13 września- zdjęcia plenerowe na stronie 7 :)

Zaczęty przez kffiatek, 29 Wrz 2008, 20:57:45

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kffiatek

Witojcie ;)

Wróciłam z cudownej podróży poślubnej, i spieszę z opisem naszego dnia. Nie mam dziś za bardzo weny, ale może was nie zanudzę ;)

Jestem osobą dosyć nerwową, tydzień przed ślubem nie mogłam spać, miałam migreny, koszmary i przerażające wizje :):) Wszystko odpuściło dopiero w wieczór przed, kiedy wpadli do nas przyjaciele i wypiliśmy piwko na uspokojenie :)

Rano obudziłam się dwadzieścia minut przed budzikiem, zrobiłam sobie kawkę, podeszłam do okna i zobaczyłam niebo zasnute chmurami a na termometrze dziewięć kresek powyżej zera. Wzruszyłam ramionami i wyszłam na ten mróz zapalić papieroska :) Kiedy wróciłam zauważyłam na oknie pięknego motyla pawie oczko :) wcale nie chciał odlecieć :)

Przez resztę dnia było lodowato. Tak mówili wszyscy dookoła, ja tego nie czułam, cieszyłam się nawet że się nie rozpłynę w tej wielowarstwowej kiecce :) Dzień mijał bardzo szybko, był pełen nieoczekiwanych (ha! oczywiście nie prze mnie, jestem czarnowidzem :)) wydarzeń takich jak: za duże wazony, zbyt wielkie bukiety, nie mieszczące się w żadnym samochodzie, sukienka, o którą wciąż się potykałam, halka, w której koło wciąż zmieniało swój obwód pod wpływem ciężaru kiecki etc.....

Wreszcie o 10:00 trafiłam do rodzinnego domu i zostałam usadzona, nakarmiona, uczesana i umalowana. W ostatniej chwili okazało się że lilia do włosów nie rozwinęła się za bardzo, co dało trochę więcej miejsca na welon i zostałam w tym zestawie aż do oczepin. Potem wszystko potoczyło się tak szybko...

Przed kościołem zobaczyłam wszystkie te uśmiechnięte twarze moich kochanych przyjaciół i już nic nie mogło zepsuć mi humoru :) Oczywiście nie obyło się bez wpadek podczas mszy, kiedy zupełnie zakręceni usiłowaliśmy umknąć spod ołtarza tuz po przysiędze :D W połowie drogi dogonił nas sceniczny szept księdza- A wy gdzie?? Obrączki jeszcze!!- :D I tak, w końcu, zostaliśmy sobie poślubieni. Ponieważ ślub odbywał się niejako w zabytku, tuż przy drzwiach wpadła na nas grupka turystów, którzy zbici co nie co z pantałyku zaczęli nam gratulować po angielsku ;)

Kiedy wyszliśmy na zewnątrz, okazało się że wyszło słońce :) I zostaliśmy obrzuceni płatkami róż, za co będę do końca życia wdzięczna mojej ukochanej druhnie- przyjaciółce :)

Bardzo wzruszyłam się podczas życzeń, przyszło tylu znajomych, przyjaciół... Niektórych nie widziałam już od dawna a mimo to zjawili się na ślubie :)

Potem była już tylko wyśmienita zabawa, z fantastycznym dj-em, wspaniałą muzyką, pysznym jedzeniem i cudownymi gośćmi :) Pierwszy taniec, ćwiczony nerwowo dopiero w dniu ślubu rano, wyszedł pięknie, prezentacja dla rodziców była strzałem w dziesiątkę, a mój R. dziękując rodzicom wzruszył się do łez. Było cudownie, a to wszystko nie udało by się bez waszej pomocy za co bardzo wam dziękuję :)

Poniżej kilkka fotek, chociaż widzę że część z was już mnie odnalazła w wątku Konwalii, miałyśmy tego samego fotografa :)

kffiatek


elizapj

no kffiatku wreszcze:)!
gratulacje
i ciesze sie ogromnie, ze jestes taka zadowolona:)
wspanialego zycie w malzenstwie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

szelma

Wszystkiego najlepszego! Dużo szczęścia we dwoje! No i śliczne zdjęcia - pięknie wyglądaliście :)

Anupka

kffiatku - wygladalas naprawde kwitnaco i pieknie!

Bardzo mnie rozbawilas ta nieudana ucieczka sprzed oltarza, hehe (brzmi prawie jak: powiedzielismy sobie tak i wystarczy, no to chodu! ;))

Zazdroszcze druhny co pomyslala o kwiatkach - moja nie pomyslala...

