ZMYWARKA - jaka kupic?

Zaczęty przez Anupka, 23 Wrz 2008, 08:53:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

justynaaaa2

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Kwi 2009, 08:04:47
ja tez mam 60 - pan od mebli przy projektowaniu stwierdzil, ze jak nie szukasz miejsca za wszelka cene to 60, poza tym robienie 45 frontu + 15 cm polek na wino (czy cokolwiek czym chcesz zapelnic ta resztke przy dizajnie kuchni N razy szafka 60) to robi niepotrzebny balagan we frontach :)
a ja mam 45 i nie mam żadnych półek na wino ani nic co zapełniałoby miejsce do 60  :hmm: po prostu jest 45 i tyle ;D a dalej szuflady
zosia nie wiem jak wy gotujecie, więc ciężko mi powiedzieć jak ją będziecie zapełniać, ale nie sądzę byś musiała ją puszczać 2 razy dziennie  ;) ja swoją puszczam raz na 3-4 dni, ale ja garnki w większości myję w ręku  :stupid: nie wiem czemu, ale jakoś tak mam (pewnie dlatego, że wiecznie mi ich brakuje i jak włożę do zmywary to zaraz się okazuje, że jest mi on potrzebny i wtedy wyciągam taki zasyfiony)  :crazy:

inkageo

Reasumując ja muszę mieć zawsze wsadzone  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Imagine there is no hate

golinda

Cytat: inkageo w 30 Kwi 2009, 11:31:13
Reasumując ja muszę mieć zawsze wsadzone  :rotfl: :rotfl: :rotfl:

jakie wyznania! lol

zosia2007

justynaaaa2 no staram sie gotowac, ale skoro w parcy za obiad place 5 zl to wole wziac R. na wynos niz gotowac w domu ;)

co najwyzej przygrzewam gotowe obiadki od mamy lub tesciowej

ale w weekend raczej gotuje :)

zwierzatko_mojej_mamy

justynaaaa2 no ale my mamy zloty podzial w kuchni lol lol lol  i mamy 7 x 60 cm wszedzie ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

suegro

ja na razie mogę powiedzieć tyle, że będę mieć 60-tkę :D

wiem, że nie za wiele do dyskusji nie wniosłam :D :P
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Nasza też 60 i naprawdę nie wyobrażam sobie mieć mniejszej pojemności. Włączamy ją przeważnie co 2 dni, ale zdarza się, że chodzi codziennie i to nawet bez gości. A jest nas tylko 2 osoby!
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

#107
Cytat: suegro w 30 Kwi 2009, 11:47:39
ja na razie mogę powiedzieć tyle, że będę mieć 60-tkę :D

wiem, że nie za wiele do dyskusji nie wniosłam :D :P


:D

Dodany tekst: 01 Maj 2009, 11:32:34

Cytat: Anupka w 01 Maj 2009, 10:38:52
Nasza też 60 i naprawdę nie wyobrażam sobie mieć mniejszej pojemności. Włączamy ją przeważnie co 2 dni, ale zdarza się, że chodzi codziennie i to nawet bez gości. A jest nas tylko 2 osoby!

a Ridderek, przepraszam ja bardzo???
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

Anupka

No i Ridderek i Kira... ale ich miski to sama własnoręcznie myję ;) W końcu to tylko 4 sztuki ;)
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

panikarola

#109
aaa, rozumiem :D

Dodany tekst: 02 Maj 2009, 10:36:49

no i okazuje sie, ze choc kuchnia dosc duza to ze wzgledu na ujecie wody tylko 45 mi wejdzie, a i to niepewne...
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ishka82

W gazetce ze sklepu AGD znalazłam Boscha za 1166zł i się nad nim zastanawiam :knuje:
http://www.ceneo.pl/797221?gclid=CIDLmfvp0JoCFVeK3godcj-02Q
Ma któraś tą zmywarkę ??? Ona chyba nie ma super wypasionych funkcji i na pewno nie ma wyświetlacza (potrzebne to?). Nie mogę się doszukać, czy ma program na pół wsadu :hmm: A to dla mnie ważne, bo nie chciałabym czekać 2 dni aż się ją wypełni ;) Niby nie planujemy kupna zmywarki, ale nie obraziła bym się ;) :mocking:

zuzia

ishka82
zmywarka calkiem ok.
nie oszukujmy sie, ze jak bedziesz miala 12 programow to ze wszystkich bedziesz korzystac :)
jedyne co jest dla mnie minusem to poziom halasu. 52db to calkiem sporo. ale jezeli macie zamknieta kuchnie to nie powinno byc tak zle.

