sie 18 lat:)
No tak, ona jest lekarzem chirurgiem, niedawno ukonczyla szkole medycyny estetycznej wiec chyba wiedziala co robi ???

A ty dobrze wygladasz  :hammer:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

sama sobie oszczyknela ??? a co ona jest lekarzem

wrobelek0403

Cytat: magdarynka15 w 10 Paź 2008, 13:32:33
rilla84 prosze  :lollol: :lollol: :lollol:
Powiem tak, zadzialalo ale myslalam ze ja palne jak mi powiedziala.. Nie wiem dokladnie jakie sa koszta bo placila tylko za preparat a ostrzykiwanie zrobila sobie sama.

a to ciekawe, ale ja jednak wolałabym sie oddac w rece specjalisty. ;)

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

ja sie na razie posunelam do poproszenia o ulotke avene w aptece:D postudiuje i moze sie pokusze na jakis.

a botoks w wieku lat 30 mnei wcale nie dziwi. majac 26 dowiedzialam sie od wowczas 30l kolezanki ze go sobie robi. powiedziala to przy wiekszej grupie bo akurat ktos  jej zrobil komplement, ze wyglada bardzo mlodo. wiec w botoks wierze. ale dla mnie to interwencja na jaka sie mozna pokusic wlasnie jezeli z uwarunkowan genetycznych cos sie dzieje niefajnego. lub jesli z 'zaniedbania' nie stosowalo sie wlaciwych srodkow doprowadzajac do nieciekawego stanu, w kt botoks o jedyny ratunek.

do kremow p/z podchodze kompletnie inaczej. (mi) w nich chodzi o przyszlosc, i o to jak moge zapobiedz, spowolnic etc...nie licze, ze znikna mi jakies zmarszczki, kt teraz sie pojawiaja, ani ze odmlodnieje jak moja koleznaka po botoksie;) na zadne natychmiastowe rekacje nie licze:)

natychmiastowe efekty przynosza mi kremy nawilzajace, stosuje je by skorze ulzyc w danym momencie. by sie czula dobrze przez nadchodzacy dzien czy noc. jesli przy okazji nawilzajace stosowane regularnie daja mi jakies dlugotrwale efekty, to swietnie. dla mnie sosowanie jednych i drugich nie jest wykluczajace sie. sa to perfekcyjnie uzupelniajace sie metody dbania o siebie, jedna na dzis druga na za 10 lat:)

osobiscie uwazam, ze czekanie na to by sie zmarszcki pojawily zanim sie zacznie kremow p/z uzywac jest nonsensem....skoro sie juz pojawily to juz beda, i zostana na zawsze:) juz zadnej prewencji nie da sie zastosowac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

marax

jakby sobie trafila tym betoksem w nerwy biegnace na twarzy to kwazimodo bylby przy niej szczytem pieknosci

golinda

ale niestety na botoks skóra się uodparnia
jak ona teraz wstrzykuje botoks to za 5 lat bedzie sobie lifting robiła

dragonfly

ja tam nie mam nic przeciwko botoxowi, ale jak juz golina wspomniala - skora sie uodparnia, a po kilkuletnim stosowaniu robi sie z twarzy maska - zanika mimika twarzy (bo wlasnie te nerwy so porazane, czy cos w tym stylu)...
pierwszy zabiego powtarza sie po ok pol roku, nastepne co ok. 10 m-cy - rok....  Zalezy jak sie tam to wszystko odnawia. Moja kolezana ladnie wyprostowala sobie "marsowe czolo", ale ona ma 38 lat, wiec to troche inaczej niz jak robisz sobie zabieg w wieku 30 lat.
Pewnie jak bede w cos kolo tego wieku (37 - 40 lat) i bede chciala sobie cos naprawic, to sobie naprawie ;)

magdarynka

Cytat: maraxela w 10 Paź 2008, 15:27:59
sama sobie oszczyknela ??? a co ona jest lekarzem
No wlasnie pisalam ze jest .
I co do reszty wypowiedzi to tak, doskonale ona zdaje sobie sprawe z tego jak dziala ten preparat, jakie sa konsekwencje blednego ostrzykiwania itd...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Mi też się robi taka pionowa bruzda między brwiami, tłumaczę sobie że od intensywnego myślenia, bo nasila się gdy czytam lub zakuwam więc jhestem z nią pozytywnie oswojona  :point_lol: