Pomocy! Szukam grawera w Warszawie

Zaczęty przez jena, 29 Sie 2007, 10:59:32

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jena

Do wszystkich forumek z Warszawy- macie jakiś namiar na grawera, najlepiej takiego, co umie też grawerować ręcznie. Szukam, szukam i nic- tylko maszynowo, a to może być problemem przy prezentach dla rodziców. :-| Dzięki z góry za pomoc!

zuzia

a pytałaś u jubilerów? bo może tam?
ja pamiętam, że kiedyś zanosiłam papierośnicę do grawera na ul. chmielnej. Mieścił się w małych pawilonikach na chmielnej między Nowym Światem a Kruczą, idąc od Nowego światu - po prawej stronie, w takiej "wnęce" sklepików. Trzeba sie bardzo dobrze rozglądać bo to jest maly zakład, chyba razem z jeszcze jakimś. I wiem, że tam pan grawerował ręcznie.

jena

Dzięki Zuzia! A mogę zapytać ile czasu czekałaś na odbiór wygrawerowanego przedmiotu? I ile Pan brał za literkę?  :-D A w ogóle uprzejmie donoszę, że do 8 wrzesnia zostało 10 dni :mrgreen:

zuzia

Cytat: "jena"A w ogóle uprzejmie donoszę, że do 8 wrzesnia zostało 10 dni
dobrze Ci radzę - nie drażnij lwa!

a ile czekałam? nie pamiętam, ale trzeba się z tym panem dogadać bo z tego pamiętam to to zależało ile miał zamówień. Ja zamawiałam w okresie świątecznym więc zamówień miał dużo.

jena

Ty się Zuzia nie denerwuj :-D Przez 10 dni to i wesele można zorganizować  ;-) A tak na serio- grunt to spokój! Trzymaj się.