ZMYWARKA - jaka kupic?

Zaczęty przez Anupka, 23 Wrz 2008, 08:53:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

golinda

no 52 a 44 to jest różnica
w sumie każda zmywarka hałasuje, ale niektóre to naprawdę potrafią trzęść całym domem :)

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska

zwierzatko_mojej_mamy a ile macie db??

zwierzatko_mojej_mamy

magdalinska w tej chwili nie pamietam nawet marki, a co dopiero parametrow :D wieczorem poszukam ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

magdalinska


natka

kiedys czytalam ze nie ma ustalonych norm według ktorych taki pomiar głośnoci ma byc wykonany wiec czasem to co podaja w tych specyfikacjach nie jest tak do konca wiarygodne. Kuchnie masz otwarta czy oddzielne pomieszczenie?? Z tych dwoch wybralabym chyba jednak ta tansza...

magdalinska

kuchnie mam 3/4 zamknietą, no moze 3/5 ;) a zmywarka przewidziana jest wlasnie  w ciagu, gdzie bedzie otwarte.... sprawdze jeszcze jak jest u moich rodziców, ile ich zmywara ma db, ale chyba oleje sprawe, i kupie tansza..... spac przy tym nie bede ;)

panikarola

no dobra, to jak jest: lepsza 60 czy 45? coraz wiecej osob ma zmywarki, to mam nadzieje na wiecej informacji
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

mika

jak ja rozważałam kupowanie to więcej opinii pozytywnych było o 60 chociazby dlatego że do 45 nie mieści sie cały komplet naczyn, a do 60 tak - można bardziej ergonomicznie wykoarzystać miejsce - 45 polecane są jeśli tylko taka może się zmieścić w danej kuchni

panikarola

to good nius dla mnie, mikus, mam tu taki zaklad uzywanych zmywarek, ale przetestowanych i z gwarancja, i najwiecej jest 60 siemensow...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

salsa

ja mam dużą,  na 12 kompletów
myje w niej wszytsko, wiec rpzy takim gabarycie (60) włączam ją średnio co 2-3 dni
nie mowie o ekstremalnych sytuacjach typu goscie
mąz doprowadził pakowanie zmywary do perfekcji i czasem jak widzę u kogoś jak pakuje, ile miejsca marnuje to az mnie korci , zeby cos powiedzieć ;)
jak sie rozmnożymy to chyba bedzie chodzić codziennie lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

zuzia

moja nowa podobno miesci 14 kompletow - ma dodatkowy kosz na gorze na sztucce. ale jeszcze jej nie wyprobowalam wiec trudno mi powiedziec co i jak z nia.
obecna to 60 i przyznam szczerze, ze nie wyobrazam sobie 45 (o ile kuchnia pozwala).

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez mam 60 - pan od mebli przy projektowaniu stwierdzil, ze jak nie szukasz miejsca za wszelka cene to 60, poza tym robienie 45 frontu + 15 cm polek na wino (czy cokolwiek czym chcesz zapelnic ta resztke przy dizajnie kuchni N razy szafka 60) to robi niepotrzebny balagan we frontach :)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

zosia2007

ja mam 45 bo wiecej miec nie moglam :(

ale jakos sobie poradzimy, najwyzej bedzie chodzic 2x dziennie ;)

golinda

nasza 60 pracuje co 2 dni i mąż też ją pakuje na maxa - ja się za to nie zabieram, bo do takiej perfekcji nie doszłam ;)

zwierzatko_mojej_mamy

golinda ja sie nie zabieram, bo to jego broszka ;D
pamietacie moje przerazenie w nocy, jak raz zaladowalam i sie przestraszylam, ze sie zepsula, bo uslyszalam, po ilus minutach pracy, ze ta tabletka wypada do srodka - to ja wpycham, ta wypada, ja wpycham, i tak 5 razy.. budze meza, prawie z placzem, ze nowe, a juz do gwarancji i ze beda rozbierac kuchnie i w ogole  - ten sie puka w czolo i mowi, ze to tak dziala... lol lol lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 10:11:13
golinda ja sie nie zabieram, bo to jego broszka ;D


no to jest pierwszy powód :)

zwierzatko_mojej_mamy

podzial sluszny mamy znaczy sie ;) moja jest pralka ;D zelazko pol na pol :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Ale, że jak...? Wy pakujecie naczynia dopiero przed myciem? Gdybym ja miała czekać, aż M. mi załaduje, to cały dzień bym miała talerze na wierzchu :hmm: U nas każdy po jedzeniu wkłada swoje brudy do zmywarki  :hmm:
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 11:13:03
podzial sluszny mamy znaczy sie ;) moja jest pralka ;D zelazko pol na pol :D

moja pralka, ale bez wieszania, moje żelazko - bezpieczniej dla ciuchów :D
jego mycie podłóg i odkurzanie
moje gotowanie - no chyba, że trzeba jakąś prostą i nudną czynność wykonać ;)

inkageo

Gorzej z wyładowaniem, każdy udaje, że nie widzi, że już umyte i suche ;)
Następnym razem zamontowałabym dwie zmywarki i tak - do jednej akurat pustej ładowałoby się brudne, a z drugiej z już umytym wyciągałabym co akurat potrzebuję i nie byłoby roboty z wyciąganiem do szuflad i szafek ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo nie rozumiem ;D no meza jest zmywara i ma obowiazek zbierac wszystko co napotka i ladowac od razu i to robi ;)  tak samo z wyladowaniem ;)

golinda ja wieszam, bo lubie wachac ;) zelazka nie dotknelam od remontu, czyli juz pol roku bedzie lol lo - on se musi koszule czasami wyprasowac - to niech prasuje ;D jego odkurzanie, moje mycie podlog moim super mopem ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

golinda

#97
Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 11:21:22
inkageo nie rozumiem ;D no meza jest zmywara i ma obowiazek zbierac wszystko co napotka i ladowac od razu i to robi ;)  tak samo z wyladowaniem ;)

golinda ja wieszam, bo lubie wachac ;) zelazka nie dotknelam od remontu, czyli juz pol roku bedzie lol lo - on se musi koszule czasami wyprasowac - to niech prasuje ;D jego odkurzanie, moje mycie podlog moim super mopem ;)

no jasne, że jak zmywarka to cała - wypakowanie też :)

a wąchać też lubię po wypraniu, zawsze to robię jak jakiś świr, jak zdarza mi się wieszać lol

mój też sobie kupił jakiegoś super mopa! :D

zuzia

dobra, ide swoja zmywarke wypakowac :(

inkageo

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 11:21:22
inkageo nie rozumiem ;D no meza jest zmywara i ma obowiazek zbierac wszystko co napotka i ladowac od razu i to robi ;)  tak samo z wyladowaniem ;)
Bo ja jestem świrnięta i nic nie może stać i czekać na szanownego małżonka, natychmiast musi być wsadzone do zmywary ;) A że małżonek pracuje do nocy to niestety ;)
Imagine there is no hate