stolik edukacyjny

Zaczęty przez brawurka, 30 Wrz 2008, 14:41:27

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.


zosia2007

ja sie nie znam ale ze wzgledow esetycznych fisher mi sie bardziej podoba

mika

Brawurka
Chicco!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zdecydowanie,lepiej wykonana, trwalsza (u Dawida przetrwala nawet upadek z balkonu na beton :D) a ten fisher choć wizualnie ładniejszy to ma mniej tych bajerów i jest taki mniej interaktywny tzn. na krócej starcza, raczej dla dziecka max 15-16 miesięcznego
Dawid chicco bawił się do 3 roku życia

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 wezze zaciaz ze mna :D wszelkie problemy bede miala rozwiazywane od reki i na czasie  :rofl1: :rofl1:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

brawurka132 ale nie wiem czy zauważyłaś ale zabawki sa w niemieckiej wersji jezykowej

mika

w chicco to nie ma znaczenia w jakiej wersji bo tam są wygrywane tylko melodie i dzwięki

brawurka

może wstawilam takie linki, dzieki zosia za zauważenie, bo jeszcze bym zamówila! są tez w polskiej wersji zaraz poszukam

brawurka

no jasne, nie ten link do chcco poszedł- stolik jest tańszy 88 zł+ 40 zł przesylka

mika

Cytat: brawurka132 w 30 Wrz 2008, 14:52:20
no jasne, nie ten link do chcco poszedł- stolik jest tańszy 88 zł+ 40 zł przesylka

no właśnie się zastanawiałam czy ten stolik tak podrozał od czasu kiedy my go kupowaliśmy :surprise:

nionczka

Mi sie bardziej Chicco podoba, zarówno funkcje jak i estetyka.
Masz na taki stolik miejsce? Ja bym nie miala :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

on nie jest duży i mam zamiar przenosić go z pokoju do pokoju w zaleznosci od tego co bede robiła, zeby maja była przy mnie

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 ales mnie pani olala
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

oj sorry zwierzak nie zauważyłam
no nie wiem czy byś chciała żebym za Ciebie zaciążyła... a co na to mąż lol lol lol lol

brawurka

ona chce z Tobą zaciążyć :ag:

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 nie ZA mnie tylko ZE mna :D ale chodzilo o czas a nie o wspolne geny :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

o matko a ja przeczytała za mnie lol lol lol lol lol no to piknie!!!!
Zwierzak damy radę!!! ja się testuję w tym miesiącu chyba  :in_love: :oops:

didi_loczek

Cytat: brawurka132 w 30 Wrz 2008, 15:27:40
ona chce z Tobą zaciążyć :ag:
MikoZwierz  :ag:  :ag:

brawurka, ja bym brala stolik Chicco, bardziej mi sie podoba

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 no mysmy sie rypli wczoraj - wypada "gdzies tak kolo" chociaz z ciezkim sercem sie tegowalismy, bo wczesniej obejrzalam filmik obrzydliwie tjutjajacy nad noworodkiem i mnie odrzucilo :) dziwne, ze w ogole do zblizenia doszlo :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2008, 15:30:35
mika9983 no mysmy sie rypli wczoraj - wypada "gdzies tak kolo" chociaz z ciezkim sercem sie tegowalismy, bo wczesniej obejrzalam filmik obrzydliwie tjutjajacy nad noworodkiem i mnie odrzucilo :) dziwne, ze w ogole do zblizenia doszlo :D

lol lol lol  :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1: :point_lol: :rofl1:

mika

no to Zwierzak może coś z tego będzie :D będą jaja jak będziemy obie w ciąży
choć ja się nie nastawiam

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 ja tez nie - ale specjalnie dla Ciebie rypne sie i dzisiaj -  a co!
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zuzia

Cytat: mika9983 w 30 Wrz 2008, 15:29:11
o matko a ja przeczytała za mnie lol lol lol lol lol no to piknie!!!!
Zwierzak damy radę!!! ja się testuję w tym miesiącu chyba  :in_love: :oops:

mikuś, serio????????? a kiedy masz termin @?

zuzia

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2008, 15:30:35
mika9983 no mysmy sie rypli wczoraj - wypada "gdzies tak kolo" chociaz z ciezkim sercem sie tegowalismy, bo wczesniej obejrzalam filmik obrzydliwie tjutjajacy nad noworodkiem i mnie odrzucilo :) dziwne, ze w ogole do zblizenia doszlo :D

:rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:

mika

Cytat: zuzia w 30 Wrz 2008, 15:35:00
Cytat: mika9983 w 30 Wrz 2008, 15:29:11
o matko a ja przeczytała za mnie lol lol lol lol lol no to piknie!!!!
Zwierzak damy radę!!! ja się testuję w tym miesiącu chyba  :in_love: :oops:

mikuś, serio????????? a kiedy masz termin @?

no dobra wygadałam się, będę się testować w okolicy moich urodzin czyli 6 października


mika

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Wrz 2008, 15:34:32
mika9983 ja tez nie - ale specjalnie dla Ciebie rypne sie i dzisiaj -  a co!

:point_lol: :point_lol: :point_lol: :point_lol: :point_lol: :rofl1: :rofl1: :rofl1: :rofl1:
obiecuję że jak będziesz w ciąży a ja nie to będę się starać ze wszyskich sił żeby jak najszybciej Cię dogonic  :point_lol: :rofl1: :yeah: :yeah: :yeah: