Autor Wątek: suknia..ile miesięcy przed ślubem?  (Przeczytany 7982 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

effik

Odp: suknia..ile miesięcy przed ślubem?
« Odpowiedź #25 dnia: 21 Lis 2008, 08:07:14 »
oj tam  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nie można słodzić wam już na wstępie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

dzień dobry wszystkim tak przy okazji  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kredka

« Odpowiedź #26 dnia: 23 Lis 2008, 11:58:43 »
Witam

Dziekuje wszystim za odpowiedzi,z decydowałam się jednak uszyć sukienkę. Z krawcowa umówiłam sie na przyszly tydzień, mam nadzieje że wszystko bedzie ok:)

pozdrawiam

englein

« Odpowiedź #27 dnia: 27 Gru 2008, 13:02:00 »
Bierzemy slub 1 sierpnia. Wiedzac,ze kolezanki szyły sukienki u pewnej krawcowej, postanowilam wziac od nich namiar na ową panią Anię. Zadzwonilam do niej ok. 1 grudnia z zapytaniem kiedy powinnam sie do niej zglosic. Zdębialam kiedy uslyszalam odpowiedz: "juz". Poniewaz wyjezdzalam na pare dni, pojechalam do pani Ani 8 grudnia. Wtedy tez wybralam konkretny model, konkretne materialy, koronki, krawcowa zdjęła miare. Powiedziala,ze podpisanie umowy do konca roku to inna cena sukienki, gratis bolerko itd. Pierwsza przymiarka w lutym. Sukienka bedzie gotowa duzo szybciej ale bedzie ją mozna zostawic w salonie prawie do slubu (inne warunki przechowywania, manekiny itp). Koszt mojej sukienki to 1500 zl. Moich kolezanek od 1200 do 1700 w zaleznosci od modelu, ilosci uzytych materialow.
Czemu krawcowa a nie salon gotowych sukien slubnych? Nie mam rozmiaru modelek, moj rozmiar to 46 i nie wyobrazam sobie mierzenia za malej sukienki zeby tylko zobaczyc siebie w jakims konkretnym modelu.
Musze przyznac,ze idac do pani Ani mialam wizje swojej sukienki-lecz nie do konca. Pani Ania doradzila, doszlysmy razem z nia i moją mamą do ostatecznej wersji i jak na razie jestem zadowolona:)

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 27 Gru 2008, 13:02:00 »