Marta i Wojtek - póki śmierć nas nie rozłączy ( 13.09.2008 )

Zaczęty przez martos82, 30 Wrz 2008, 19:56:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

martos82 piekny opis i zdjecia, a Ty w dlugich wlosach...poezja :) zyjcie długo i szczesliwie :) mam tylko jedno pytanko: czy Twój mąż na pewno jest pełnoletni  :ag: :ag:
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

martos82

hehe maz na pewno jest pelnoletni, w dodatku od 10 lat :D

Wesele bylo dworku, przerobionym ze stajni chyba. Z zewnatrz nie wyglada ciekawie, bo cos nie moga sie wyrobic z remontem, ale w srodku jest bardzo nastrojowo, szczegolnie jesli zapala tam ponad setke swiec. Gosciom sie podobalo, bo jest tak inaczej.
To jest tez sala weselna Foszka :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Basia

Ło Matko martos82!

PIĘKNIE!!!
Plener po prostu powalił mnie na kolana!
Gratulacje i dużo szczęścia życzę!
:roza:
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

kamelia04.08.2007

#28
gratulacje, zdjecia z pleneru podobaja mi się bardzo-miło popatrzeć

jak mogłas, majac takie ładne włosy, kazac sobie zrobic taka fryzure slubną  :thumbdown: i przyczepic taki welon??
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

ishka82

martos82, gratuluję :D Pięknie wyglądaliście, zdjęcia śliczne, a plenerowe z rozpuszczonymi włosami, no miodzio :)

zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 wybacz, ze zabawie sie w cenzora - nie lubie - ale zasada jest prosta - doradzanie  i komentarze negatywne w watkach przygotowawczych, a tych juz jednak obejdzmy sie bez rzygow??
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

zwierzatko_mojej_mamy

khem, chyba nie do konca o to chodzilo... ale nie wiem, moze jestem przewrazliwiona
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

kamelia04.08.2007

zwierzatko_mojej_mamy

watek ten jest przeznaczony do wyrażania opinii. Uwzglednilam prosbe o zmodyfikowanie komentarza. Mam prawo wyrazic moje zadowolenie z jakiegos elementu stylizacji, jak i niezadowolenie z innego.

Watek, gdzie nie ocenia sie wygladu, stylizacji, czy jakosci zdjec, to "ten najpiekniejszy dzień - galeria" i tego się trzymam
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

bozena.dp

martos gratuluje :flowers:
ładnie wyglądałaś, no i super kolczyki :ok:

mayagaramond

Cytat: kamelia04.08.2007 w 01 Paź 2008, 19:37:13
Mam prawo wyrazic moje zadowolenie z jakiegos elementu stylizacji, jak i niezadowolenie z innego.


Pytanie tylko po co? Chyba kilka tygodni po slubie zadna panna mloda drugiego nie planuje ;)

Jak urzadzisz mieszkanie i znajoma przyjdzie w odwiedziny i powie "o la boga, jak moglas kupic taka kanape???" to pomyslisz, ze jest dobrze wychowana???

Martos - wszystkiego najlepszego!!!!!!
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

rubin04

Zwierzątko przenieś moze te posty off topic do oddzielnego wątku.

Kamelia - jak to jest że jakoś każdy rozumie że PO ślubie składamy gratulację
..a jesli Ci sie nawet cos w stylizacji danej PM nie podoba to zostaw to dla siebie bo komentarze takei jak Twój niczemu nie służą.

Zauważ że jakos wszystkie dziewczyny respektują tę niepisana zasadę, wiec zrozum ją i Ty.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zosia2007


salsa

martos82  moje gratulacje, czekam na weicej fotek , prześliczna panna młoda !   :ok:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magdarynka

Gratulacje  :flowers: :flowers: :flowers: Piekne zdjecia i Wy :yes:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


martos82

Dziekuje bardzo.
Salsa wiecej fotek? hmmm, my tez niestety czekmy na te profesjonalne i poczekamy jeszcze dwa miesiace :(, a te amatorkie, to wszystkie takie same sa, wiec nie chce Was zanudzac.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

martos
gratulacje! sesja plenerowa - boska!


zlota
widziałam te kolczyki w wawie chyba w 2 apartach :)

Angie

martos82 zdjęcia sa super!! Wyglądałaś pięknie!! brawo

gdziezby

Nawet świnka może wejść na drzewo kiedy jest chwalona.

martos82

Zuzia a ja szukalam Twoich kolczykow po wielu Apartach i nie znalazlam, nie widzialam nawet podobnych. Wreszcie kupilam jakies w YES, a potem moja mama kupila dla siebie te kolczyki, ktore mialam i mi je dala, bo wiedziala, ze beda mi sie podobac :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


calla

Cytat: martos82 w 30 Wrz 2008, 19:56:09
Oczepinowa zabawa - odpowiadanie na pytania. Podobno byliśmy niezwykle zgodni.






My tez mielismy taka zabawe i tez bylismy niezwykle zgodni. Podobno zespolowi zdarzylo sie to pierwszy raz. Nie odpowiedzielismy tylko na jedno pytanie: "Kto bardziej kocha swoja tesciowa?". Beznadziejne i nie wiem w jaki sposob ono mialo sprawdzic nasza zgodnosc charakterow.

I oczywiscie Gratulacje! :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

martos82

Cytat: calla w 03 Paź 2008, 15:46:52
Cytat: martos82 w 30 Wrz 2008, 19:56:09
Oczepinowa zabawa - odpowiadanie na pytania. Podobno byliśmy niezwykle zgodni.






My tez mielismy taka zabawe i tez bylismy niezwykle zgodni. Podobno zespolowi zdarzylo sie to pierwszy raz. Nie odpowiedzielismy tylko na jedno pytanie: "Kto bardziej kocha swoja tesciowa?". Beznadziejne i nie wiem w jaki sposob ono mialo sprawdzic nasza zgodnosc charakterow.

I oczywiscie Gratulacje! :-)

Tez mielismy to pytanie. Po długim zastanowieniu każdy odpowiedział JA.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

Cytat: martos82 w 02 Paź 2008, 11:33:01
Zuzia a ja szukalam Twoich kolczykow po wielu Apartach i nie znalazlam, nie widzialam nawet podobnych. Wreszcie kupilam jakies w YES, a potem moja mama kupila dla siebie te kolczyki, ktore mialam i mi je dala, bo wiedziala, ze beda mi sie podobac :)

no ja też nie znalazłam :( i nie mam biżu na ślub, który już za 3 dni :(