Autor Wątek: I krokiem marszowym można zatańczyć pierwszy taniec...  (Przeczytany 7928 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mignon

• Gość
Odp: I krokiem marszowym można zatańczyć pierwszy taniec...
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Wrz 2008, 19:03:29 »
Oj, udała się i była boska. Nie wiem co bardziej pokochałam, Paryż czy Prowansję. Na pewno i w jedno, i w drugie miejsce będziemy chcieli kiedyś wrócić.

Próżna się stałam przez ten ślub Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wklejam jeszcze jedno
« Ostatnia zmiana: 12 Paź 2008, 15:10:23 wysłana przez mignon »

elizapj

« Odpowiedź #26 dnia: 24 Wrz 2008, 20:38:03 »
swietny ten wiatr w welonie!

kontrolowana proznosc jest OK. nie przejmuj sie!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Wrz 2008, 20:50:31 »
mignon zdjęcie z welonem super! no i filar bardzo fotogeniczny  :hihi:  :hihi:  :hihi:
jeszcze raz gratuluję :flowers:  :flowers:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #27 dnia: 24 Wrz 2008, 20:50:31 »

zosia2007

« Odpowiedź #28 dnia: 24 Wrz 2008, 21:04:56 »
mignon bardzo ladne te zdjecia ale troche malo  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kasia

« Odpowiedź #29 dnia: 28 Wrz 2008, 11:01:12 »
gratuluję kolejnej pannie młodej Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Może nie jestem doskonała, może Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   ale doskonale sobie z tym radzę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #29 dnia: 28 Wrz 2008, 11:01:12 »

bozena.dp

« Odpowiedź #30 dnia: 28 Wrz 2008, 11:28:01 »
gratuluje   :flowers:

mignon

• Gość
« Odpowiedź #31 dnia: 04 Mar 2009, 13:45:40 »
Na wyraźne życzenie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj podbijam. Na razie plener...
« Ostatnia zmiana: 19 Sie 2009, 11:38:52 wysłana przez mignon »

aniak1211

« Odpowiedź #32 dnia: 04 Mar 2009, 17:47:29 »
mignon

PIEKNIE Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #33 dnia: 04 Mar 2009, 18:01:42 »
Super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj 

wrobelek0403

« Odpowiedź #34 dnia: 04 Mar 2009, 20:18:36 »
mignon,
czy Ty wiesz, ze chodzilismy razem na poradnie przedmałz???? A poza tym znam Twojego meza "z widzenia" z pracy  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj alez ten swiat maly  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piekną mieliscie sesje  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

to fajne  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

« Ostatnia zmiana: 04 Mar 2009, 20:20:16 wysłana przez wrobelek0403 »
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

mignon

• Gość
« Odpowiedź #35 dnia: 05 Mar 2009, 08:19:10 »
Dziękuję pięknie  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Widzisz wróbelku, tak mało tu wielkopolanek (choć ja przyznam, przyszywanam), to jeszcze z jednego "światka" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #36 dnia: 05 Mar 2009, 11:06:43 »
mignon ja tez przyszywana - dopiero od 3 lat w poznaniu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

effik

« Odpowiedź #37 dnia: 06 Mar 2009, 07:52:15 »
ufff... a już myślałam, że nie zobaczę fotek po tym boskim opisie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

fajowe!!!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #38 dnia: 09 Mar 2009, 12:38:03 »
mignon, mówił Ci ktoś, że jesteś do Jabłczyńskiej podobna? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
aż musiałam wejść w profil, żeby zobaczyć, ile masz lat, bo wyglądasz jak 19-letnia dziewczynka! Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

gratuluję! piękne zdjęcia!

mignon

• Gość
« Odpowiedź #39 dnia: 09 Mar 2009, 13:45:58 »
Golinda, ano do Jabłczyńskiej nikt mnie nie porównywał, ale że wyglądam niepoważnie to wiem. Teraz już się z tego śmieję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Kiedyś wizażystka poradziła mi podnieść włosy i nosić się na czerwono, coby się trochę doroślejszą wydawać. Zakupiłam jedną koszulę i na tym się skończyło Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Mąż mówi do mnie "Moja nastolatko" a ja się pocieszam, że jak go kryzys wieku średniego najdzie, to młodą laskę cały czas będzie miał przy sobie, nie będzie musiał szukać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #39 dnia: 09 Mar 2009, 13:45:58 »