Marta i Wojtek - póki śmierć nas nie rozłączy ( 13.09.2008 )

Zaczęty przez martos82, 30 Wrz 2008, 19:56:09

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

martos82

Przyszedl czas na male podsumowanie polrorarocznych przygotowan.

Ostatni tydzien przed slubem byl bardzo pracowity. Od poniedzialkowego poranku do piatkowego wieczora biegalismy po miescie, dzwonilismy, kupowalismy, spotykalismy sie z fotografem, zespolem itp. Nie bylo czasu, zeby zaczac sie stresowac. Spac chodzilam bardzo pozno o 1, o 3 w nocy, wstawalam kolo 7 – 8.

Ostatniego dnia staropanienstwa szukalam jeszcze na miescie punktu, gdzie, wydrukowac natychmiast kilka brakujacych winietek, robilam prezenciki dla gosci oraz glowilam sie, gdzie umiescic wielki trzy pietrowy tort. Wreszcie, wyjatkowo wczesnie, o 23.00 poszlam spac. Zasnelam bardzo szybko, bo zmeczenie z calego tygodnia dalo o sobie znac.


Obudzilam sie planowo o godzinie 8, szybki prysznic i o 8.30 moglam juz zjesc male sniadanie. Nie denerwowalam sie wcale, czym zaszkoczylam sama siebie, bo na dwa miesiace przed slubem bylam dosyc mocno zestresowana, a w dniu slubu nic tylko spokoj. Nie martwilo mnie to, ze nie mialam nawet zarysu fryzury slubnej, ani zadnego na nia pomyslu. 10 minut przed wyjsciem do fryzjera przejzalam na komputerze swoja kolekcje fryzur slubnych i wybralam cos dla siebie.


U fryzjera tez sie nie denerwowalam, choc zazdroscilam troche pannie mlodej na fotelu obok, ze wybrala sobie ladniejsza fryzure niz ja. Pod koniec czesania bylam juz jednak zadowolona ze swojej decyzji.

Spokojnie poszlam do domu, gdzie czekala na mnie makijazystka,  za chwile przyszedl fotograf i zaczelismy moje upiekszanie. Ja nadal bylam spokojna, mama troche bardziej sie denerwowala. Gdy przyjechal kamerzysta, ja juz bylam prawie umalowana i z pomoca siostry zaczelam sie ubierac. Mielismy chwilke do przyjazdu narzeczonego z rodzicami i udalo sie porobic kilka fajnych zdjec.


Blogoslawienstwo obylo sie bez lez i wyjechalismy do kosciola.

Okazalo sie, ze swiadek nie wzial ze soba dowodu i tato narzeczonego musial sie po niego wrocic  – na szczescie na slub zdazyl.


Ojciec, ktory udzielal nam slubu byl bardzo sympatyczny, powiedzial do nas wiele cieplych slow na temat milosci i magii dnia codziennego. Przysiege wypowiadalismy pewnie i zdecydowanie. Potem brawa i pierwszy malzenski pocalunek.


Pod kosciolem spadl na nas desz platkow, cukierkow ( jednym dostalam bolesnie w glowe ) i pieniedzy. Po wspolnym zdjeciu na schodach przed kosciolem przyszedl czas na zyczenia i pojechalismy na sale.


Tam przywitanie chlebem i sola, toast, obiad i nasz pierwszy taniec. Wyszlo w miare dobrze, choc ja zachaczylam sie kilka razy obcasem o sukienke i poslizgnelam na posadzce.


Potem juz bawilismy sie na calego, prawie nie schodzilismy z parkietu, robilismy grupowe zdjecia z goscmi, bralismy udzial w karaoke, rzucalismy welonem i krawatem oraz odpowiadalismy na pytania dotyczace nas i naszego zwiazku.


Zabawa sie udala wysmienicie, choc noc minela wyjatkowo szybko. Pozostaly nam wspomnienia, kilka zdjec i maly kawalek zlota na serdecznym palcu, ktory nieustannie przypomina o calym zyciu, kotre jest przed nami i ktore spedzimy wspolnie.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: martos82 w 30 Wrz 2008, 19:56:09
10 minut przed wyjsciem do fryzjera przejzalam na komputerze swoja kolekcje fryzur slubnych i wybralam cos dla siebie

Rany, kobieto, Ty to masz nerwy ze stali chyba! A z drugiej strony - nie ma jak troche spontaniczności, hehe :) Grunt, ze ostatecznie fryzura Ci sie podobala.

