13 września- zdjęcia plenerowe na stronie 7 :)

Zaczęty przez kffiatek, 29 Wrz 2008, 20:57:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kffiatek

Wooow eliza dziękuję !! Takiego porównania jeszcze nie słyszałam :) Muszę się pochwalić mężowi jaką piękność złapał  8)

Mam jeszcze piękne zdjęcia z ceremonii i wesela ale chwilę to potrwa zanim je pozmniejszam :( no i tracą sporo na kompresji, ale mam nadzieję że tym złej reklamy nie zrobię mojej pani fotograf...

elizapj

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kffiatek

mam jeszczo jedno niezłe- nadaje się do galerii najgorszych min ze zdjęć ślubnych ;)  W tym momencie mówiłam coś w stylu- ta halka na pewno się nie zmieści  lol

sputnik_sweetheart



Basia

Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

zosia2007

Cytat: dragonfly_80 w 09 Paź 2008, 16:45:44
kffiatek, ale ty sliczna jestes!!!!

podpisuje sie pod "uwaga" dragona :) bosko wygladalas :)

feeling.good

dopiero dotarłam.

Trudno nie powtórtzyć po innych - pięęęknie:)

Gratuluję serdecznie!!!

tachogti

ja dopiero teraz zajarzylam...
Kffiatku - wszytskiego pieknego i slonecznego dla Was :)
Wygladalas przeslicznie :D
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

magdarynka

kffiatek wszytskiego najlepszego :flowers: :flowers: :flowers:
Dlaczego ja tak ladnych zdjec wczesniej nie widzialam ???
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sonja

Kffiatku wygladalas rewelacyjnie! Wszystkiego najlepszego:))

kffiatek

Dziękuję dziewczyny :) Co mi tam, wrzucam jeszcze kilka fotek ;) Serwery nam w pracy nie działają to sobie pohulam troszkę :)

kffiatek

Moje druhenki dobrze się sprawdziły, tylko jedna nie zmieściła się w sukienkę ;)

kffiatek

Mam wreszcie zjęcie kiedy spadały balony :)

A w przyszłym tygodniu plener, bardzo jestem ciekawa jak nam wyjdzie :)

zosia2007

kffiatek super te fotki :)

mimo ze jestem przeciwniczka balonow u was wygladaly bajkowo  :yes:

kffiatek

Ostatnie zdjęcie bardzo mi się podoba, nie przypuszczałam ze tak się przyzwyczaję do tego welonu ;)

Dzięki Zosiu :)

elizapj

kffiatek pierwsze weselne balony kt mi sie podobaja...chyba jednak wszystko jest relatywne:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

kffiatek nie wiem jak przeoczyłam te zdjęcia, pięknie wyglądałaś, moje gratulacja i życzenia wszystkiego najlepszego  :roza:
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

kffiatek

Dagi, bardzo dziękuję i niniejszym wrzucam zwiastun zdjęć plenerowych :) Ponieważ oczywiście było zimno i paskudnie większość zdjęć odbyła się we wnętrzach. Mój mąż wymyślił sesję w klimacie prohibicji- cygara, poker i whisky spod lady ;) Osobiście uważam że te kilka zdjęć które już dostałam jest rewelacyjnych, kto się ze mną nie zgadza zostanie wyzwany na pojedynek ;)





zosia2007

kffiatek po zdjeciach konwalii uwazam "perfect moment" za fotografa wszech czasow - ogladajac twoje zdjecia tylko sie w tym utwierdzilam - cudnie  brawo