Zycze Wam szczescia i wielu wspanialych dni :)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

didi_loczek

kffiatek wyglądałaś ślicznie, szarfa bomba!
wszystkiego dobrego, 100 lat w szczęściu i miłości  :roza:  :roza:

kffiatek

Dzięki dziewczyny :) Piwko for everybody :)

Więcej zdjęć na razie nie posiadam, tzn posiadam kilka takich amatorskich, ale na innym kompie :(

Tymczasem wracam na kanapę do męża kontynuować chianti ;)

cumberland

GRATULACJE  :flowers:
i szczerze zazdraszczam, że masz już zdjęcia...ja od sierpnia jeszcze czekam na swoje i doczekać się nie mogę

pierwsze zdjęcie zza szyby moje ulubione :)

zosia2007

kffiatek pięknie  :roza:

wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :)

sierpniowajulka

kffiatek, pięknie wyglądałaś! :) Gratulacje i wszystkiego dobrego! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zlota

Gratulacje!  :flowers: ucieczka sprzed otlarza musiala niezle wygladać  :ag:

riannka

kffiatek

gratulacje i najlepsze życzenia  :roza: :roza: :roza:

Pięknie wyglądałaś.
Śliczny bukiet.

Majeczka

kffiatek wszystkiego najlepszego, samych cudownych dni  :flowers:
usmialam sie bo z przysiega i obraczkami mialam identycznie. powiedzielismy przysiege a ja do ksiedza 'to juz mamy isc' ?? :D ksiadz byl wesoly i mi tez sie glupawka udzielila :)
bukiet mialas cudowny!!! tez swego czasu przewidywalam lilie :)
a powiem Ci ze mnie bardzo bardzo milo zaskaczylas z balonami, generalnie jestm przeciwniczka, ale te w kolorze perlowej bieli daly piekny efekt! w jakim momencie sie pojawily?? czy byly od poczatku na parkiecie?
pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluje
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malybob


salsa

kffiatek boskie foteczki - bardzo podobaja mi sie w balonach oraz okno tylnie samochodu
czekam na weicej ! i sładam życzenia szczęścia, pomyślności i miłości na dalszą drogę zycia - juz wspolną !  :ag: :smiley_kissblush:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

aniak1211

kffiatek
wygladalas slicznie,kwitnaco i radosnie
wszystkiego najlepszego!!!

Kasia

kffiatek gratuluję  :roza:

pięknie wygladałaś i pięknie wyszłaś na zdjęciach  brawo

pierwszy raz najpierw widziałam zdjęcia a później czytałam relację :) - normalnie jakby oglądać film bez głosu  ;D

jo_miekka

kffiatek! Wielkie wielkie gratulacje!
Przeurocze zdjęcia!

Ale, ale... jak Toskania?!

inkageo

Gratuluję! Wyglądałaś cudownie, zdjęcia są piękne :) A relacja z podróży?
Imagine there is no hate

kffiatek

Dziękuję wam bardzo za komplementy normalnie się czerwienię  :-[ :-[ :-[

Bukiet to zasługa Justynki, wykorzystałam jedno ze zdjęć, które wkleiła w moim wątku :)

Balony były tylko na chwilę, podczas pierwszego tańca (sinatra- Strangers in the night) zostały "zrzucone" na nas spod sufitu. Taniec był w wysokim holu hotelu, balony spadły z wysokości 4 pietra i chyba trochę zaskoczyły gości ;) Po tańcu zostały przez naz zdeptane z hukiem w dosłownie 2 minuty chociaż było ich około tysiąca. Nie byłam przekonana do tego pomysłu ale w rezultacie wyszło bardzo ładnie i zabawnie.

Jo- Toskania była cudowna, chociaż w nocy odmarzały nam tyłki. Na relację musicie poczekać, padł mi komp i net w domu, w pracy mam młyn a życu prywatnym niestety spadło na nas tochę nieszczęść, ale nie chcę się uzewnętrzniać na forum bo to miejsce na piękne zdjęcia i piękne wpisy...

ishka82

kffiatek, cudnie :clapping: Życzę dużo szczęścia i miłości na całe życie :D I oby te problemy szybko poszły precz :roza:

justynaaaa2

kffiatek pięknie wyglądałaś  brawo i bukiet też bardzo ładny wyszedł, cieszę się, że byłam pomocna  :shy:
no i to foto w balonach śliczne i w ogóle wszystko mi się podoba  :ok: tak trochę bajkowo dla mnie  :-[ uroczo 

martullek

kffiatek gratulacje!!! zdjęcia są powalające :) :roza:

Angie

kffiatek pięknie!! Slicznie wyglądałaś. A zdjęcia rewelacja!!

goga

Gratulacje - wyglądałaś super :):):)  jeszcze zdjęć :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)