Wrzuc prosze jakies zdjecie?

No i najwazniejsze - gratulacje Pani zono. Wiele szczescia na nowej drodze zycia :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martos82

Anupka to nie spontanicznosc tylko brak zdecydowania.

Kilka zdjec z aparatu gosci

link do zdjec w pierwszym poscie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek

martos82 gratulacje!!! fajna relacja, a Ty ślicznie wyglądałaś! czekamy na więcej fotek

martos82

Jedno z niewielu zdjec od fotografa, ktore mamy do tej pory - ja i moja mlodsza siostra - pani swiadkowa, w trakcie ostatnich przygotowan.

link do zdjec w pierwszym poscie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aja

gratulacje! piękna uśmiechnięta para! a Twój mąż strasznie młodo wygląda!   :D
wyglądasz na tych paru zdjęciach naprawdę na bardzo zadowoloną i szczęśliwą  :) powodzenia na NOWEJ DRODZE ŻYCIA

zlota

Gratulacje! :flowers: mnie na slubach tez zawsze wzrusza chwila wejścia pary młodej do kościoła :)

giga

martos82Pięknie wyglądasz na tym zjęciu,gdy się ubierasz.Promienisty uśmiech niech Ci towarzyszy przez całe życie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


zwierzatko_mojej_mamy

martos82 ales Ty piekna, jak ksiezna ;) gratulacje !!  brawo brawo
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

martos82

Zwierzaku usmialam sie - dzieki :D
Jeszcze kilka profesjonalnych:

link do zdjec w pierwszym poscie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

miałaś piękne kolczyki! skąd takie wytrzasnęłaś? masz może jakieś ich zbliżenie? albo można obejrzeć je gdzieś w sieci?


martos82

I sesja w potwornie zimny i pochmurny dzien. Przez to nie pojechalismy tam, gdzie mielismy zostac i zostalismy we Wroclawiu.

link do zdjec w pierwszym poscie

Zlota kolczyki wytrzasnela moja mama w Aparcie. Mam ich zblizenie, ale zdjecie jest robione telefonem komorkowym, wiec jakosc kiepska

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

 :piwko: dzięki za info! zatem idę jutro do Apartu :) Najpiękniej wyglądasz na fotce na ławce ;) widać jaka zadowolona :)

rubin04

Martos - pieknie wygladałaś! Piekne kazanie mnei nie dziwi - na franciszkanó można liczyć :)
A Twój maz wyglada bardzo młodo na tym 2 zdjeciu :)

Gratuluje Wam bardzo serdecznie i zyczę mnóstw amiłosci na każdy dzień wspólnego zycia!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

...i zdjecia na ławce też mi sie bardzo podoba! I to zniebem przy fontannie tez super :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

:) a to przy fontannie robione bylo chyba na dziedzincu Bema Plaza!dopiero teraz to zauważyłam bo  zyciu bym nie pomyslala, ze to miejsce moze być tak fantastyczną scenerią do zdjęć ślubnych!a wygląda ekstra! brawo

martos82

Zlota dokladnie tam bylo robione. Brawo za spostrzegawczosc :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

vobi

martos82, gratulacje i najlepsze zyczenia!  :roza:

Nie bede oryginalna - to zdjecie na lawce jest naprawde piekne, tak delikatnie erotyczne  :shy:
A gdzie mieliscie wesele? To jakis zamek? Jesli na zywca jest taki piekny jak na zdjeciach, to zazdroszcze ;)

magdalinska

bardzo ładnie :)  wszystkiego dobrego i duzo szczescia  :roza:
wlasnie gdzie mieliscie impreze? co to za zamek?

Kasia

martos82 gratuluję :)

zdjęcia piękne, zazdroszczę !!!
a mężyna jak młodo wyglada :)

kffiatek

Martos82 Gratuluję :) Piękny makijaż i kolczyki :)

I to prawda, że pannie młodej nigdy nie jest zimno :):)

sputnik_sweetheart


elizapj

martos82, slicznie! zdjecie w platkach moje ulubione...:)
i to pierwsze od fotografa tez esktra!
wszystkiego najlepszego na nowej drodze!
i sala , te luki z cegly..hmhm..super
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login