Zakupowe szalenstwo w Outletach w Stanach

Zaczęty przez calla, 29 Wrz 2008, 13:11:33

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamelia04.08.2007

podoba mi sie kurtka, spodnie obleca (choc fanka pasków czy kratek nie jestem), podoba mi sie też sweter (a były mniej błekitne?   :D)
buty jedne i drugie tez mi sie podobają.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

nionczka

Mi sie podoba koszula i balerinki :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

calla

Cytat: goga w 29 Wrz 2008, 22:33:02
no moje dzieciątko ma teraz odlot na TH co mamusię niestety bije po kieszeni :(

To zafunduj mu wycieczke do USA. Obkupi sie na najblizsze lata i bedziesz miala z glowy :-)
Przyjemne z pozytecznym ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

calla

Cytat: kamelia04.08.2007 w 30 Wrz 2008, 10:50:12
podoba mi sie też sweter (a były mniej błekitne?   :D)


Nie bylo :-)
W ogole byly jakies takie dziwne same ciemne kolory i rozmiary same BIG.
W moim rozmiarze mialam do wyboru tylko ten albo bialy.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

calla

Cytat: Basia w 30 Wrz 2008, 10:26:36
Rany!!! czy teraz wszyscy tam jeżdża na zakupy???


Przy okazji raczej tak. Tam jest naprawde bardzo tanio.
Jedynie perfum nie oplaca sie przywozic. Jakies 10 Euro taniej jak w DE. Wiec szkoda miejsca w torbie.
Ale za to Clinique jaki tani...
Salsa miala by tam pole do popisu ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

fasolka1980

Cytat: calla w 30 Wrz 2008, 16:26:09
Cytat: Basia w 30 Wrz 2008, 10:26:36
Rany!!! czy teraz wszyscy tam jeżdża na zakupy???


Przy okazji raczej tak. Tam jest naprawde bardzo tanio.
Jedynie perfum nie oplaca sie przywozic. Jakies 10 Euro taniej jak w DE. Wiec szkoda miejsca w torbie.
Ale za to Clinique jaki tani...
Salsa miala by tam pole do popisu ;-)


Perfum sie nie opłaca???Ja kupiłam 2 but, a mąż 4... Nie znam co prawda cen w DE, ale za Chance Chanel zapłaciłąm jakieś 40 % ceny w Polsce

calla

Cytat: fasolka1980 w 30 Wrz 2008, 16:42:37



Perfum sie nie opłaca???Ja kupiłam 2 but, a mąż 4... Nie znam co prawda cen w DE, ale za Chance Chanel zapłaciłąm jakieś 40 % ceny w Polsce

W PL sa duzo drozsze perfumy. Ostatnio przywozilam znajomej Chanel Mademoiselle 100ml za 75 Euro, a w PL podobno okolo 400zl kosztuje.
Takze mnie sie nie oplacalo przywozic.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

goga

calla w przyszłym roku - ale do Kanady :)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

calla

Cytat: goga w 30 Wrz 2008, 16:55:39
calla w przyszłym roku - ale do Kanady :)

Tam to nie wiem jak sie zakupy robi, ale pewnie podobnie.
Plus taki dla Kanady, ze wiz nie potrzebujemy tylko nowy paszport.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

bozena.dp

calla super zakupy :) mi się najbardziej podobaja spodnie i balerinki ;)  :ok:

adrianna79

Cytat: calla w 30 Wrz 2008, 16:21:57
Cytat: goga w 29 Wrz 2008, 22:33:02
no moje dzieciątko ma teraz odlot na TH co mamusię niestety bije po kieszeni :(

To zafunduj mu wycieczke do USA. Obkupi sie na najblizsze lata i bedziesz miala z glowy :-)
Przyjemne z pozytecznym ;-)

to jak tyle jest tam takich fajowych rzeczy, to dlaczego tak malo zrobilas zakupow.. a moze nie chcesz sie chwalic :-)

calla

Cytat: adrianna79 w 30 Wrz 2008, 19:29:24


to jak tyle jest tam takich fajowych rzeczy, to dlaczego tak malo zrobilas zakupow.. a moze nie chcesz sie chwalic :-)

Wszystkiemu fotek nie robilam to fakt. Chyba nie potrzeba robic zdjecia jak wyglada koszulka polo w roznych kolorach albo mascara Clinique :-)
To, ze znaczy tanio nie oznacza, ze mam kupowac wszystko bo sie oplaca. Kupilam to, co jest mi potrzebne.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

adrianna79

Cytat: calla w 30 Wrz 2008, 19:52:51
Cytat: adrianna79 w 30 Wrz 2008, 19:29:24


to jak tyle jest tam takich fajowych rzeczy, to dlaczego tak malo zrobilas zakupow.. a moze nie chcesz sie chwalic :-)

Wszystkiemu fotek nie robilam to fakt. Chyba nie potrzeba robic zdjecia jak wyglada koszulka polo w roznych kolorach albo mascara Clinique :-)
To, ze znaczy tanio nie oznacza, ze mam kupowac wszystko bo sie oplaca. Kupilam to, co jest mi potrzebne.

no to chyba zle zrozumialam temat watku, bo myslalam ze zobacze szalowe buty pucci zakupione za pol ceny, albo jakis ekstra plaszczyk od dopiero co wschodzacego nowojorskiego projektanta ktory kupilas gdziej w jakims nikomu nieznanym butiku...:-) dla mnie to szalenstwo.... ale i tak kurtka north face bardzo mi sie podoba lol... 

calla

Cytat: adrianna79 w 30 Wrz 2008, 20:41:08


no to chyba zle zrozumialam temat watku, bo myslalam ze zobacze szalowe buty pucci zakupione za pol ceny, albo jakis ekstra plaszczyk od dopiero co wschodzacego nowojorskiego projektanta ktory kupilas gdziej w jakims nikomu nieznanym butiku...:-) dla mnie to szalenstwo.... ale i tak kurtka north face bardzo mi sie podoba lol... 

Pucci to zdecydowanie nie moja bajka.
A temat watku chyba faktycznie zle zrozumialas, bo jest w tytule napisane, ze zakupy zrobione w Outletach :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

adrianna79

Cytat: calla w 01 Paź 2008, 17:15:02
Cytat: adrianna79 w 30 Wrz 2008, 20:41:08


no to chyba zle zrozumialam temat watku, bo myslalam ze zobacze szalowe buty pucci zakupione za pol ceny, albo jakis ekstra plaszczyk od dopiero co wschodzacego nowojorskiego projektanta ktory kupilas gdziej w jakims nikomu nieznanym butiku...:-) dla mnie to szalenstwo.... ale i tak kurtka north face bardzo mi sie podoba lol... 

Pucci to zdecydowanie nie moja bajka.
A temat watku chyba faktycznie zle zrozumialas, bo jest w tytule napisane, ze zakupy zrobione w Outletach :-)

nastepnym razem pojedz do najlepszego outletu w nyc..century21 tam znajdziesz najlepsze marki za 75%... a i tam o szalenstwo nie jest trudno.. pozdrawiam! 

calla

Cytat: adrianna79 w 01 Paź 2008, 21:13:20


nastepnym razem pojedz do najlepszego outletu w nyc..century21 tam znajdziesz najlepsze marki za 75%... a i tam o szalenstwo nie jest trudno.. pozdrawiam! 

Dzieki, bede pamietac :-)
Outlety tez mi przyniosly duzo radosci, wiec Tobie rowniez polecam :-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

adrianna79

Cytat: calla w 01 Paź 2008, 22:01:48
Cytat: adrianna79 w 01 Paź 2008, 21:13:20


nastepnym razem pojedz do najlepszego outletu w nyc..century21 tam znajdziesz najlepsze marki za 75%... a i tam o szalenstwo nie jest trudno.. pozdrawiam! 

Dzieki, bede pamietac :-)
Outlety tez mi przyniosly duzo radosci, wiec Tobie rowniez polecam :-)

niestety ja mam awersje do zakupow w polsce i w europie... a w outletach a atlantic city to ja mieszkalam :-)... moj narzeczony tam mieszkal i ja sie do niego przeprowadzilam..

calla

Cytat: adrianna79 w 02 Paź 2008, 19:58:28
a w outletach a atlantic city to ja mieszkalam :-)... moj narzeczony tam mieszkal i ja sie do niego przeprowadzilam..

Czyli wiesz o czym mowa ;-)
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

adrianna79

Cytat: calla w 02 Paź 2008, 22:44:27
Cytat: adrianna79 w 02 Paź 2008, 19:58:28
a w outletach a atlantic city to ja mieszkalam :-)... moj narzeczony tam mieszkal i ja sie do niego przeprowadzilam..

Czyli wiesz o czym mowa ;-)

tak.. ale ja zwykle chodzilam tylko do calvina.. no i do pier at ceasers... ja cos nie naleze do tych kobiet co kupuja duzo ubran.. nie mam wiele ale za to dobrej jakosci.. nie mowie juz o butach... i niestety w outletach nigdy nic nie moge znalezc bo nie umiem kupic tylko po to aby cos kupic. ale przyznam sie ze od czasu do czasu udalo mi sie kupic pare podkoszulkow w outlecie w gapie no i larph lauren's polos to moje weekendowy staples.

calla

Cytat: adrianna79 w 03 Paź 2008, 18:21:36


tak.. ale ja zwykle chodzilam tylko do calvina.. no i do pier at ceasers... ja cos nie naleze do tych kobiet co kupuja duzo ubran.. nie mam wiele ale za to dobrej jakosci.. nie mowie juz o butach... i niestety w outletach nigdy nic nie moge znalezc bo nie umiem kupic tylko po to aby cos kupic. ale przyznam sie ze od czasu do czasu udalo mi sie kupic pare podkoszulkow w outlecie w gapie no i larph lauren's polos to moje weekendowy staples.

Ja tez nie naleze do osob, ktore kupuja mnostwo ubran, zeby je poprostu miec. Zawsze kupuje to, co mi jest potrzebne. No chyba, ze mi sie straaaasznie podoba, ale to rzadko sie zdarza. A w outletach udalo mi sie w wiekszosci wszystko kupic. Moze mialam szczescie??
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

fasolka1980

Ja chyba tez miałam w takim razie szczęście ;)  A mój mąż jeszcze większe - ale on z tych "niemodnych" - niepotrzebny mu Armani, Tommy Hilfiger też jest OK, jesli ładny i pasuje ;D

calla

Cytat: fasolka1980 w 08 Paź 2008, 08:39:58
A mój mąż jeszcze większe - ale on z tych "niemodnych"

Fasolka moj maz tez, tyle ze z tych "wiekszych". I ciezko cos kupic na niego w Europie.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)

fasolka1980

Cytat: calla w 08 Paź 2008, 20:18:02
Cytat: fasolka1980 w 08 Paź 2008, 08:39:58
A mój mąż jeszcze większe - ale on z tych "niemodnych"

Fasolka moj maz tez, tyle ze z tych "wiekszych". I ciezko cos kupic na niego w Europie.

Calla
- ja z moimi zniewalającymi 157 cm należe do tych "mniejszych" i tez mi się ciężko zakupy robi w Europie  ;D

calla

Cytat: fasolka1980 w 08 Paź 2008, 20:51:11

Calla[/b] - ja z moimi zniewalającymi 157 cm należe do tych "mniejszych" i tez mi się ciężko zakupy robi w Europie  ;D

To jestem cale 3 cm wieksza od Ciebie ;-)
I znam ten problem, zwlaszcza ze spodniami.
Wenn Dir das Leben eine Zitrone gibt, mach Limoncello ;)