salsa

ja korzystam z jednego programu czyli z full
ładujemy zmyware wszystkim co jest do mycia o rożnym stopniu zabrudzenia
zawsze jest pełny program i koniec ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

magoo

u mnie zmywarka robi za szafkę na talerze, a za zmywarkę robi chłop ;)

konwalia

mi się wydaje, że ja i tak będę uzywać tylko programu najintesywniejszego, na razie zmywarka czeka na podłączenie

mobka

Ja tez na razie tlyko przypuszczam, ale pewni tych innych programow sie prawie nie uzywa. Tak samo dla mnei ma sie sprawa z pralkami - generalnie uzywam jednego programu, zdarza mi sie tylko czasami wyprac albo welne, albo firany na programie dla delikatnych...


konwalia

#116
ja w pralce używam 3 programów:60st mocno brudne do białego, 30st do koloru delikatne, 15st pranie ręczne,
jeszcze jak mi się przypomni włączę guzik mniej zagnieceń,

ta ilość programów to dla mnie kit

zuzia

Cytat: konwalia w 23 Maj 2009, 14:19:40
ja w pralce używam 3 programów:60st mocno brudne do białego, 30st do koloru delikatne, 15st pranie ręczne,
więc kupując zmywarkę brałam najprostszą, byle aaa
ja szukalam najcichszej. programy mialy drugorzedne znaczenie.

mobka

Cytat: konwalia w 23 Maj 2009, 14:19:40
ja w pralce używam 3 programów:60st mocno brudne do białego, 30st do koloru delikatne, 15st pranie ręczne,
jeszcze jak mi się przypomni włączę guzik mniej zagnieceń,

ta ilość programów to dla mnie kit

Dobra, zrobimy z watku o zmywarkach watek o pralkach, ale:
Ja uzywam zazwyczaj programu do bialego i temperature ustawiam osobnym pokretlem. programu do delikatnych/syntetycznych nie lubie, bo slabo odwirowuje ;) No i jak mam mniej prania to wciskam 1/2 zaladunku ;)

A co zmywarek, jakbym miala wybierac dla siebie to patrzylabym na klase energetyczna i glosnosc wlasnie :)

ishka82

Hmm, my się na razie wstrzymamy...dla mnie wielkim minusem jest brak możliwości mycia połowy wsadu ;)

mobka

No wlasnie - dziewczyny majace taka opcje - domywa Wam wtedy zmywarka naczynia? Bo tak sobie dumam, ze pewnie wtedy mniej wody zurzywa i moze niedomywac. Jak to w praktyce wyglada?

ishka82

Ja nie wyobrażam sobie czekać 2-3 dni aż się garów uzbiera ;) A boję się, że mała zmywarka będzie za mała, więc opcja optymalna, to duża zmywara, ale z opcją pół wsadu :)

mayagaramond

Cytat: ishka82 w 23 Maj 2009, 17:22:35
Ja nie wyobrażam sobie czekać 2-3 dni aż się garów uzbiera ;) A boję się, że mała zmywarka będzie za mała, więc opcja optymalna, to duża zmywara, ale z opcją pół wsadu :)

nie wlaczamy codziennie zmywarki, tylko wlasnie co 2-3 dni. W niektore dni jem sama, wiec sa raptem 3 talerze i sztucce plus kubek lub szklanka (garnkow ani patelni nie myje w zmywarce, jest za mala)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ulala28

my tez wlaczamy co 2 dni  (mamy malego Bosha ale zabudowanego), wyswietlacz chyba tylko po to ze mnie sie zdarza otworzyc za wczesnie:), poziom halasu b. wazny - mielismy ja bez plyty przez pierwsze dni i mozna bylo sie wsciec! Klasa energetyczna tez wazna - ja piore tylko na programie ktory ma 157 min...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login



Whenever people agree with me I always feel I must be wrong.

ishka82

Hmm, a jaki poziom hałasu jest ok? No ja się boję, ze dużej to my za kilka dni nie napełnimy ;) Poza tym nie mam tyle talerzy :P Chyba i tak trzeba będzie dokupić jakby co ;)